Diskuze: Chyť si svého admina

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 13/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zdravím, nemala byť nejaká odmena 50 oleja, 50 kryštálov rozvratu atď ?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    阿爾法探戈 - to je odmena za odstrel APS (Hyperplazmoid LF4,olej 50ks, 50 Kryštal rozvratu, 10 Obsidiánske kľúče, 30 000 Uridium, 100 Šrot)a ta bude do 14 dni pripisana kazdemu hracovi, ktory odstrelil APS ;)
    Kolega ale pisal o odmene login bonusu, kedze vcera hraci neobdrzali 200 EE, tak ich mozu obdrzat dnes do 14:00 ako prihlasovaci bonus.
     
  3. Aha, a to sa zrejme bude rátať za všetkých a nie za každého zvlásť :D
    Lebo mám asi 5-6 adminov v denníčku :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Borat

    Borat User

    Dostaneš odmenu len za jeden zostrel APS.
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Takže, ak dobre rozumiem. Ak nezostrelím nikoho, žiadnu odmenu nedostanem.
    Správne?

    Aj keby niekto zostrelil viac ako jednu APS, odmenu má stále iba tú jednu a tú istú.
    Vďaka za vysvetlenie, Borat.

    Teda, vôbec nie je nutné strieľať ďalších. Nakoľko odmena je len jedna, a na to stačí
    zostrel jedinej APS. Čiže každý ďalší zostrel inej APS, je úplne zbytočný. ;)
    Aspoň, tak tomu rozumiem. :)
     
    bhagira22 a jan42 tohle ocenili.
  6. Borat

    Borat User

    Správne tomu chapeš ;)
     
  7. Honzin

    Honzin User

    Někteří je stříleli i dál a s aps padal i seprom takže odměna ve formě rudy taky není k zahození.
    Já slyšel že se někteří dobře zásobovali. :)
     
    Naposledy upraveno: 20/12/17
    bhagira22, jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    To jim neberu. Já jenom psal, že pro odměnu (Hyperplazmoid LF4, olej 50ks, 50 Kryštal rozvratu,
    10 Obsidiánske kľúče, 30 000 Uridium, 100 Šrot)
    ; stačí jenom sestřel jediné APS. Toť k tomu vše.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Honzin - len niektori hraci kradli tieto cargoboxy :rolleyes: Preto treba vziat co najrychlejsie box po APS ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. coolmen

    coolmen User

    Ahoj ten prihlasovací bonus EE,LGD jsem porad neobdrzel.prihlasoval jsem se ráno uz a nic.CZ 1
    [​IMG] 40313409
     
    Naposledy upraveno: 20/12/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. CZ1, ID v podpise, ale už som našiel, že "kompenzácia" za to, že nestíham akciu je rovnako...ehm...časovo obmedzená, takže "super" o_O len škoda že sa nikto neunúval napísať to aspoň do oficiálneho oznamu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. jan42

    jan42 User

    :/ No to je skvělý , já přišel ve 4 hodiny ze školy... Včera se mi to nepřipsalo

    Díky moc, tak to si jdu založit na CZ2 učet ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Chuck napsal v 11:21 dnes ::
    Opravdu vtipná informace pro lidi, co nechodí na forum hry.....
     
  14. Warden

    Warden User

    ZOHAN: Co s tím, takto to bohužel bylo nastavené a i nám bylo jasné, že to bude asi pro hráče komplikace.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. 123812

    123812 User

    Můžu se zeptat kolik toho sepromu padá? Díky :)
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Kdyby jste to dali aspoň do ofika, tak by si toho člověk hned všimnul a ne pořád pročítat vlákna, abych zjistil, kdy baghira spí a kdy štípe dříví. Podle mě to byla zcela zbytečná práce s kompenzací.
     
  17. Borat

    Borat User

    Pokiaľ myslíš z APS tak každá jedná ma na začiatku pri sebe 50 000 a pomaličky každým zostrelom z nej niečo padne.
     
  18. $WarpyII$

    $WarpyII$ User

    Tak tohle,mě celkem naštavlo já jich sestřelil včéra asi 8 vyplencal jsem 200 k urka stím že jsem čekal za každého jednoho odměnu a ono je to takhle, mohlo to být lepe rozepsané a navíc jsem se přihlašoval dneska v 6 ráno a tu odměnu jsem i tak nedostal nerozumím tomu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. jan42

    jan42 User

    :D a já hned na začatku sestřelil Admina a nesebral jsem box :( :D :D :D tam mohlo byt dost
    Punisher :D Ahoj, [BA]= Best Admin ? :) :D
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 20/12/17
    bhagira22, Punisher a -baghira2- tohle ocenili.
  20. velice zajímavý nápad to by mohlo vyjít a myslim že by se z radostí zapojilo dost lidí :)