Diskuze: Chyť si svého admina

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 13/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

  2. Warden

    Warden User

  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Firefox1* - obrazky som ti vo fotoalbume upravil, lebo ukazovalo len linky. Teraz ukazuje uz riadne obrazky ;)
     
  4. 123812

    123812 User

    Mamina71 - tady máš odpověď.
     
    bhagira22 a Mamina71 tohle ocenili.
  5. Warden

    Warden User

    Mamina71, 123812: Co se týká logovacího bonusu, tak jen malé vysvětlení. Když jsme akci koncipovali, skutečně jsme si původně mysleli, že login bonus bude na daném serveru po celý den. U BP to ale pojali jinak a dali ho jen na období akce s tím, že když někdo admina nesestřelí, má alespoň možnost si vyzvednout tento bonus. Toto nebyl z jejich pohledu standardní krok a my byli rádi za jakýkoliv vstřícný krok BP. Navíc je pravda, že ho asi nakonec využila většina alespoň trochu aktivních hráčů, protože se dal bez problému vyzvednout i v prohlížečích na mobilních telefonech bez podpory flashplayeru. Osobně jsem nebyl na akci v úterý a na testovacím účtu jsem si login bonus přes telefon vybral. Co se týká opravy bonusu na CZ1 (šlo o těch 200 EE), to také nebylo standardní, neb i dle mě do těch 14 hodin se nalogovala jen část hráčů, ale zase na druhou stranu, byli jsme rádi i za to. Ostatně, podstatou akce bylo sestřelit admina a to se spoustě hráčů podařilo. ;) Snad se kvůli tomu na sebe nebudeme mračit a třeba si tento event zopakujeme do roka vícekrát. Také bych si ho rád někdy vyzkoušel i z pozice hráče, neb za celou historii se mi nikdy nepodařilo skloubit termín akce s mým volným časem. Ještě více mě mrzí, že jsem nemohl létat na CZ1, neb prý to bylo úžasné. :)
     
  6. Prosím, přestaňte to už vychvalovat, co my z GE1?:(
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. .Mystyk.

    .Mystyk. User

    Aha.No je to škoda že byl login bonus,omezen jen přes akci.Myslímsi že to není fér.S toho důvodu že,bývám často onlajn.A i když mě 100. log disků nevytrhne.Ta je to vůči malým hráčům nefér.Proto že tam nebylo napsané,že se musí přihlásit přes akci.Proto že začátky sou vskutku pomalé.I když hráč dává všechno do zbraní.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Warden

    Warden User

    MuadDib85[CZ]: Je mi to líto, že hráčům na globálech nemůže momentálně vyjít vstříc. Jelikož ale CZ3 nepovažuji za moc zaplněný, můžeš zkusit udělat to co udělal zde jeden hráč na CZ2, začni hrát na CZ3. Přepni se na něj a zkus si lodičku trochu vyexpit a pravděpodobně si na dolních mapách najdeš svého admina, kterého pošleš (s jeho pomocí ;)) do věčných lovišť. A třeba až se jednou české servery spojí, budeš rád, že máš nějaký účet na serveru s českou a slovenskou komunitou. ;)

    .Mystyk.: Těch akcí je v poslední době tolik, že začátečník se dokáže posouvat relativně rychle vpřed. Není to taková tragédie, když něco mine. ;)
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MuadDib85[CZ] - ohladne globalov hladame rozne alternativy ako by sa to aj na nich mohlo udiat. Ale momentalne je prvorade spajanie serverov a az potom sa mozeme tejto otazke naplno venovat. ;) Verim tomu, ze vsetci hraci by to ocenili na GE serveroch :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. 123812

    123812 User

    Warden - jo jasný :) beru to tak, každá věc zadarmo se hodí (login bonus).

    PS: Tak příště se můžeme vyměnit :p
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  11. coolmen

    coolmen User

    Ahoj pořád mi nikdo neodpovedel na muj přispěvek #210
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Sentiero

    Sentiero User

    MuadDib85[CZ] Nu, taky je mi to líto. Mám malý účet na cz, tak jsem se tam byla podívat. A bylo to vážně super. Prostě bezvadná akce. A o to víc mě mrzí, že ji na GE nemáme. :( Ale třeba jednou, jak píše Punisher, se ji dočkáme i u nás. :)

    Jinak moc děkuju všem modům, kteří se nechali chytit od malé a slabé mouchy. A ještě jí při chycení pomohli.:):)


    coolmen píšeš, že jsi neobdržel EE a logdisky, tzn. že se ti jedná o celý přihlašovací bonus? Protože pro ten, se bylo potřeba přihlásit v den akce od 17:50-21:00.
     
    bhagira22, -baghira2- a ChuckNorris tohle ocenili.
  13. coolmen

    coolmen User

    Ahoj Sentiero.Nejedná se o cely bonus.Jen o to co jsem psal a mel se ten zbytek pripisovat vcera do 14:00.Vse jsem splnil ale na ucet to nedorazilo.Jinak ten zbytek jsem obdrzel hned.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Korben

    Korben User

    coolmen, Problém bude asi v tom, že si sa prihlásil skôr, ako bol bónus aktivovaný. Myslím že si bol prihlásený v čase okolo 5:30 a predpokladám, že v tom čase bónus ešte nebol.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. coolmen

    coolmen User

    Ahoj Korbene.Nikde nebyl psán čas pouze datum a do kolika hodin no nevedel jsem od kolika se to pripisovalo.Nevadí,svět se nezboří.Díky za vysvětlení a přeju všem příjemnou hru.Zatím ahoj.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Korben

    Korben User

    To je pravda, my sme tiež nevedeli presný začiatok pripísania EE, no skús napísať na podporu a EE ti hádam nahodia ručne.
     
    bhagira22, -baghira2- a Warden tohle ocenili.
  17. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Myslím že vydařená akce,i když na CZ3 děti pokazily společné foto,no co se dá dělat :)
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  19. PanMajster

    PanMajster User

    arogance a namyslenost na serveru cz3 nezna hranice. napr. priklad ze do vas stale jedou ostatni, pritoms e reklo ze koho uvidite ze de do nekoho jineho tak ho poslete na stanici, ale to zjevne nikomu nerobilo obavy... osobne mám 1x sestrel admina, a to potom co sme byli tak 20 na jedneho admina a asi vzdy me prveho vzdycky sundal a i zrovna vtedy kdyz sem ho mel prvniho nakliknuteho. Ale potom dosel dalsi a ten tez prva do me sel. Tak ja nevim ci sem vas lakal tou cicadou alebo otaznikama v mene xd. jeste se chci vyjadrit ke cargo boxu za sestrel. po sestreleni sem akurat nemel mechanizmus sberu v petovi cos se mi vymstilo. Hraci se naschval postavili tam kde admin rupl a cekali na nem tak aby sem ho nemoh nakliknnout, a samozrejme. nenaklikl sem a nekdo mi ho ukrad. Toto chovani hracu je opravdu jako ve skolce. nemam slov
     
    Naposledy upraveno: 21/12/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Také z toho, zrovna radost nemám. Jak píše PanMajster.
    Akorát zápis nemám žádny. Protože nejprve sem pomohl vlastnímu pri sestřelení APS.
    Při druhém pokusu, sem neměl to svědomí střílet po Kajle, takže sem jí nechal žít.
    Protože bezcita nejsem. Co mě úplně rozhodilo, byla syrovost Cartmana na 1-4 mapě.
    2x po sobě. Místo raketky střílel přímo ostrýma laserama, na pusatku beze štítu jenom
    s kreditovými stíhačkami. Pro tohle, nikdy nebudu mít, vůbec pochopení.

    Co mě teší, jsou 3 společné fotky z mapy 1-1 okolo 21:48h.
    Na to ostatní, sem již neměl srdce ani své nervy, na to čekat.
    Také dodám Ti společné fotky, až poněkud později. Vstřícnost jaká vládla na cz2;
    vystřídala na cz3 jak syrové jednání u některých APS, tak jako arogance a
    namyslenost u některých hráčů. Zlatý Platan z cz2. Takovou syrovost si nikdo
    nezaslouží, bez toho aby ten dotyčný s APS napsal, že zaco se tak syrovo zachoval
    a že zaco toho druhého tak velice ošklivě sestřelil. Podle mě, rozhodně Cartmanovi
    chybí jak slušnost, tak jako domluva na spodných mapách. Útok pouze raketkama
    na nepríliš zdatné hráče. Protože vůbec nevím, že by sem se v něčem na cz3
    a na někom počas této akce provinil. Vyprosuju si takovéto chování bez udání
    jediného důvodu! A pro příště!

    P.S.: Apropo, také mám na APS težké srdce jako PanMajster.
    Psali jste, že nebudete u této akce hráčům tolerovat střílení se mezi sebou.
    A po sobě. Tak proč ste se na cz3 nedrželi právě u toho? Ptám se?
    A nezasahovali zrovna u toho, když ste to právě viděli? Rozhodně ste
    příkladem nešli. Kolikrát ste pukli Lemona nebo Rolliho, kterí se neumí chovat?
    Místo toho puknout pusat s dizajnem Ocean někým jenom proto, že se mu to líbí?
     
    Naposledy upraveno: 22/12/17
    bhagira22 tohle ocenil(a).