Diskuze: Chyť si svého admina

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 13/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jan42

    jan42 User

    No nevím nevím :D ale jsem CZ1 a u mě ještě nebyli ;) a vůbec mě to netrápí :) trápí mě spíš toto :D https://ctrlv.cz/HdAx

    jinak Callisto, akce se mi moc líbila a strašně jsem si jí užil a to na všech serverech :) ale ty to víš :D akorát se bojím že se na nás příště zdaleka vyprdnete, a to kvůli těmhle hnidopichům co si ničeho neváží...
     
  2. Osobně hraji na GE1, ale jak tady sleduji ty spamery -děcka nedočkavý - kdy konečně dostanou odměnu -tak se divím, že vubec Admini pro lidi z CZ serveru něco dělají a mají nervy a trpělivost o_O -- toto by byla asi poslední akce co pro komunitu CZ pořádat :D
     
    Naposledy upraveno: 14/1/18
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Warden

    Warden User

    ·вяησ·: Lidi se na odměnu těší a prostě mají strach, abysme na ně nezapoměli. Těch pár dotazů přežijeme, ale jsou zbytečné, neb na každého se dostane. ;)
     
  4. už byly všechny odměny uděleny? termín už vypršel, v oficiálním oznámení žádný dodatek nevidím a odměnu na svým účtu taktéž ne...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Neumíš číst, co sem psal dříve Korben. Zde: #390

    Skus si to Ty místo něj. A ještě budeš popřitom mít, zamestnání, rodinu a stúdium.
    A zde na fóru, Ti budou psát nespokojení hráči. Jak by se Ti to, zrovna Tobě líbílo? Ptám se.

    Když si tak šikovný, vyměň se s ním. Schválně, či by to Tobě, šlo alespoň o drobátko rychleji. :eek::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 16/1/18
  6. promiň, ale tvoje arogance je trochu jinde... tak jak to tady je teď, to vypadá, jakoby to už bylo všechno udělený... myslím, že dopsat do oficiálního oznámení aspoň "bohužel nám to zabere ještě nějaký čas" není nějaká ohromná námaha (naopak by bylo celkem fajn informovat o průběhu, potom bych se tu vůbec neobjevil, kdybych na to chtěl tlačit, napíšu hned v neděli večer... naschvál jsem čekal vcelku dlouhou dbu, jestli se někde něco neobjeví) navíc sem nikde nepsal, že je to ízy jak sundat flaxíka...
     
    -baghira2-, [!Dlanor!]S.F a PanMajster tohle ocenili.
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Buď neumíš hledat, nebo číst i jiné posty a témy.

    Zde: chyt-si-svojho-admina

    Andromeda napsala 3/1/18:

    "Ahoj Piloti!

    Týmto Vás chceme poprosiť o trpezlivosť pri pripisovaní odmien z eventu. Nie je to úplne jednoduchá záležitosť, mali sme sviatky takže sa nám to pretiahlo viac ako sme predpokladali.
    Avšak odmenu dostanú určite všetci, ktorí na ňu majú nárok, predpokladáme že sa tak stane najneskôr do konca budúceho týždňa.

    Všetkým Vám ďakujeme za trpezlivosť."

    -Vůbec nechápu, co je na tom, k nepochopení? Myslím, že to je právě to, co si hledal.
    Nikdo není neomylný, a to je důvodem toho, proč se jim to, ještě o moc déle protáhlo.
    Jsou to jenom lidé, tak jako my dva. A na všech cz serverech, možno se to nezdá;
    je těch hráčů co sundali alespoň 1 admina, spousta.
     
    Naposledy upraveno: 16/1/18
    bhagira22 a [!Dlanor!]S.F tohle ocenili.
  8. PanMajster

    PanMajster User

    on myslel vetu "predpokladáme že sa tak stane najneskôr do konca budúceho týždňa."
     
    -baghira2-, bhagira22 a [!Dlanor!]S.F tohle ocenili.
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    PanMajster súhlasím. Ale to slovo "predpokladáme" je len približné.
    V tom je tak veľký časový úsek, ktorý sa nedá presne odhadnúť; nakoľko nepredpokladali, že táto ich práca
    bude omnoho zdĺhavejšia, než si mysleli. To bol, len ich veľmi hrubý odhad. Pre lepšie vysvetlenie uvádzam,
    že rovnaký rozdiel je aj medzi teóriou a praxou. ;) Takže to slovo "predpokladáme" je celkom výmluvné. ;)
     
    bhagira22 a [!Dlanor!]S.F tohle ocenili.
  10. Alyctro

    Alyctro User

    Podla mna treba jasne napisat že odmeny za zostrelenie admina sa budu pripisovat koncom roka 2018 a je ,, vymalovane ,,:D , a ked to sem napisete , mal by prestat každý otravovat. Vrátane mna ,samozrejme.:)

    ps: nepiste,,pre istotu,, ,že to bude do konca týždna ,,... ani do konca mesiaca :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Niektori evidentne nevedia brat ohlad na to, ze to pripisovanie je z casoveho hladiska velmi narocne a ti, co odmeny pripisuju, tak maju dost povinnosti v realnom zivote, co ma vzdy prednost, pretoze je to zdroj obzivy. Nuz cakal som, ze hraci nam za tuto perfektnu akciu a luxusne odmeny vyjdu v ustrety, kedze to pripisovanie je skrz nacitavanie hangaru velmi pomale, ale osobne som necakal az taketo vrtochy, ako keby sa docasne bez odmeny nedalo hrat hru :rolleyes:
     
  12. Korben

    Korben User

    Odmeny za zostrelenie admina sa budu pripisovať do konca roka 2018. :D

    No pravda je taká, že osobne viac ako 2hod. denne tomu obetovať nemôžem a niekedy ani to sa nedá. Tak že to naozaj môžem robiť keď je čas a kľud, inak zabudnem pripísať boxy, tak ako včera a tak som musel znova kontrolovať účty ktoré som robil. :D

    A ako som si všimol, tak sa pripisuje postupne na všetkých serveroch. ;)
    Tak že strpenie ľudkovia.
     
  13. Korben, jen abych měl představu kolik lidí ještě hraje na cz1-3, o kolik účtů, kam připisujete odměny jde?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Korben

    Korben User

    Cruenta†Ultionem, Koľko ľudí hraje, ti nepoviem, to neviem, ale lietalo 22 APS lodičiek. Na každej lodi je v priemere 30 zostrelov, čo vychádza 660 účtov na server. Nájdu sa tam síce aj duplicitné zostreli, ale kontrolovať sa musia všetky, aby sa na niekoho nezabudlo.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. jan42

    jan42 User

    30 sestřelů jedné APS ? jenom ? :D se mi nezdá.... když si vemu že ja sestřelil všechny a vím že tam bylo dost lidí a ke konci akce se ještě admini na globale ptali či je ještě někdo kdo nic nesestřelil ;) ale tak ok těch 30 sestřelů asi jo možná 40
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Korben

    Korben User

    Napísal som priemer, niekto má viac, niekto menej.;)
     
    bhagira22, -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  17. Warden

    Warden User

    jan42: Osobně si myslím, že to Korben trochu podcenil. I já jsem měl víc sestřelů a to ostatní na tom byli ještě hůř. ;)
     
    bhagira22, Thorsk a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Odpusť ale dovolím si nesúhlasiť ja mám vlastnú rodinu vlastnú prácu ale pokial niečo slúbim že dovtedty a dovtedy to bude tak sa snažím aby tomu tak bolo, a pokiaľ to nestíham tak to normálne oznámim nie každý sleduje diskusie na fóre, sú totiž aj ludia ktorý majú tolko času čo ty a nebudú sa prehrabávať fórom ked môžu hrať.
    Toť k tomu najbližšie skúste podať normálne oficial vyjadrenie ak niečo nestíhate a možno vás nebude tolko hráčov otravovať.
     
  19. Matt

    Matt User

    Dobre sa na to pozerá z tvojho uhla pohľadu Matt (fake), lenže myslím, že sa neočakávalo v rozsahu v akom to je, nestíha sa a v dnešnom svete to je normálne... (matt)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Alyctro

    Alyctro User

    matt , co riešiš , nevieš čítať?? kto ti tu čo slubuje ???bude to do koncca rokaa 2018 a už s tým neotravuj :D. aj tak ta tá odmena z biedy nevytrhne.