Diskuze: Chyť si svého admina

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 13/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Mamina71

    Mamina71 User

    ad jan42 a *Firefox1* - chlapi nejste zdaleka sami co jste akci prošvihli. I já se na ni na CZ3 těšil, oznámení jsem předem četl - ale ouha, měli jsme večer divadelní představení na které už byly lístky koupené dlouho (a trochu jsem už na to pozapomněl, dokud mi to žena ve čtvrtek během dne nepřipomněla).
    Takže bye bye akcičko a případná odměno, místo toho jsem se kulturně vzdělával... :)
    Nu což, adminy jsem nestřílel ani před půl rokem (byl podobný důvod), tak třeba se k tomu někdy příště konečně dostanu.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. ddavidd11

    ddavidd11 User

    no super už mám odměnu,to byla teda rychlost oproti minule,za to palec hore
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. 123812

    123812 User

    ddavidd11 z CZ3? Asi se nějak přeskakují servery? Já na CZ2 nic :D

    PS: je to rychlejší, protože nemusí načítat hangár kvůli lf4.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. ddavidd11

    ddavidd11 User

    ano cz3
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ddavidd11 - predtym boli problemy s pripisovanim novej LF4, ktora bola tuto akciu vyradena, preto to pripisovanie je teraz rychlejsie ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. 123812

    123812 User

    Punisher Teď se odměny připisují od CZ3 do CZ1?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    123812 - zalezi od pripisujuceho. Ak si vezmes APS, ktora bola na vetkych 3 serveroch, tak na jednom ID je CZ1, dalsom CZ2 a dalsom CZ3. Nemusime ist podla serverov len ;) Info bolo, ze vsetky ucty by mali obdrzat do konca mesiaca odmeny.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. 123812

    123812 User

    Punisher No ptal jsem se proto, že minule jste jeli postupně, díky za informaci.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    123812 - Ako vravim zalezi od postupu, ci ideme podla APS na jednotlivych serveroch alebo podla ID :) Dolezite je, aby boli v konecnom dosledku pripisane vsetky odmeny, na inom nezalezi si myslim ;)
     
    bhagira22, -baghira2- a 123812 tohle ocenili.
  11. svi1

    svi1 User

    Díky týme za pěkné odměny co jste pro nás zařídili a za připravenou akci :)
     
    Arya, Punisher a ZOHAN tohle ocenili.
  12. Honzin

    Honzin User

    Ahoj poradí někdo kam mám napsat když jsem nedostal odměnu?
     
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Přečti si příspěvek zde, kde Andromeda napsala ?

     
    Naposledy upraveno: 15/6/18
  14. coolmen

    coolmen User

    Ahoj,bude nějak tato akce?Dlouho nebyla...já jen jestli jste na to adminové nezapoměli..:)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. =Marvin=

    =Marvin= User

    Tato akce už pravděpodobně nebude, kvůli spojení serverů. Dříve jsme ji mohli dělat protože jsme jako cz hráči měli vlastní servery, teď už na serverech působí více národností. Takže pokud tuto akci nenaplánuje sám BP a nezapojí se více týmů, není šance.
     
  16. Muzu se zeptat kde mam hledat lodni desingy co mi vypadly z obsidianovych boxu?v inventari je nemam a nejak se v tom placam.diky
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. coolmen

    coolmen User

    Ahoj,určitě jsi dostal design na lod kterou nemáš víš?až budes vlastnit tu lod tak design uvidíš u té lodě.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    coolmen a bhagira22 tohle ocenili.