Diskuze: Chyť si svého admina

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 13/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Drift1

    Drift1 User

    Já to beru ale proletěl jsem mapy a jedinej náznak policajta nikde..nevadí..mne jen naštvalo že se člověk snaží něco najít a užít si doletí jinej hráč a bum..jen proto že je to baví...to je zkrátka tak že je někdo hodnej..to se v tomhle státě nikde už nevyplatí.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Drift1, co ja jsem sledoval chat, obcas kolegove hlasili aktualni pozici, a dokonce i hraci si vzajemne sdelovali kde se kdo z tymu nachazi. ;)
    To ze te nekdo mezitim sestreli, nu, bohuzel, i s tim musis pocitat..
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Drift1 - ja som zvykol nahlasovat,kam letim alebo kde som,aby hraci mali sancu ma sundat a nemuseli ma nejak dlhsie hladat.A aj tak ich moc neprislo,kedze nie kazdy cital chat :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Punisher,vsak me sestrel nevadi,beru to sportovne. A nakonec na me byl hodny Odin,tak jeden sestrel mam taky. Jeste jednou diky za akci celemu vasemu tymu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Deborka[TVL] - No to som rad,pretoze som mal pocit ako by ti to vadilo,pritom boli hraci co pukli aj viackrat,ale to je cena za rovnanie si sil s APS a aspon maju hraci zazitok ;) A vela z nich aj odmenu :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Perun

    Perun Guest

    Ano, ano kolegové, snažili sme se své pozice hlásit na chatu i dopředu kde budeme, aby jste měli čas se tam i sletět ve více lodích. S kolegou Punisherem sme byli asi nejdéle na mapách a snažili se prostřídat co nejvíce hráčů. Já osobně byl více na starých mapách a myslím že i slabší lodě si přišli na své. V takové kope lodí jsem si připadal spíše jako phoenix :D. Takže cz2 děkuji za super účast a zábavu ;)

    A zítra v hledáčku laseru cz3 :cool: třeste se :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/9/14
    -baghira2- a Korben tohle ocenili.
  7. Odin

    Odin Guest

    Deborka[TVL] Som dobrak a za aktivitu aku predviedla CZ2 ste si to aj zaslužili.Tolko vas bolo ze som nevedel co klikam ale užil som si to dokonale a dúfam že aj hráči.Tak že ešte raz CZ2 dakujem a už sa chystáme na CZ3.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Fifal1999

    Fifal1999 User

    Já jsem s touto akcí velmi spokojený! Lidi se zapojili bylo jich dost nikdy i tolik, že Admin nešel nakliknout :D Já jsem třeba byl sestřelen 3x Punishrem, ale nakonec se mi ho povedlo zdolat :) Admini se velmi snažili a vždy psali do chatu na jaké mapě jsou a kde jsou. Doufám, že podobnými akcemi budete servery zabavovat častěji. :) Dobrá práce hoši!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Fifal1999 - som rad,ze sa hracom pacil tento event,kedze sme to prave pre hracov robili a ozaj sme sa snazili,co najdlhsie byt na mapach,nech maju hraci prilezitost si zmerat sily s nami.Este pockam do zajtra,ze ako to dopadne a potom sa suhrne vyjadrim k tejto akcii,ale zatial to slo v pohode si myslim a hraci podla toho,co pisali na chate boli nadseni akciou,tak dufajme,ze sa zajtrajsok bude niest v rovnakom znameni a pohode ako predosle dva dni :)
     
    bhagira22, -baghira2- a Fifal1999 tohle ocenili.
  10. Parádní akce, moc se mi líbila. Nádherně oživila server a vsadím se, že všechny potěšila.
    Moc děkuji za akci ;)
    Bylo by pěkné, kdyby podobně létali APS i normálně po mapách (samozřejmě v menší frekvenci) a dělali pořádek na mapách. Něco jako ,,Vesmírnoá policie." :D Ale samozřejmě chápu, že není zase tak moc času, ale i tak by to bylo super sem tam vidět APS, jak hlídá mapy své firmy ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Dakujeme za akciu ;)
    Velmy vydarena :))

    Sir Kadet
     
  12. Gahan

    Gahan Guest

    Po dlouhé době jsem rád za takové téma a jsem rád že akce má takto krásný ohlas . I pronás je to zábava a sranda a občas se tam někdo najde kdo se to snaží kazit ale tomu se nevyhneme nikde :) . Zítra se na vás těšíme na CZ3 a doufám že to bude stát za to jako 2 dny co už máme odstříleno :D .
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. ROCKST★R

    ROCKST★R User

    Já jsem si celý event pořádně užil :) CElý včerejší den na DO byl super, Invaze, Sector Control, Ice Meteroidy a TDM, všechny moje oblíbené aktivity v jednom :) A nakonec jsem si mohl Punishera připsat k sestřelům :) moc Díky :))
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. HRAJN0HA

    HRAJN0HA User

    Akcia nebola zlá.Zato máte admini palec hore.A hlavne Korben ktorý sa so mnou pekne dlho pohral.Pekný boj.Neya-vďaka že sa mi ťa podarilo puknúť.Čo ma však nahnevalo,bolo že doobedu pred akciou som pisol na chate že budem chodiť strielať lode ktoré útočia na APS.Bolo mi jasne povedané že ma APS odprevadí hneď na základňu ak to uvidí.Tak som to nerobil.Ale ! Máte medzi sebou čiernu ovcu admini.Jeden z Vás na 4-4 dokonca úmyslne pomáhal hráčovi Lovec 70 od VRU zostrelovať lode.Pri takých akciách je to nefér.Nestrannosť šla bokom.Takého admina by ste medzi sebou mať nemali,ak chcete aby Vám hráči dôverovali a rešpektovali Vás.
     
    -baghira2- a WoWo24 tohle ocenili.
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    HRAJN0HA - tak to silno pochybujem,zeby sme mali medzi sebou ciernu ovcu,co by umyselne pomahal niekomu odstrelovat ostatnych hracov.Ak sa napriklad stalo,ze tam bolo viac lodi a APS sla po niekom a tento hrac sa rozhodol ho tiez strielat,tak to sa mohlo ovsem stat,kedze obcas sme boli radi,ze to tak moc nelagovalo pri bojoch :) Hlavne pri vacsom pocte hracov.Ja osobne som vcera vela hracov odstrelil a tusim bol medzi nimi aj ten spominany hrac,ale ako som pisal ani APS nestiha pri bojoch zaznamenat,ci nejaky hrac ide po niekom,kedze vas tam bolo hlavne na tej 4-4 obcas aj 20 lodi. :rolleyes: Niekedy ked som videl,ze ide silny hrac po slabsom,ktory ma striela,tak som ho odohnal,ale pokial ich bolo velmi vela,tak som nestihal vsetko sledovat.

    ROCKST★R - som rad,ze sa ti akcia pacila a pripisal si si APS do dennicka,ale bol to pekny suboj a zasluzeny odstrel,kedze vas bolo viacej ;) A inak pekna foto.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. už som dneská zostrelil jedného admína :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    DUŠAN_GOGA22 dobra prace, za kterou muzes cekat zaslouzenou odmenu ;) Nicmene pochvalu vzdy zaslouzi i ti kteri pri sestrelu jednoho z nas pomahali, protoze bez spoluprace je sestrel APS takrka nemozny. :)
     
  18. Foяmi

    Foяmi User

    Děkuji Gahane ;)
    14.09.2014 - 16:52[​IMG]Sestřelil jsi astronauta Gahan[CA] (EIC).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. pinsip

    pinsip User

    Akce se mi nelíbila... ostatně ani jako nikdy předtím... sestřel se mi nepovedl, poněvadž to neumim :) takže pešek a příště si dám v hospodě o pivo víc a přijdu až po akci :). Korbenovi zvláštní díky :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. lidi, ještě mi to nepřišlo, příjde mi to??
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).