Diskuze: Chyť si svého admina

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 13/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Korben

    Korben User

    bhagira22, jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Sentiero

    Sentiero User

    No původně jsem to neměla v plánu, ale když říkáš, že máte lodičky tip ťop, tak to se na vás asi přijdu podívat. A u koho zjistím nesrovnalosti, ten mě zve na kávu. :D:D A šampus mi dá s sebou...jakože na cestu. :D:D

    P.S. rybičky a letušky vám nechám.:D
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Korben pokým viem, tak v metropole východu v Košiciach, sa hovorí po maďarsky. Aj keď väčšina na ňu takmer zabudla.
    Viem to, pretože práve tam bývam. Nakoľko chodím občas vybavovať záležitosti v meste, tak mám príležitosť ju počuť.

    Teraz k téme. Zaujímalo by ma, či sa aj Vaše lode dokážu prispôsobiť niektorým slabším hráčom.
    Povedzme full LF3 a miesto irisov, by ste mali kreditové stíhačky. A loď ako Pusat, teda s malým HP.
    Či by to bolo možné. Nie nerobím si srandu, len by ma zaujímalo, nakoľko by to bolo vôbec možné;
    niektorým a najslabším hráčom vôbec vyhovieť. Samozrejme, s mojím porozumením a pochopením.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - v tejto sutazi nepojde o to, aby APSky vymlatili cely server ;) Ak budeme bojovat so slabsim hracom, tak tomu prisposobime aj nasu silu :) Samozrejme silnejsi hraci budu chciet bojovat, pretoze cim tazsie je nieco ziskat, tym viac si to hraci budu vazit. Ale ta odmena je priam luxusna a to nehladiac na login bonus.:cool:
     
  5. Korben

    Korben User

    Opravím ťa, hovorí sa tam aj po maďarsky, avšak ak budem hovoriť slovensky, tak mi aj slovensky odpovedia , tak ako všade v južných oblastiach. Tak isto aj v pohraničných oblastiach Maďarska, Rakúska a aj Ukrajiny, sa dohovoríš slovensky, keďže aj tam žije kopec Slovákov.;)

    Nie, výbavu lodí meniť nebudeme, zabralo by to moc času. Na slabšie lodičky budú stačiť aj raketky.
     
    bhagira22, jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. jan42

    jan42 User

    Nechcete ten den zkrátit u CPU skoku cooldown ? :D nemam Premko budu opravovat na zakladně
     
    Naposledy upraveno: 15/12/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    jan42 - musime pohladat tlacidlo, ktore skracuje CD skokov. :D Nuz kedze take tlacidlo nemame, tak pojde CD ako ma pocas akcie ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Bambino

    Bambino User

    Hej ADMIRAL to si musel byt vždy pekne sťatý :D Ja som raz v čechach stretol človeka ktorí hovoril slovensky s juhoslovenským akcentom a vravel niečo také že on má narodnost madarsku nieje slovak ale je čech.Tak sme sa celá krčma dobre zasmialy :D Sorky za OT,ale nie snád také vážne.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  9. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Skoda ze to je len na cz serveroch. preco nie aj na GE ??
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  10. Korben

    Korben User

    Odpoveď nájdeš TU a TU
     
  11. Callisto

    Callisto User

    Ahoj,
    zda někdo z týmu bude dělat video, nevím.

    Psali jste, že se chcete podívat, jak akce bude probíhat na CZ serverech.
    Pokusím se zjistit, zda nějaké video bude :)

    Callisto :)
     
  12. Bambino

    Bambino User

    Chlapci niesom za multiklany,ale co keby ste im spravili trocha radosti niekedy a dali im trochu zabrat nech sa bavia napr. taký boj o vašu KBS? :D To by už aj nejaké videojko mohlo potom byt.
     
    -baghira2-, bhagira22 a -.*Homer*.- tohle ocenili.
  13. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Ahoj Kindly[CM] tak už testujete loďky :) vidím, že ti stačí lítat bez štítů ... no to je teda HP a o tý rychlosti ani nemluvím :eek: Co kdyby jste vystříleli ty multiklany ;) cha
    https://ctrlv.cz/shots/2017/12/18/ijnr.png


     
    -baghira2-, bhagira22 a jan42 tohle ocenili.
  14. jan42

    jan42 User

    To by mohli i na CZ1 :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    jan42 Už se stalo. Viděl sem Gomeze ve 21:31h na mapě 3-1. Server: cz1
    Byl sem právě na pusatke s bicyklem v rychlosti 618. Ani tahle rychlost na něj
    nestačila. Nečekal sem tak strašnou rychlost, když ani Pusatka na ní nestačila.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher tak to je, již potom opravdu síla. Tomu bych řekl, co proto.

    EDIT: ZOHAN, tak toho se nedočkáš. Protože na cz1 se jenom prihlásim.
    Nakolik jdu na chalupu sekat dříví na přelom roků. Ve čtvrtek 20 prosince
    to skusím na cz3. Tam jsem alespoň o něco silnejší. :D:cool:
     
    Naposledy upraveno: 18/12/17
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    A tak ještě pár hodin a začíná můj vysněný event.
    Chyť si svého baghiru na bicykli v rychlosti 618.
    Já snad dneska ani neusnu z toho.:p:D:D:rolleyes:;):)
     
  19. Warden

    Warden User

    -baghira2-: Jenom bych chtěl podotknout, nejde ani tak o sílu lodi na které lítáš, ale spíše o štěstí. Na dolních mapách bude mít možnost zničit APS i slabá loď, na horních mapách to bude o spolupráci hráčů a o štěstí, ale i tam půjde APS sundat, i když ne tak lehce. Doufám, že si to užijete, mělo by nás létat docela dost na každém serveru.
     
    bhagira22, -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  20. Chuck

    Chuck Guest

    Aby nevznikli nejaké nezrovnalosti.
    Na získanie login bonusu sa hráč musí v daný deň prihlásiť do hry od 17:50 do 21:00.
    A nezabudnite dnes začína event na CZ1 od 18:00. :)

    A ešte 1 vec, nie je možné momentálne nastaviť, aby sa hráčom nepoškodzovali stíhačky. Takže si ich prosím vás všetci skontrolujte, opravte. Pretože v prípade, že vám budú zničené počas akcie našou vinou, tak bude potrebné, aby ste napísali na podporu a tam sa kolegovia na to pozrú. :)
     
    bhagira22, -baghira2- a Warden tohle ocenili.