Diskuze: +++ Darksilver Pirates: Nové rozšíření pirátské mapy +++

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Forkys, 25/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dneska mi v Eternal bráně vypadl z UberSabotéra Stříbrnej klíč, podle logu, ale nikde ho nevidím. Už se nezobrazuje mezi klíčema v herním okně?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - nebola to nahodou minca? Pretoze vo FAQ je pisane, ze len z Pike NPC moze vypadnut kluc.
     
  3. Jaj. Omlouvám se. Jsem přečetl v logu něco že Silver... Jsem trouba, dík za objasnění a máš pravdu.
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

  5. Trikolora

    Trikolora User

    Zdravím jakou dobu trvá než se spawne The Stinger? Díky za odpověď :)
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Trikolora,?? Stačí nebýt línej a prohledat pozorně toto nové vlákno?
    Ta informace tu je.
    P.S. nebudu dnes příliš hnusnej, tak si klikni sem : #17
     
  7. Mám vyroben stříbrný klíč. V oznámení se píše, že vchod na novou mapu je na mapě 5-2.
    Ale žádný port tam není, kde je prosím přesně vstup na novou mapu.

    Děkuji moc.
     
  8. je na 5-2 :)
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  10. Kvůli vláčkům tak nějak nejdou (min. na GE1) dělat Behemnti, tak mě napadlo, že bych zkusil vystřílet sadu Kavkazů. A začal teda chodit střílet Stingera. Mohl by mi někdo vysvětlit, podle jakýho klíče to rozdává odměnu do kuliček? A jestli tu někdo tuhle potvoru střílí, kolik Kavkazů z ní už vydoloval? Dá se to?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Občas ho střílím, dává 75 mincí. Na Kavkaz potřebuješ 5000, takže běh na dlouhou trať
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  12. Jeden ten Kavkaz už mi z něj vypadl, ale tímhle tempem čekám další tak za rok... A mince na další nasbírám tak za dva.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - a stoji ti to za to? Na NPC je ten laser silnejsi oproti Prometheuske, ale ak das upgrade na prometheus, tak sa mu vyrovna aj v dmg do NPC(do BL NPC dava vacsi dmg a to ovela a aj do hracov dava vacsi dmg). Samozrejme, ak mas vela zbytocneho ucka a dalsich veci na upgrade este aj Kavkazu, tak potom ano :)
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  14. Tak já bych jako potřeboval lítat něco jinýho, ale jak jsme se bavili jinde, Behemonti nejdou. A tady je to za pár ran kulička, 5k U, sem tam I-olej nebo IAC a i šance na ten lejzr. Jen se trefit, když tam zrovna je. A Kavkazy je poslední lejzr, od kterýho nemám sadu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    No nevím nevím, jestli máš úplně pravdu o tom, který laser je na NPC silnější? Bud neumím počítat, nebo jsem nepochopil záměr BP.
    Podle mne jsou na běžné npc tyto lasery stejné, jen BP vymyslel něco pro slabší hráče co farmí, takovou levnější variantu prometheuse pro ty, co nejsou schopni farmit rinusk, ale raději budou farmit nové piráty.
    A lasery kavkaz se taky dají upgradovat ne?
    Pokud se mýlím, tak mě opravte.
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - ide o odchylku poskodenia, ktoru ma prometheuska vyssiu, preto je u nej aj uvedene, ze 25% odchylka poskodenia. Cize s tym kavkazom das lepsi dmg do takmer vsetkych NPC, kedze je vacsia pravdepodobnost dobreho zasahu. No prometheuska je lepsia na BL NPC a hracov, kedze kavkaz ma bonus len do NPC. A kedze prometheuska je aj do hracov, tak isto radsej ju budem vylepsovat prioritne, no pokial mas tolko surovin a uridia, aby si okrem nej aj kavkaz dal na 20.lvl tak dobre pre teba. Ale ja to nehram 24/7 a ani neinvestujem do hry, cize tolko potrebneho materialu nemam na vsetky vylepsenia.
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  17. Mě tak napadlo, jestli by se nedalo posunout vejš, jestli by nešly nějak upravit ty odměny ze Stingra. 8 lodí má šanci na nějakou bonus odměnu (Kavkaz, IAC, I-olej, Izochron). OK, pravděpodobnosti jsou tu podivný a šance ještě podivnější. Když to ale jeden zastřelí sám a 2x za sebou a dostane jen ty zaručený mince, je to frustrující.

    Bych tady nebrečel, hehe, ale tak v Astrální bráně se taky upravovala odměna a Atlasu je místo 30, nebo kolika, průměrně 150.

    Samozřejmě bych radši střílel ChaosProtegity, ale to by nesměly bejt plný mapy lodí bez pilota, tak holt lítám něco jinýho, jinak bych to asi neřešil.

    Aktualizace: Třetího jsme stříleli ve dvou a už jsem k mincím dostal 40 Izochronu. By bylo supr, kdyby se nad těma odměnama někdo zkusil aspoň zamyslet. Tu mapu to jistě zatraktivní. Když to bude střílet hodně lodí, ať je to fakt podle poškození.

    Aktualizace #2: Další jsme stříleli ve třech, a tentokrát je to pecka, 27 Izochronu :) Jeden tomu jde naproti, ale ta pravděpodobnost je tady boží.
     
    Naposledy upraveno: 17/5/23
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Delta-7925H, A proč myslíš, že ty procenta (ostatně jako u většiny věcí ve hře) tak krutopřísně BP střeží v tajnosti?
    Např. premium v trhlině, 5 mega urka v plutově rukavici a nakonec i ty odměny v samotné plutusce?
    Pamatuji si na 10% šanci na padnutí designu z a,b,g a za celý víkend jsem ten design nezískal a někomu padnul hned z první brány, včetně designů na letouny i na peta a potom ještě několikrát? Nebo skákání na mapu ???
    Není to divné potom?
    Statistika, logika i matematika v podání BP je na úplně jiné úrovni.;):mad::cool::p:eek:
     
    *brutus*, Delta-7925H a Mirror98378 tohle ocenili.
  19. Dneska mi krom mincí a 2x Izochronu ještě nepadlo nic. Střílíme to maximálně ve třech. Navíc když se ta třetí loď přidá, Stinger mi okamžitě zešedne. Za mě je teda, minimálně dneska, rozbitej.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).