Diskuze: Formace bezpilotních letounů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. cuneom.cze

    cuneom.cze User

    Kubino ano mělo by to tak být, ale není. Jak už jsem to popsal v příkladu, v praxi to tak nefunguje, kryt/štít je kolem 85/15.. a ne 92/8 jak by mělo
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    cuneom.cze a máš všetko k tomu potrebné áno, t.j. najlepšie generátory a PP.
     
  3. »vojta«

    »vojta« User

    podle mě to není pravda. řekněme že základ absorbce s profilem pilota je 92% krab to zvýší o 20% tedy s krabem je absorbce 110,4%. motýl zase sníží absorbci o 20% z těch 110,4%, takže výsledná absorbce by byla 88,32%. tedy 88/12
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    »vojta« za predpokladu, že sa dá isť nad 100% ;) ... predsa bez PP je absorbácia 80/20 a s formáciou je to 100/0, nevieme, či to nie je myslené a vytvorené práve takto. Neviem si presne predstaviť ako funguje rozloženie 110,4% do štítu, to ako všetko ide do štítu (100% DMG) a ešte sa to DMG navýši o 10,4% alebo 10,4 z ďalej rany? - hlúposť.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/6/14
  5. cuneom.cze

    cuneom.cze User

    Kubino ,ano PP i nejlepší generátory mám a hangar taky ukazuje 92/8.

    Taky jsem si myslel že s krabem se dostanu 92/8, ale HP mizí rychleji než by mělo. Reálnější mi přijde co říká »vojta« jinak si to nedovedu vysvětlit.

    Třeba to může otestovat a potvrdit i někdo další.
     
  6. »vojta«

    »vojta« User

    Kubino máš pravdu, absorbce 110,4% je nesmysl, ale asi víš jak jsem to myslel. imho se to počítá tak, jak jsem popsal a vysvětlovalo by to i proč hp mizí rychleji než kdyby se krab a motýl nulovali.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    »vojta« viem, neboj. Pokúsim sa to odsledovať ak bude čas.
     
  8. Suhlasim, system to berie tak ze krab prida z 92/8 do 100/0 a potom falter uber 20% cize je to akoby 80/20. otestoval som to. Mne to sedi protivnik dal kraba ked mohol mat 10 000 zivota a full stity s barierou a ja motyla. Zomrel na jednu ranu ktoru som dal RSB co bolo cca 65 000. 20% zo 65 000 je 13 000, cize je jasne ako to vychadza...
     
  9. cuneom.cze

    cuneom.cze User

    Takže je to chyba nebo záměr? Pokud chyba, bude nahlášena a opravena? Kraba jsem kupoval kvůli obraně proti motýlovy, jenže právě vůči němu těch 20% absorbce nefunguje.
     
  10. Crystal

    Crystal User

    zhodou nahod som mal dnes na pvp suboj s jednym podplukacom na spearheade ktory asi myslel ze moja spearheada, ked som bol bez havocov ze budem slaba korist

    nakoniec pukol a mne ostalo polka druhej konfy stitu :D

    ide o to ze v zavere ked mal malo HP dal kraba....a ja reku rychlo hodim motyla a zrazu bum a pukol na 3 rany, tiez sa mi zdalo ako keby mu tie posledne HP az moc rychlo zobralo nato ze mal stit a kraba

    kedze som mal len spearheadu s 5 lasermi a dmg len okolo 7000....moc rychlo pukol nakonci
     
  11. cuneom.cze

    cuneom.cze User

    Vím že to nikoho z moderátoru nezajímá, nejspíš to zajímá jen mě, ale i tak.. může mi už někdo z moderátorů prosím odpovědět jak se to přesně počítá a jestli se jedná o chybu nebo ne?
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    cuneom.cze - takze bol som testovat spominane formacie a zistil som nasledovne:

    Ak ma hrac aktivnu crabiu formaciu a striela po nom protihrac s motylom,tak rozdelenie skod je 80:20 ak ma teda naj stity,cize klasika 92:8.Ja som mal rozdelenie 92:8 crab to zvysi na 100:0 a nasledne falter/motyl zrazi 20%,cize hracovi potom ubera 20% z HP a 80% zo stitu zo sposobenych skod.Snad to uz teraz bude jasne ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. To je docela dobrý paradox, když do tebe jde hráč s Motýlem, který snižuje absorbci o 20%, logicky předpokládáš že nasazením Kraba, který absorbci opět zvyšuje, takto účinky neguješ. Ale ejhle, nasazením Craba si zvýšíš absorbci jen o 8%. Nebo z pohledu lovce, snížím mu absorbci o 12%. A kam se poděl zbytek? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ❦Čοlεκ❧ - crab vlastne zvysuje zadrzanie dmgu stitom o 20%,cize ak ma hrac 80%,tak mu zvysi na 100%,ak ma hrac 70%,tak mu zvysi na 90% alebo ak ma hrac 92,tak mu tiez zvysi na 100%.Ale nad 100% ju nemoze zvysit a preto,ked po niekom ide falter,tak maximalne zachytenie stitov moze byt prave tych 100-20= 80% :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Punisher, už to v tom vidím, i když selský rozum pořád nedá pokoj :) Asi se tato možnost z hlediska programování nabízela jako nejjednodušší..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. cuneom.cze

    cuneom.cze User

    Punisher - Děkuju za otestování a odpověď. Ale má to tak být? Jinak je v popisu Crab chyba co by stála za opravu. V podstatě přidává jen 8%, pouze slabším hráčům 20%, což z popisu není jasné když se na to jde selským rozumem. Vědět toto hned tak si ho nekupuju. :/
     
  17. cuneom.cze Jelikož Crab přidává 20% absorbce pouze hráčům kteří mají absorbci štítů vyšší jak 80% pouze doplňuje do 100% (jinak pracuje "správně podle selského rozumu"), až od tu se odvíjí problém, nevím jak bys to chtěl upravit, aby to bylo okamžitě jasné :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. cuneom.cze

    cuneom.cze User

    ❦Čοlεκ❧ - Tak třeba větami:
    Crab zvyšuje absorbci štítu o 20%, ale jen do maxima 100% absobrce štítu. Pouze při střetu s formací Motýl se absorbce opět snižuje o 20%.

    Současný text je zavádějící.

    Jestli to někdo umí zformulovat líp, tak klidně. :)
    Když už je to tak naprogramované, mělo by to být podle toho i popsané.
    Když už ne přímo ve hře, mohlo by to být uvedeno aspoň v Bibli.
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    cuneom.cze - jedine,co mozeme spravit je popytat sa na to,ci to je spravne,ale podla mna ano,co som aj popisal vyssie v prispevku,ze ako sa to rata a najviac sa to oplati pre hraca,co ma malo HP a vela stitov pri boji,tak si da craba a ak super nema faltera,tak to ustoji do minutia stitov,pretoze tam je uberanie 100:0.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Kubino

    Kubino Guest

    ❦Čοlεκ❧ mne ale napríklad selský rozum hovorí, že ak je niečo maximum je to 100%, ľudia však majú vo zvyku vravieť "som si istý na 120% či na milión %" pričom viac ako 100% sa využíva len v matematike, analýze a podobných "disciplínach", nie v reálnom živote :)

    Osobne si myslím, že je to fajn, že to funguje ako funguje nakoľko naštítované lode s Herkulesmi je problém zostreliť ak by ešte aj krab išiel nad 100%. Kraba nepoužívam a proti motýlovi sa dá brániť pár salvami bojovej konfigurácie, on to veľmi rýchlo prehodí keďže mu ide všetko len do HP :D