Diskuze: Formace bezpilotních letounů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Chcem sa spýtať to platí len na hráčov alebo aj na NPC?
    lebo nepriatelska lod je aj napr. Streuner..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Platí i na NPC, obzvlast ucinny je na NPC v brannach ptotoze ty maji snizenou absorbci stitu oproti tem z map
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Spartakus

    Spartakus User

    Ale je potřeba uvažovat, proti jakým NPC se v bráně použije. Jít např. proti kristalinům v by mohla být sebevražda. :) (proti těm potvorám se štíty hodí). Hlavní je při jejím použití nemít lagy a chce to trochu zkušeností. Nejlépe se mi používala v Zetě. :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  4. díky, že jste otestovali krab vs. motýl...ptal jsem se na to ještě na sterém forku, ale nebyl čas to otestovat. z tohoto pohledu je krab absolutně bezcenná formace v případě boje s nepřítelem. dle mého názoru to měla být obrana proti motýlovi, jak se o tom zde již někdo zmínil, ale to se asi moc nepovedlo.
    myslím si, že by klidně hodnota absorpce štítu mohla být 92+20, tj. 112%. je to sice paradox, ale pořád je to jenom číslo. a je celkem jednoduché mít např. dvě proměnné pro aktuální hodnotu absorpce štítů, jednu proměnnou teoretickou (112%) pro výpočty a druhou reálnou, která se použije v boji. princip je jednoduchý, pokud teoretická přesáhne 100%, tak v reálné bude jenom 100%, pokud bude teoretická nižší nebo rovna 100%, tak bude stejná jako reálná. a tím by se dosáhlo, že krab bude eliminovat motýla, resp. pokud mám 92/8 a použiju kraba a nepřítel motýla, tak budu mít stále 92/8.
     
    Naposledy upraveno: 27/6/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. ktora formace sa oplati v epsilone a v zete. Mam lod aegis s full lf3 + 2 lf4, vsetky elitne stity a pohony, 27 SB. Dakujem
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Đα®k_мøñ§τε® - ja robim brany takmer vsetky vlny formaciou motyl,kedze NPC rychlejsie poslem do kuta a sustredim sa na sundanie HP a setrim tak municiou aj casom ako keby som im bral aj stit aj HP.

    Pri devourerovi si hodim formaciu netopier,pricom najskor ho sabujem a potom tocim.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. takze mi odporucate kupit formace motyl ako prve?
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    »†prchlik†« logicky mi prosím vysvetli, ako by sa ten paradox 112% prejavoval. Protihráč má DMG 50 000 (neriešme kolísanie, proste hodnota), koľko pôjde do štítu a koľko do trupu? Podľa mňa 50 000 štít a 0 do trupu, to je však pomer 100/0, tých 12% je kde? :)
    Ak hráč nepoužije motýľa musí mi zničiť napr. 1M štítu (čo v dnešnej dobe nie je už nič extra) čo vychádza pri poškodení vyššie na 20 rán a až potom mi ide niečo do trupu, samozrejme prehodím druhú konfiguráciu a bez poškodenia trupu som na porte. Ak hráč použije motýla stále mám možnosť prepnúť na bojovú konfiguráciu a tých pár HP (číslom 400 000 HP) mu sfúknuť.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/6/14
  9. predstavte si ze mam 100K U a mam sa rozhodnut medzi tymto:
    - logdisky na mechanika stitu 5/5 (bude to stat ~92.000,nieco uz mam)
    ALEBO
    - formacia motyl

    Som full lf3 iris
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Pᗣᗧ•••Nαrcis•• osobne som zástanca toho, že PP je základ, formácie sú len vymoženosti, bez ktorých sa ale dá úplne v klude hrať. Taktiež sa ale logdisky dajú dražiť, vyklikať v GG či nazbierať, neviem či je vhodné ich kupovať vo veľkom množstve.
     
  11. Ak máš na oboch konfách ští, tak odporučím PP ale ak máš rýchlu konfu na ktorej nemáš štíty tak skôr motýla. Najlepšie sa dá vyžiť v GG na velke NPC typu Devolairum, Sibelon a hlavne na Kristallonov :)
     
  12. ako mam bojovat s formaciou motyla ked sa mi kazdu sekundu znizuju stity? dakujem
     
  13. -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. »vojta«

    »vojta« User

    Đα®k_мøñ§τε® nejlepší máš asi začínat na srdci a přehazovat na motýla - neztratíš tak hp a máš i štíty
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Đα®k_мøñ§τε® - ak pouzivas insta stity a EMP,tak nie je problem lovit s motylom,ja tak bezne lovim.Vsak prepnut na nastitovanu konfu sa da vzdy a este lepsie,ak mas spektrum,tak to je potom fakt narocne sundat takeho lovca.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Spartakus

    Spartakus User

    Já osobně používám Netopýra. Tak z brány vytřískám maximum, plus větší palebná síla se hodí. :) Tam menší rychlost vůbec nevadí. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Ja najviac používam motýla, lebo na rýchlostnej konfigurácii nemám štíty a v letounech mám lasery. Takže mne to znižovanie štítu vôbec nevadí a keď už bojujem na ťažkej konfigurácií (napr. v GG) tak prepnem na falangu a tá mi pridáva DMG na NPC :) A plus tie XP v game za kristallonov sa hodia :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Napadla ma jedna otázka:
    Keď už nemáte štít alebo ho máte málo, tak viete že sa vám dopĺňa...
    S formáciou motýl sa tiež doplní? Napríklad keď bude štít na určitej hranici kde 1% už bude menej ako rýchlosť dopĺňania, tak by sa mal logicky zastaviť. Nie?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. S motylom sa ti stit nenabije nikdy :D lebo kazdu sekundu klesa o 1% a klesne az na 0 stitu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Kubino, asi jsi špatně četl. Psal jsem dvě proměnné, jedna pro výpočet, druhá reálná pro boj. Výpočtová by mohla mít klidně 380%, to je šumák, ale v reálné bude jen 100%. Takže těch 12% se ztrácí jednoduchou podmínkou, pokud je výpočtová hodnota vyšší jak 100%, pak reálná je 100%. Pokud je výpočtová nižší nebo rovna 100% pak reálná = výpočtová.
    Prakticky: loď má v základu 92/8, pokud použije kraba tak má výpočtově 92+20=112, ale v reálu 100. Jde proti němu někdo s motýlem, takže výpočtově 92+20-20=92 a v reálu 92. tzn. při 50.000 na ránu, jde 4.000 do trupu a 46.000 do štítů. Ne jako nyní, kdy nasadím kraba a vlastně jsem proti motýlovi v dvojí nevýhodě, rychlost a absorpce 80/20 a tím pádem 10.000 do trupu a 40.000 do štítů.
    Takže výsledek je ten, že pokud byla formace krab brána jako obrana proti motýlovi, tak se to nepovedlo, resp. je to chybně řešeno a pokud to nebylo zamýšleno jako obrana proti motýlovi, tak pak mi uniká myšlenka této formace.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.