Diskuze: Formace bezpilotních letounů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. stit sa mi doplna priblizne 10.000 za sekundu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. miki.no1

    miki.no1 User

    A nemas nahodou zapnuteho netopiera ? Ja som zatial postrehol iba klesanie stitu pri motylovi -ono tie formacie maju dost podobne znacky .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Moth: F-09-MO
    Tato formace ignoruje 20% absorbce štítu nepřátelské lodi a usměrňuje poškození přímo na lodní konstrukci. Zároveň zvyšuje tvé body života o 20%. Síla tvého štítu však klesá rychlostí 1% za vteřinu.

    Teda bude klesať po 1% az kym neklesne na 0%. A ked sa ti štit dobija, alebo ta dobije lod alebo das stitovu zalohu, stit ti bude klesat po 1% a nenabije sa nikdy, alebo az ked prepnes na inu formaciu ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pᗣᗧ•••Nαrcis•• - chces tu tvrdit,ze mas motyla a stit sa ti doplna?Jedine,ze ti nejaka aegis pomocou schopnosti doplni stit,ale formacia urcite nie,kedze vdaka nej stit ubuda.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Ja chápem ako to funguje a ako sa to počíta, len som chcel od teba vysvetlenie tých 12% percent. Píšeš, že výpočtová hodnota môže byť aj 380% - ako 380% rozdelíš medzi štít a trup? Ja chápem čo chceš povedať ale tuna sa bez logiky a zdravého rozumu nemusíme ani baviť, pretože toto je na to zlý príklad.

    Jediné využitie rátania s premennou 112% je v prípade, že to porovnávaš s motýlom na čo si sa ty aj zameral. Kde však berieme istotu, že to bolo brané ako obrana proti tejto formácii? Ja si to tvrdiť nedovolím a už vôbec či to je nedomyslené či nepodarené zo strany BP.

    Btw. nevidíš v tej formácii význam? Nie každý ma motýla a nie každý ho používa, takže ak protivník má akúkoľvek inú formáciu je formácia krab jediným spôsobom ako dosiahnuť 100/0 (s PP je to len 92/8) - to je jej význam.
     
  6. Kubino, vždyť ale nic nerozděluji, není ani třeba. V reálu prostě není hodnota vyšší než 100%, viz podmínka pro vypočtené hodnoty přesahující 100%.
    Já jsem psal: "... pokud byla formace krab brána jako obrana proti motýlovi,..." Nikde jsem nepsal, že vím nebo jsem přesvědčen, že to je obrana proti motýlovi. Bral jsem to hypoteticky, protože prostě pokud to není obrana proti motýlovi, tak nevidím v krabovi smysl. Jestli ty vidíš smysl v přidání 8% na úkor 20% rychlosti, tak to beru jako tvůj názor, který ti vyvracet nebudu. Já to vidím jinak, ale od toho jsme lidi, že máme pohled na věci jiný.

    Ale není nic jednodušší, jak poslat na BP prosbu(žádost) o oficiální vysvětlení funkčnosti kraba vs. motýla. Možná se budeme divit, jak to vlastně je..;)

    Tak mě napadlo, že smysl tato formace může mít pro někoho, kdo nemá body v profilu pilota, takže nováček. Ale aby dal nováček 100k uri do formace, když časem bude bez valného významu, tomu se mi moc nechce věřit....:)... a ke všemu ztratí rychlost, tak ho stejně každý top hráče smahne než doletí na port.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  7. nie ja som myslel kombinaciu motyla + zakladne doplnanie co ma kazda lod.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Zafod

    Zafod User

    Pᗣᗧ•••Nαrcis•• ale s motýlem se ti štít nedoplňuje, naopak ti postupně ubývá. Jediná možnost jak u něj doplnit štít je přes sab munici (včetně raket CBR, SAR...).
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pᗣᗧ•••Nαrcis•• - takto to nefunguje.Ako nahle mas formaciu motyl,tak ti len ubuda a ubuda stit a keby si bol v zone neutocenia aj 10 minut,tak ho proste mas na 0 stale.Ta formacia vlastne zamedzuje klasickemu doplnaniu stitov,ktore sa doplna,ak nie si pod utokom.Naopak ti vlastne klesa hodnota stitu az na 0 kvoli formacii,snad to teda uz je jasne :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. myslim ze si este zabudol na schopnost lode aegis :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Zafod

    Zafod User

    »†Ł•µ•ç•ı•ƒ•µ•ж†«x to bude tím že jsem se věnoval schopnosti motýl, to ostatní je druhotné. Dotaz přece nezněl jak doplňovat štít při formaci motýl. ;)
    ------------------------------------
    »†Ł•µ•ç•ı•ƒ•µ•ж†«x dotaz přece nezněl jak doplňovat štít při formaci motýl. Nezapomněl jsem, jen mi připadlo zbytečné všechny možnosti vypisovat. Máme tu ještě například tech obnova štítů... ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/7/14
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Korben

    Korben User

    Zafiku neverím :D dovolím si spojiť ti multipostík :D . Toto si musím uložiť :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. 03X1K

    03X1K User

    Chcem sa spýtať je možné získať túto formáciu stíhačiek ?
    The Lance F-03-LA will increase your mine damage by 50%.
     
  14. miki.no1

    miki.no1 User

    Myslim ze uz nie , tato formacia na zvysenie dmg min bola ako bonus za pozvanie priatelov .
     
  15. Gulot

    Gulot User

    Zdravím keď si v nedelu kupim paysafe kartu a použijem ju z na HAPPY HOUR tak budem mat 90 aj niejaky bonus takže chcel by som sa vás opytať akú formaciu kupiť VYBAVA// Goliath 8 iris 31 LF3 15 SG3-B02 15 najpohonov 1 havoc + 11 SB všetky kreditné formacie
     
  16. No jde o to na co budeš formaci používat. Každá má nějakou výhodu a stejně si časem koupíš víc. Podle mého názoru je univerzální srdce, bonus na štíty a život se hodí a ubírá trochu na DMG, ale není to zase tak moc. Hodně farmářů má rádo diamant, ale ubírá 30 % života, takže pro lovce s motýlem jsi pak pamlsek, na lov je dobrý motýl, ale to chce lepší výbavu než máš. Já bych doporučil srdce.
     
  17. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Gulot Pro mne je na farmení nejlepší volba Diamant, v kombinaci s Aegisem, protože jinak než z místa nefarmím, jen je pravda že máš poté s tvojí výbavou dost malou šanci případnému lovci utéct. Na lov a do bran beru nejčastěji Motýla, ušetří spoustu času a munice, jen musíš umět dobře točit, bez štítu jsi dost zranitelný. Nejlepší volbou pro tebe by asi bylo to srdce, přidává 20% HP a 10% štítu, což určitě doceníš. Jen těch -5% na DMG ti může občas chybět, ale normálně to při kolísání DMG skoro nezaznamenáš. Btw. Měl bys zapracovat i na profilu pilota, 11 SB je dost málo. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Gulot

    Gulot User

    Šak ja pracujem na SB mal som minule 7 už mam 11 okej dakujem za rady ja kupim najprv srdcovu formaciu a potom keď našetrím tak faltera alebo diamant
     
  19. ..SAVO..

    ..SAVO.. User

    Chcem sa spytat ci sa bude dat ziskat tato formacia F-03-LA ci uz za hernu menu alebo za eura,....Jak keby nebolo jedno kde napisem korben je tak tazke odpoedat??
     
  20. Sentiero

    Sentiero User

    ..SAVO..Není těžký odpovědět, jen jde o to, že už tu jedno téma ohledně formací je,takže je zbytočný zakládat další a pro ostatní hráče je lepší když mají info v 1 témě,než v treba 10 ;)
    Jinak tato formace byla odměnou za 25 pozvaných přátel ( a to ještě jen omezenou dobu) a zakoupit nelze..Pokud v budoucnu půjde,tak se to tu na foru určitě dozvíš,ale pochybuju o tom
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.