Diskuze: Galaktické brány / Materializátor GG

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Sentiero

    Sentiero User

    •√=PΛCΛN=ΣIC™ dneska jsou speciální odměny z bran, tu náhradu 10 000 U máš proto, že jsi dostal jeden z designů nebo loď, kterou jsi už měl.

    Balíček s překvapením pro Goliath -> design Centaur, Peacemaker, Sovereign, Vanquisher nebo Surgeon pro Goliath.
    Jedno z toho jsi už měl, padlo ti to znovu a proto jsi dostal 10k U :)

    Takže z Kuiper ti loď nepadla, tím pádem nemohlo ani 200k U :)
     
  2. vsimol som si ze zvykne byt pisane den specialnych odmien z bran a vikend... je to rozdiel ze vikend plati aj v sobotu a nedelu lebo ci je pisany den alebo vikend na nedeli nikdy neni nic pisane
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ - v kalendari, ktory chodi clenom timu nie je pisane, zeby den specialnych odmien z bran bol aj v nedelu, preto to nie je uvedene.
     
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Tak to je teda hustý :mad::mad::mad:
    Beta,Gama postavená a stavba těch po.... 34 dílů Alfy s Premkem a slevákem mě stály 160tis U.
    To tu Zetu o 111 dílech postavím levněji :rolleyes:
     
  5. *Firefox1*, řádně si se dostal na okraj tabulky, je šance 0,5%, že se ti to podaří, jako mě v minulosti. Vítej v klubu, koukni zde. #94
     
  6. Dneska 10* Hades každá za 800EE a víc..
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. UMBALUMP

    UMBALUMP User

    Mě by spíš zajímalo, jak dostat s Kappy Herkules. Já jich udělal 12 a mám jeden. Hned z té první. to je 8,3333%. Kde je těch slibovaných 37.5% ? Pak 2 boostry, 4 děla a 5x nic. Což je vlastně 11x nic. Booster je k prdu a dělama bych moh dláždit.
     
  8. neznamena že ked je sanca 37,5 že ti padne z 12 bran . Nemusi ti padnut ani zo 100 bran a može ti padnut aj 5 krat po sebe .
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    UMBALUMP - 37,5% sanca na ziskanie designu stihacky je z kazdej brany. Mozno ti v dalsich branach padnu aj 3 po sebe. No urcite nie je podmienkou, ze kazdy hrac teraz bude mat bilanciu 37,5%. Mne osobne napriklad padaju dost casto tieto designy a to ich uz nepotrebujem. Mam 44 bran a padlo mi 27x, co je prevysujuce 37,5%.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  10. UMBALUMP

    UMBALUMP User

    Tak to jsou ty moje procenta. To se máš. Mě ale připadá, že mi to dělá BP naschvál. Všude jinde, jako třeba upgrady nebo dílky do bran, to + - funguje. Asi to bude tím, že neposílám penízky.;)
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    V minulosti, kdy byla procenta jiná a z kappy padal jen 1 herkules jsme si dali s kamarádem soutěž o to, kdo bude mít dříve herkuly.
    já už jednu sadu měl a on začínal. Já udělal na první sadu 23 kapp a na druhou 33 kapp a on skončil u čísla 65?
    On uridium kupoval a já klikal za extra energie z boxíkování.
    Obecně platí, že pokud klikáš za extra energie, které máš z paládka, tak ty herkuly moc nepadají? Mě kdysi padal často multibooster a nebo nic a ted, když bych ho chtěl, tak padají děla a herkuly. Takhle to je u všeho.
     
  12. Punisher no je tam bug na kappě. Mě to napadlo taky, po zisku 10 herkulů už mi nepadl žádný další.
    A to pokud mám chut a náladu jezdím jen kappy. Ale z posledních kapp nic žádný design.
    Chtělo by to prověřit, je tam chyba určitě.
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Urcite by som za tym nehladal to, ci si platiaci alebo nie :) Neraz sa mi stalo, ze hlavny ucet, na ktorom som kedysi platil neziskal dodatocne odmeny z bran ako aj teraz co je akcia na mimesis design a na malom ucte, kde som si uridium nikdy nekupil, tak som nasiel :) Mozno v dalsich branach ti zaradom padnu herkuly.

    •ŞĦΘCK▪ - kolko mas kapp? a z kolkych si ziskal herkuly?
     
  14. _Yano_

    _Yano_ User

    Tiež som si myslel voľakedy, že za tým niečo musí byť, cca tri roky do zadu som aj prestal hrať, lebo som nebol schopný ani set havocov získať - cez 30 zet a len 6x havoc, z toho prvých 5 padlo do 8 brán. Na začiatku augusta som začal znova hrať, prišla nedeľa, 6x zeta a zase nič, tak že ešte skúsim ďalší týždeň, tam mi zvyšné 4 padli z dvoch brán, tak som skúsil kappu - 5x v tú istú nedeľu a 10x hercules, 6. som spravil cez týždeň, keď tam bol nový laser a padol ďalší. Tento víkend som chcel kľúče a získal som ďalší set havocov. ďalej som si spravil 50 lámbd počas augustových akcií a padlo 14 nových laserov z toho 8 HP, takže ja sa už na brány nesťažujem :D
     
  15. 22 kapp, z toho 11 herkules ale všechny dvojnásobek, jeden beznásobku.
    Posledních 8 kapp žádný design na stíhačky napadl, nevím jestli se mi to vyplatí nebo ne. Či mám radši stavět zetu.
    Suma sumarům 22 kapp z toho jen ze 6 kapp mi padl design. Což je málo ne.
    Ted kappy nic, už jsem z toho i zoufalý nebo si platím double boxy a radši bych stavěl zetu :(.
    Mohl by to někdo to prověřit, nebo říct co s tím je.
    Ale ze zety mi padne skoro vždy design, tech mám plný sklad. Ale herkules nikde. Od doby co jsem vyrobil spartany jsem žádný design na herkuly neviděl :(
    Budu moc rád za odezvu.
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Aj ja som zazil obdobie, ze aj 8 bran v rade nedalo herkules a potom asi 5 krat po sebe dalo. Pokial je tak mala vzorka, ze 22 bran a dalo 6 kapp, tam by som probem nevidel.
     
  17. Neztěžujte si, já 46 kapp a 10 herkulů:D
     
  18. UMBALUMP

    UMBALUMP User

    Co bych za to dal, ty máš úspěšnost 27 %. Proti mým 8 je to krása.
     
  19. Vasil35

    Vasil35 User



    ahoj
    •ŞĦΘCK▪ nic si z Toho nedělej. Včelku z BW pamatuješ? 67 kapp než byla full. Mišpulín z DMX 73 zet na fullku. Takže zatím máš slušnej průměr a držím palce aby ti to začalo padat :)