Diskuze: Galaktické brány / Materializátor GG

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Takže na full havoc můžeš udělat na 8 zet, jako já, nebo na 40 zet, když budeš mít smůlu.
    Mě zas nepadají herkuly.

2. Neroxx

Neroxx User

Jasně, chápu..takže z třeba z 10ti zet, by měl padnout cca 4x..což by v mém případě znamenalo, že v dalších 2 padne, ale je mi jasné, že je to o štěstí.. každopádně díky za reakci, alespoň vím, že se to neděje jen mně.

3. Nepiš tu nesmysly.

4. Viper[UNS]

Viper[UNS] User

Aké nezmysli ? Pokiaľ viem tak z Epsilon aj zo Zety padá z 1. na 100%, ešte sa mi nikdy nestalo a ani som o nikom reálne nepočul, komu by nepadla z 1. Zety alebo epsilonky Havoc/LF-4. Neviem či tak náhodou nefunguje aj Kappa.

5. Viper[UNS]

Viper[UNS] User

Sám píšeš nezmysli ;) Vytrhol si časť vety z kontextu ;)

6. .MIK.

.MIK. User

Ahoj je tu problemek co se tyče brany zatim odzkoušena Hades- Antibot naskakuje v braně hades během vlny.
    řekl bych že je to asi nějaky bug pokud ne navrhuji aby to naskakovalo alespoň mezi vlnamy. nelze stihnout přečist jaky box mam sebrat(černy červeny)a zaroven se branit.děkuji

7. ZOHAN

ZOHAN User

Tohle celé je lež ty experte.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

8. MrKat2000

MrKat2000 User

Pokial sa nic nezmenilo tak z 1. zety je 100% garancia ze padne havoc, na fore som to nenasiel ale pise sa to na wiki.

9. On má pravdu z první brány je 100 padnutí havok a Herkules

Kámoš zohana zde rýpe
    Zohan který do toho poslal hodně prachu tak potvrzuje nepravdy
    A jelikož moderátoři jsou zkorumpovaní tak se nebudu divit když nakonec bude potrestaný hrač který má pravdu stejně jako já před 2 lety asi se nepoučíte z toho plyne jen jedno ponaučení = pay to win

10. Punisher

Punisher User

11. Dobrý den. Chtěl bych dnes dokončit bránu beta a nějak je hra proti tomu?
    kliknu na gg, naskočí alfa. kliknu na betu a vyskočí mi chybová hláška?
    nějaké rady?
    https://ctrlv.cz/rVh1
    restart klienta, čištění mezipaměti, ccleaner a pod. jsem už zkoušel?

12. Forkys

Forkys Board Administrator Team Darkorbit

Dobrý den ****Lachmed24****,
    v tomto případě se budete muset obrátit na podporu hry.

Sdílet tuto stránku