Diskuze: Galaktické brány / Materializátor GG

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zohan dal sem skok z 3-8 na 3-1 a už 2 hodiny my nejde spustit hra pořád jen načíta

-baghira2- tohle ocenil(a).
  2. je akce a hra je přehlcená automatama

3. Punisher

Punisher Board Administrator Team Darkorbit

4. A dik zapnul sem lod Diminisher kterou mam na 7-3 pak sem dal warp na venom a pak odhlasi a prihlasil a uz litam s venomem

5. ZOHAN

ZOHAN User

¥__†_ŁORĐ_†__¥_=A=,?? Ale na mapu 3-1 se nedostaneš ne?

Punishere? na ostatní mapy se dostaneš, na mapu 3-1 nejde nalogovat ani skočit.

6. Ne nedostanu bohuzel a kdyz das skok prez port z 3-2 na 3-1 tak se vse sekne nejde se ani lognout ani portnot na jinou mapu

Naposledy upraveno: 27/11/21
  7. zdarec1234

zdarec1234 User

ZOHANE, to bude miniakce i s výhrou a to pro toho, kdo se na 3-1 dostane nejdřív. Výhra je 2000 uridia, ale pozor piloti! Jen pro ty nejrychlejší!

8. Punisher

Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Zial teraz v noci a este cez vikend sa s tym neda nic robit. Uvidime, ci to budu vediet poriesit v nedelu alebo az pondelok.

9. -baghira2-

-baghira2- User

Bohužel jsou přetížené servery. A po 22:00 padají.
    Tento problém stále není vyřešen.

Hodilo by se spíš o tom offiko, zde na fórum.
    Aby to pak, mohlo zde pomoct vícero hráčům.

10. zdarec1234

zdarec1234 User

Ten úspěch vidím mrtvé streaunery z brány kuiper není 100%? Já ho nedostal.

11. Adhara

Adhara User

po prvnim splneni uspech obdrzeti musis

12. zdarec1234

zdarec1234 User

To jsem měl psát na podporu, když jsem ho neobdržel?

13. Adhara

Adhara User

zdarec1234 do lodarskeho deniku se podivej a zapis sem dej. Foto obrazovky ukaz nam ze branu splnil jsi. Pokud-li uspech zapsan tam bude, vedeti pak budeme pred cim stojime

14. Tak to asi není úplně na fórum ale spíše na podporu. Tady mu s tím stejně nikdo nepomůže. Nemá ani jak.

I~brawl~star a ****Lachmed24**** tohle ocenili.
  15. Adhara

Adhara User

AnanasovejSperminátor pravidla proctena mnou byla, vsimnuto osobou mou na podporu nemohu hrace odkazati tam, je tak? neprimo napsal jsi aby pilot napsal tam....nesmis delati tento cin

16. Použil jsem google překladač a napsalo mi to: Jazyk nerozpoznán.
    Promiň ale nedokážu to rozpoznat.

17. Adhara

Adhara User

AnanasovejSperminátor
    to jest problem tvuj, rmouti me velice ze textu porozumet neumis neboj se niceho nic myslenky me popsany jeste jednou budou.
    specialne pro osobu tvou
    jak psano jest

ve sve mysli premysleti musim aby osoba ma vysvetlila podstatu veci
    osobou mou psano bylo, ze v kodexu pravidel psano jest, aby pilot neposilal piloty jine psati na podporu

tebou neprimo vykonan tento skutek byl, zel je tomu tak

jest v tvych silach porozumet textu psanemu osobou mou? rozebrati muzeme jeste jednou, nestyd se priznati chybu svou....

18. -baghira2-

-baghira2- User

Nemáš právo na podporu odesílat hráče. To můžou jenom moderátori a admini. To tím myslel Adhara.

19. A někde hráče přímo posílám na podporu? Prober se.

20. Tak jsem si udělal jednu bránu kuipier. Potom, co zrušili možnou, ne jistou,odměnu ve větší částce uridia, může mi někdo prozradit, proč takovou bránu vůbec dělat? Jasně, fajn pozadí, jiná NPC, než jinde, ale odměna? Jen titul a já osobně jeden dizajn stíhačky. Nerentuje se to vůbec. Stála mě 530ee a 87000U klikáno po 80U. A ráno jsem dělal třetí kronosku a opět bez saturnu. Navíc, jak je bludiště, tak klikání vychází hrozně, 25 multiplikátorů a ani jeden dílek brány. Ještě, že se dá v bludišti snadno nafarmit.

Naposledy upraveno: 26/12/21
    -baghira2-, Delta-7925H a *RimmerH* tohle ocenili.

Sdílet tuto stránku