Diskuze: Galaktické brány / Materializátor GG

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *_White-Tiger_* - no teraz zaziari a pomaly zhasina a myslim si,ze je to pekny vizualny effekt,ale obtiaznost zostala rovnaka.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. áno tak som to myslel viem že obtiažnosť sa nezmenila len brána bola predtím farebná teraz je strieborná- oveľa krajšia mimochodom a pekne svieti a vnútri mapa je tiež upravená ja len to že či sa zmenil trošku vzhľad aj iných brán ako napr. zeta, kappa atd.
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Ku zmene máp brán došlo ešte pred zmenou obyčajných máp, ak máš zapnuté pozadenie určite si si všimol aj tam grafickú zmenu.
     
  4. no vlastne tieto základné brány som mal až dnes zapnuté ale myslím, že je to veľmi pekné chválim- už som videl aj alfu, no bohužiaľ túto gammu som dnes stratil :/, tých čo to zaujíma a nevedia:
    [​IMG][​IMG]
     
    Kapybara_ΞXIŦION™ tohle ocenil(a).
  5. DVOG

    DVOG User

    Ahoj, môžem sa spítať už mám nejaký ten piatok odohraný na DO ale doteraz neviem čo je to ten "použiť pri najbližšiom prechode" v galaxy gates či to má niečo spoločne s multiplikaátormi alebo s čím ...
    ďakujem za odpoveď ..
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    DVOG - staci si pozriet FAQ - Nový materializátor GG a tam to mas napisane:

    Zde vidíte, jak velký váš multiplikátor je, pro jeho použití na další "klik" stačí zašrktnout políčko.

    [​IMG]


    Pokud používáte 100 energií na jeden klik, je to stejné, jako byste měli ve starém materializátoru multiplikátor x6, takže se použije automaticky na jednu z věcí, která vám při losování vypadne
    .

    Aktivovat multiplikator alebo pouzit pri dalsom prechode je to iste,podla toho aky mas nastaveny jazyk.Ale akonahle zaskrtnes to policko,tak pri dalsom pouziti energie sa sucasne pouzije aj multiplikator.To,co ziskas sa nasobi podla multiplikatora,ale maximalne x6.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Gulot

    Gulot User

    Zdravím dal som už 160 ee daval som po 5 ee a 0 časti je to pokazené ja sa snažím už 2 dní a 0 častí nieje to bugnuté mám 108 časti zo zety každy urobi zetu bez problémov len ja nie prosím ako to klikať alebo čo
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    Gulot a jak víš že každý staví zetu bez problémů? Někdo má víc štěstí, někdo míň.
    Vždycky je nejhorší získat poslední části brány. A kolik ti padlo multiplikátorů? Počítej i ty, protože dílek ti padl, ale bohužel stejný.
    A když vidíš, že ti po 5 ee nic nepadá, tak zkus po klikat 1 ee. Což by se ti možná vyplatilo víc, když už máš tu bránu skoro postavenou.
     
  9. Gulot

    Gulot User

    Tak to už nieje možné mám aj natočené ako som klikal + čo som vyklikal z 100 ee všetko som klikal ako som mal ale nepadne je to asi proste pokazené ak chcete video len treba povedať robte stým niečo už sa 3 dní trápim z 3 častami zo zety
     
  10. Korben

    Korben User

    Gulot Tak že ty si nedostal ani multiplikátor ? o_O
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Gulot

    Gulot User

    Dostal použil a nič chceš video?
     
  12. Korben

    Korben User

    Gulot Ja video nepotrebujem, jednoducho za 101 klikov, si dostal 20 multiplikátorov a multiplikátor je duplicitný diel do brány. Tak že nepíš že to je pokazené. Jednoducho pri posledných dielov je treba trafiť multiplikátor, inak ťa ten správny dielik príde dosť draho.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Gulot

    Gulot User

    Ale ta nechapem ako trafit čo mam urobiť?
     
  14. traf multiplikator ked pada dalsi a mas dva dieliky do brany. ak ho pouzijes ked ma padnut municia tak ti jej padne raz tolko ;)
    padne multak(duplicitny diel do GG). kliknes pouzit a padne 200 mcb 25 ale + multiplikator 400 mcb 25. ale ak ti poadne pri pouzitom multiplikatore dalsi diel dostaneš diely dva.
     
  15. Korben

    Korben User

    Gulot Tak hlavne musíš vystihnúť kedy ti padne ďalší multiplikátor. Ak sa ti podarí pri označenom poličku multiplikátora , trafiť ďalší duplicitný dielik do brány , tak získaš chýbajúce dieliky do brány podľa toho aký násobok multiplikátora si mal označený.
    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Gulot

    Gulot User

    Ok to som urobil predtým 3 krát dam ti vedieť ked nazbieram pala alebo ma kontaktuj na skype Kontakt zmazaný
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/7/14
  17. Korben

    Korben User

    Gulot Je zakázané dávať na fórum kontakty a nikto z moderátorov sa s tebou nebude súkromne spájať na skype. Všetko sa rieši tu na fóre.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Gulot

    Gulot User

    Aha tak to som nevedel napišem ti tu do SS
     
  19. Sentiero

    Sentiero User

    Gulot prostě zkus aktivovat multiplikátor, když ti má padnout dílek do brány. Pokud budeš klikat po 1 ee tak se to dá odkoukat a máš větší šanci, že se trefíš.


    Mně se zrovna včera povedlo...
    [​IMG]

    A tady, to už nějákej ten pátek, to bylo když jsem stavěla po 1. zetu
    [​IMG]

    No nebudu sem dávat, všechny obrázky, ale jen jsem chtěla napsat, že opravdu, dílky padají a když to správně načasuješ, tak ti z multiplikátorů těch 6 dílků klidně padnout může a nejen jednou ;)

    Korben ty jsi mi smazal obrázek [​IMG] :D.

    Děkuju za upozornění :), jak tak koukám, tak ty obrázky sem, na nový forum dávám blbě celou dobu, a ani mi to nijak nepřišlo divný,takže tobě palec hore [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 23/7/14
  20. Korben

    Korben User

    Sentiero Ak sem vkladáš obrázok, tak sem musíš vložiť hlavnú adresu obrázka a nie odkaz , alebo následne presmerovanie na stránku na ktorej sa aj tak nič neobjaví.
    Veď v návode Jak správně přispívat na forum je presne popísané ako to treba robiť. Skús to znova.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).