Diskuze: Galaktické brány / Materializátor GG

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Sygauras

    Sygauras User

    Delta : když si nejsem jistá zeptám se. A ano všimla jsem si těch poznámek (nedá to krystal, není šance, při použití ....) ale nemám strach ze sebe udělat "hloupou" a raději se zeptat, než tady machrovat že vím všechno a smát se bez toho aniž bych k tomu cokoliv dodala. Chvilku mi sice trvalo pochopit že "dispatch" je ten výpravný automat ale nestydím se za to že se v cizích termínech nevyznám.

    Toť způsob můj.
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  2. *brutus*

    *brutus* User

    Sygauras promiň trochu mi od tebe zmátnul ten "automat" ono kdyby jsi rovnou napsala exkurzní jednotka bylo by to jednodušší,jinak ta šance na hermes bude asi stejná jako u havoc a hercul.Od úterka do čtvrka jsou speciální odměny v branách,mimo jiné jestli se nepletu šance na hermes je největší právě v týdnu.Další věc je proč to dělat přes exkurzní jednotku když se ve finále okradeš i když ne o zavrátnou sumu uri,ale přece jenom něco za pár jedniček
     
    Delta-7925H a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Tady jsem, od všeho mám klíče, a co nemám zvládá udělátko od CIA...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. coroner

    coroner User

    Aha už chápu ten zlý trojzubec:) speciální klíč od CIA
     
  5. Sygauras

    Sygauras User

    Asi budu trochu OT ale kam se dají nahlásit boti ?
    Na 5-3 je jich jak much.
    Vláček lodí jede od jednoho Pampalália k druhému a ani jeden neucukne stranou.
    Jako já vím že na to BP kašle a už se ani nesnaží nějak skrývat že na to kašlou ale todle už přece není normální.

    ----------
    No a teď trochu k "věci"
    Je pro mě záhadou jak může tuhle hru hrát tolik mentálně zaostalých lidí, kdy bych tak nějak "logicky" očekávala inteligentní přístup ke sbírání kdy vlezu na mapu, obsadím imaginární čtverec oblasti sběru a prostě sbírám na tom kousku kdy mám čas si nabrat a než vyberu ten kus tak se mi zmaterializují další takže sbírám v klidu, místo toho abych lítala v chumlu 15ti lodí a nikdo si pořádně nic nenabere protože lítají po celém tom prostoru a berou si to navzájem.
    No jsem evidentně jiná než ostatní (za což se nestydím)

    Než jsem udělala 2 úkoly "nasbírej Palladium" zestárla jsem o 3 roky.
    To je šílený kolik těch automatů tam je.

    Zkoušela jsem to nasbírat na 5-1 ale ta oblast uprostřed je na tohle moc malá.
     
  6. Ono záleží na serveru - já osobně létám na GE5 a je to tam teda dost špatné. Většinou to udělám tak, že nechám palladium sbírat PETa a sám pak s goli+ a 20% poškození PvP ničím ty "samosběrače". Ten sběr sice není pak tak rychlý, ale splníš si na tom úkoly, zvýšíš si hodnost (teda, pokud ti na tom záleží) a nakonec taky budeš mít nějaké to palladium.

    Taktika se "čtverci" je sice fajn, ale když ti do toho tvého vletí 15 "samosběračů" a pak zase odletí a znovu přiletí, tak to ztrácí na efektu. Je lepší spíš aktivně vyhledávat ty chumly palladia a sbírat to z opačné strany, než jedou oni.

    Ale jinak souhlasím, že kdybych si chtěl třeba postavit za jeden den 2 a víc brán, tak je to neskutečně otravné, náročné a ani ta odměna za dokončení brány mi nestojí za hodiny a hodiny poletování, klikání a spotřebované elektřiny :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Sygauras

    Sygauras User

    Jsem na PVE, protože mě nebaví si z každým namachrovaným nejvíc největším frajerem v okolí 65 galaxií přeměřovat "velikost vybavení" (lodě), protože v tomto případě automaticky prohrávám protože necpu do hry 5 000 měsíčně abych alespoň někde byla "lepší" než ostatní.
    No a jsem holka takže si ani nemám co přeměřovat.
    Původně jsem byla na G5 (teda soudím podle toho že v nabídce servrů mám G a G5) ale to se nedal udělat v podstatě ani jeden denní úkol.

    ----------------------------------
    Mě by v celku ani nevadilo že je tam 2 000 lidí, kdyby ta mapa byla podmíněna třeba časovým úsekem, třeba hodinu tam šaškuj jak chceš a pak tě to vykopne aby se tam daly splnit třeba ty úkoly. Mám už vyloženě nechuť tam vlézt abych splnila ty Barakudy atd.

    Neříkám že bych si taky nechtěla nasbírat pár kamenů ale za to mi ty nervy nestojí a abych se tam prdelila týden kvůli tomu abych si postavila 2 brány které mě stejně nebaví, to fakt jako děkuju.
    Je vyloženě škoda že se Palladium nedá směnit třeba v montáži kdy by to podle mě ty mapy dost vyčistilo.
    Stejně to pořád nechápu co ti lidi z toho mají že tam sbírají měsíc, sestaví si brány, zas tam lítají měsíc, sestaví si brány ...... Tak nějak bych řekla že asi hrajou jinou hru než se jim tu nabízí.
    No, moje věc to není, jen mám bohužel mozek a moc nad takovýma věcma přemýšlím.
     
    -*J*A*G*U*A*R*- tohle ocenil(a).
  8. Barakudy a ostatní piráty si v klidu udělej na 5-1, 5-2. Třeba i ve skupině, jde to rychleji.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Sygauras

    Sygauras User

    Takhle, chápu že jsem takový to otravný co vyšlápneš v trávě a nejde se toho zbavit ale jak to říct a nevypadat otravně ....... je tam i pár úkolů na 5-3 no ale to už jsme vyloženě v oblasti "a ona si nenechá poradit a bude si prostě pořád stěžovat"
    Jinak samozřejmě umím používat mozek a tímto děkuju že ze mě rád uděláš nějak jakože tupou která neumí přemýšlet a podobně. Hodně taková věc pro mě znamená. Kdybys nenapsal že to jde i jinde, nenapadlo by mě to ..... posílám srdíčko a písničku.
    Pardon za OT, začínám celkem chápat proč je toto fórum docela mrtvé.
    S pocitem "nevím, zeptám se" se na něco ptát a dostat odpovědi jaké se mi tu od hráčů dostávají, popřípadě napsat svůj názor a zjistit že je špatný, protože je špatný, je lepší nad tím mávnout rukou a neřešit to.
    Zkusím zdejší pobyt omezit jak to půjde ale ono to je těžký, když nejsem dokonalá jako ostatní a mám ýkvé 25.
     
    -*J*A*G*U*A*R*- tohle ocenil(a).
  10. Sygauras, promiň, ale tedy se teda musím ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► zastat - nikde v jeho příspěvku nevidím, že by tě nazval, dle tvých slov: "to otravný co vyšlápneš v trávě a nejde se toho zbavit" nebo snad "tupou která neumí přemýšlet a podobně". Chtěl ti prostě jen normálně poradit a já taky. Ano, ty úkoly na pirátských mapách jsou někdy určeny pro určité mapy - mně to třeba došlo taky později a nikdo z hráčů nenosí v hlavě seznam úkolů, aby věděl, který přesně se kde plní. Navíc, ani ty jsi přesně nezmínila, že myslíš úkoly s určenou mapou. Z kontextu tvých příspěvků to možná trochu plyne, že to tak myslíš, ale mnohem víc se tam rozepisuješ o automatech a o sběru palladia (tady zmiňuješ i 2 úkoly ohledně sběru) a o stavbě brán. To je pak těžko někomu poradit ohledně NPC, když je o tom zmínka jen v jedné větě.

    Obecně se dá říct, že odpovědi na fóru se ti dostane, pokud se teda nejedná například o komplet nový event. Hlavní je položit dotaz věcně a pokud možno s co nejvíce podrobnostmi a uživatelé nebo vedení fóra ti rádi odpoví. A snaž se, prosím, hned mezi řádky nehledat urážky, pak budeš z tohohle fóra skutečně jen otrávená :)
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sygauras - zaujimalo by ma, co ma spolocna tema ohladne uloh s temou ohladne bran? Nam nevadi, ak sa hrac spyta, ked sa drzi pravidiel, ze sa spyta slusne a v spravnej diskusii a ak nie je na danu vec vytvorena diskusia, tak ju vytvori. Pri hracoch, ktori maju len par prispevkov na fore a nie su tu dlho zohladnujeme, ze este nevie kde co poriadne je, ale ty si tu dlhsie, aj prispevkov mas uz viac.
    Co sa tyka toho ako popisujes "mrtve forum", tak to nie je tym ako sa tu niekto chova, zial to hru vela hracov opustilo a pokial uz poriadne nie su hraci v hre, tak nebudu ani na fore ovsem. Zo vsetkych mojich znamych mimo tim to uz nehra ani jeden clovek s ktorym som kedy hral, takze tolko k tomu.
     
  12. Sygauras

    Sygauras User

    Teda ale měla jsem teď očividně "kliku" jak od kostela.
    Potřebuju udělat Deltu, protože ji dělám poprvé abych ji už pak mohla dělat za mince, vylezu z vlny 3x boss lordak + 15 protegit (mám poslední vlnu 3x Demaner kterou si nechám na lepší bonusouvou odměnu) že si udělám čaj, vrátím se a bílá obrazovka.

    Včera to samé, vlezu do Epsilon (taktéž ji dělám poprvé) a po sestřelení posledního Ravagera (kolo 8), jsem ani nedoletěla k báně (buď dál, nebo zpět na 2-1) a už mi to oznámilo že stránka neexistuje.

    Asi to chce pár dní pauzu.
     
  13. Promiň až dneska jsem zkusil přes roboty poslat do brány minci zde je výsledek a jak vidíš padl mě HERMES

    [​IMG]

    Chci se zeptat moderátora... prosí vás co je to ten "META DÍL BRÁNY KRONOS"??

    Padá mě to stále když to tak dodělám a nikde jsem o tom nic nenašel, díky!
    Jinak opravdu pěkný bonus mě padl celkem 145.000 UCB-100

    100.000 UCB-100 (bonus)
    45.000 UCB-100 (automatická odměna z brány)
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  14. *brutus*

    *brutus* User

    SlowMode-Skywalker pěkný takže jak jsem psal na hermes je největší šance v týdnu na speciální odměny z bran v tvém podání krásných 100000 ucb-100.Co se týče meta díl brány kronos bude nejspíš nějaká slovní hříčka jinak je to normální dílek do kronos za deltu i když jí uděláš v týdnu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Děkují ti, právě že mám Kronos 8/21 jestli se nepletu

    Já ho dostal v podání přes zlaté mince když jsem je neměl tak jsem to dělal ručně ale to mě nebaví vždycky radši to pošlu přes mince je to za 30 minut hotové :)

    Tak já dělám bonus brány jen když mě mají co nabídnout ale je pravda že by to měli obměňovat ty odměny některé dny jsou furt stejné :)

    Epsilon EXPO vega fialová
    Kappa štít na peta asi - SG3N-PX01
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Takže v pondělí je menší šance než v úterý? podle tebe?
    Zajímavá informace no.
     
  17. Ano, v úterý je vetší šance na Hermes než v pondělí. Ono dělat Deltu v pondělí, je dost pitomost :-D
     
    pepan70 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Sygauras

    Sygauras User

    Zohan : jo, to mám vždy ráda takové informace od lidí, kdy třeba na dotaz "kdy se pustit do brány" (tady mě dost vadí že ji musím alespoň jednou projít sama abych mohla posílat za mince) takový odborník odpoví "Ve čtvrtek ve 3 ráno, a musíš mít na krku korále vedle klácesnice svěcenou vodu a musí být 3 týden v měsíci. Nejlepší je Srpen, to padá nejvíc" a když dodáš že to zrovna nemáš čas, tak to ani nedělej, protože ...... to tak prostě je. Věřte mi, já to vím.

    Delta : to není nic proti tobě, to dělá každý kdo v životě hrál jakoukoliv hru. Stačí 10 minut a je z každého odborník.

    SlowMode-Skywolker : děkuju za potvrzení.
     
  19. Sygauras: nemyslím si, že jsem na tu hru odborník, ale ty a Zohan jste příklad toho, že se jeden nezavděčí. Ty jsi nejchytřejší na světě a ten druhej sice neumí česky, ale každýho chytá za slovíčko. Vnímavej člověk už dávno pochopil, kdy dělat tu Deltu, když chce Hermesy.
     
    *brutus* a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Sygauras

    Sygauras User

    Jéééé, děkuju :rolleyes::) (taky neumím česky, jsem cizinka)