Diskuze: Galaktické brány / Materializátor GG

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Tak 10 minut? Já třeba hraji od roku 2009 DO. Ale radit ti už nebudu, protože si toho neumíš vážit.
     
  2. neneman321

    neneman321 User

    Sygauras lidi se ti tady na fóru snaží pomoci, dávají ti návody jak dělat brány, jaké dělat brány atd a jak a co dělat a jak začít na začátku s hrou a ty všechno jen odmítáš a rafeš na ostatní, ok pro mě za mě hraj si po svém, ale řekni mě tedy proč chodíš na fórum, když neuznáš ani jednu z rad od hráčů co hrají mnoho let ?
     
  3. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Sygauras pokud na tebe někdo v podstatě útočí, můžeš použít funkci nahlásit.
    Screenshot_2.jpg

    Tento tvůj komentář si dovolím vypíchnout.
    Ano jsme mentálně zaostalí a proto tu hru hrajeme. :) Mimo to každý je jiný, ale v podstatě jsme všichni jen lidi.

    Teď k věci, chápu, že je možná pro tebe fórum nepřehledné, ale se vším se dá naučit, pokud člověk chce. Respektuji i to, že občas napíšeš do jiného vlákna, než jaký máš dotaz, dělá to mnoho hráčů a nováčků. My pak ten příspěvek přesuneme do správného vlákna a nebo uzavřeme s odkazem na již existující vlákno, kvůli duplicitě. Nedávno jsem ti posílala odkaz do této sekce Diskuze: Návod pro začátečníky.
    Zde můžeš prakticky diskutovat, ptát se na cokoliv a neřešit nějaké OT. Co jsem koukala, tak se ti hráči snaží poradit, ale tvá reakce pak vypovídá o tom, že ani vlastně poradit nechceš.
     
  4. No co seprom se vždycky hodí hlavně teď na akci :) a ten herkules mě také udělal radost :)

    Galaktická brána Kappa dokončena.
    Získal(a) jsi 10.000 Seprom.
    Obdržel jsi 30.000 laserové munice typu UCB-100.
    Obdržel jsi logdisky v počtu: 10.
    Získal(a) jsi zelené klíče ke kořisti (5).
    Získal(a) jsi 4 Regulátor axionových paprsků.
    Získal/a jsi design letounu Design letounu Hercules.
    Získal(a) jsi 13 Krystal rozvratu.
    Obdržel jsi 12.150.000 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 357.500 bodů za čest.
    Obdržel(a) jsi 15.000 jedn. uridia.
     
  5. Další totální nesmysl, přesunout brány do herního okna. Nechápu to , vlastní mě tam chybí jen pikachu o_Oo_O.
    Další důvod proč už to nehrát. Zas se nic nezměnilo, přehlížení všeho co je mapách.

    At už tu hru nechají, a nevymýšlejí blbosti :eek::eek:. Zase to můžu odstavit, fakt to nemá cenu slušně komentovat o_O.
    Jdu hrát pexeso :D:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Proč? Proč museli další věc přesunout do herního okna? To tam těch ikonek není dost?

    Jen doufám, že nová ikonka na galaktické brány nebude způsobovat úplné zamrznutí, jako to dělá montáž, cíle bitevní permanentky a někdy i výprava. Dokud nevyřeší jeden problém, neměli by si přidávat další, takhle si jen hází klacky pod vlastní nohy :confused:

    A nejen tím mě dnes vytočili:
    https://board-en.darkorbit.com/threads/mileage-market.128645/#post-972156

    Jen další způsob, jak vytáhnout ze zbytku hráčů jejich peníze. "Ano, skoro nic nám to nefunguje, hra je plná automatů a nesmyslných úprav, ale nechcete nám dát ještě víc peněz, za které získáte slevu, abyste si u nás mohli koupit další věci za ještě mnohem víc peněz? Třeba to pak bude lepší???"

    Měli by se nad sebou konečně zamyslet.
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  7. 123zelenina jo další nesmysly balíček. Mě zaráží to, že když nam skvěle přemístili galaktické brány do herniho okna. Tak proč jsou stálé mapy plné toho balastu :eek::eek:.
    Je výpadek serveru, hra nefunguje. Místo omluvy, další balíčky, tuna balastu.
    Bud si nevidí na špičku nosu nebo nevím.
    Každopádně nemá smysl se ani přihlašovat na denní mise.

    Mě přijde, že sis s nás dělají srandu o_Oo_O.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Náhodou mě se to líbí taková nová ikona a funkce konečně něco nového co za to stojí :)

    Buďte rádi že nám něco daly s úpravou taky mohly udělat jednu věc a to úplně odebrat GG ze slovy na vaše stížností jsme to odebraly jak by jste pak dělaly brány co?

    Možná to daly protože se hlásili chyby že to furt vyhazuje chyby a výpadky tak to zkusili dat na mapu..
    Zkoušel to z vás někdo?

    PS: mohl by někdo z modu udelat diskuzi na téma: synchronizace diskuze rád bych pokud by to šlo diskutoval o každé synchronizaci ve hře díky!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. SlowMode-Skywalker nedá mi dovolit reagovat. Ale můžu se zeptat ty hraješ jinou hru nebo máš růžové brýle :rolleyes:.
    K čemu by takové diskuze byla. Jaké chyby se hlásili o_O.
    Jakou hru vlastně hraješ. K této hře to nějak nepasuje :rolleyes:.
    Stačí vyletět ze základny ne a vidím stav :eek:.
    Díky za objasnění :eek::oops::rolleyes:.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    123zelenina naše povinnost je, že vše co pošle BP vyhodit na fórum. Můžeš to ignorovat. Myslím ty balíčky.
    Jinak co se týká, přehození galaktických bran do herního okna, je docela příjemná změna. Samozřejmě, že to asi všem nebude vyhovovat.

    SlowMode-Skywalker zeptám se na to, pokud by to bylo k něčemu.

    •ŞĦΘCK▪ každý má svůj názor, tak mu nevnucuj ten svůj :)
     
  11. .OnDrO.

    .OnDrO. User

    SHOCK, nejakú dobu čítam fórum a nevidím nič iné len tvoje plačúce príspevky. Každého to štve že to v DO nefunguje ako má, ale nikto ťa to nenúti hrať. Je kopu iných hier ktoré stoja za vyskúšanie. Jediná vec čo drží hráčov na DO je Nostalgia. DO sa bude hrať pokiaľ všetci títo hráči neodídu alebo neprestanú platiť. Hra sa už len udržuje v chode aby z nej vytiahli čo sa dá. Žiadne väčšie zmeny neočakávaj. Je to smutné ale hádam si si nemyslel že by sa im oplatilo do toho investovať :D :D
     
    SlowMode-Skywalker tohle ocenil(a).
  12. Musím uznat že tato nová funkce se mě moc líbí co se týče chystání brán.
    Teď můžu klikat brány aniž by se ukazoval nějaký error nebo výpadek, restart což jsem fakt moc rád za tuto novinku :)
    pokud se to některým nelíbí jejich boj já jsem spokojený je to změna a pozitivní změna :)

    Akorát to má menší nevýhodu když člověk chystá bránu a to FPS měl jsem 50FPS a při klikání mě to skáče mezi 1-10 FPS

    [​IMG]
    Naklikal jsem dvě brány a dal relog a FPS zase jsou dobré :) chce to trpělivost :)

    Dneska mě vyšla snad nejdražší Zeta na celém světě 2.315 EE :D :D :D

    Galaktická brána Delta dokončena.
    Obdržel jsi 45.000 laserové munice typu UCB-100.
    Obdržel(a) jsi 5 kupóny(ů) na opravu.
    Získal(a) jsi 450 Xenomit.
    Získal(a) jsi 450 Promerium.
    Obdržel jsi logdisky v počtu: 8.
    Získal(a) jsi 6 Krystal rozvratu.
    Získal(a) jsi 9 Bifenon.
    Získal(a) jsi 73 Diametrion.
    Získal(a) jsi 4 Regulátor axionových paprsků.
    Získal(a) jsi 10 Krystal rozvratu.
    Získal(a) jsi 10.000 Seprom.
    Obdržel jsi 9.900.000 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 247.500 bodů za čest.
    Obdržel(a) jsi 45.000 jedn. uridia.

    2. brána za dnešek hotova :D ale nebaví mě to :D musel jsem si jí udělat dokud mám boostery na body zkušenosti + úkoly v této bráně :DDD

    Galaktická brána Epsilon dokončena.
    Obdržel jsi 20.000 laserové munice typu UCB-100.
    Obdržel jsi logdisky v počtu: 10.
    Získal(a) jsi zelené klíče ke kořisti (5).
    Získal(a) jsi 4 Regulátor axionových paprsků.
    Získal(a) jsi 14 Krystal rozvratu.
    Získal(a) jsi 1 Expo16 Vengeance Lightning.
    Obdržel jsi 5.500.000 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 165.000 bodů za čest.
    Obdržel(a) jsi 25.000 jedn. uridia.


    A to ještě Zeta a pak do toho PLUTUS brána :D brány dneska dělám kvůli bonusům a abych nemusel smrdět celý den na mapě a dělat npc abych měl cíle na DMG :D Ano je to můj styl hraní jak hrají někomu se to nebude líbit a bude se možná ptát proč děláš brány apod. ale je to pro mě lepší takto :) a mě se to vyplatí :)

    Galaktická brána Zeta dokončena.

    Obdržel jsi 25.000 laserové munice typu UCB-100.
    Obdržel jsi logdisky v počtu: 50.
    Získal(a) jsi zelené klíče ke kořisti (25).
    Získal(a) jsi 3 Regulátor axionových paprsků.
    Získal(a) jsi 11 Krystal rozvratu.
    Získal/a jsi design letounu Design letounu Havoc.
    Obdržel jsi 15.000 laserové munice typu RSB-75.

    Obdržel jsi 6.600.000 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 240.000 bodů za čest.
    Obdržel(a) jsi 35.000 jedn. uridia.

    Za mě spokojenost povedlo se to všechno sice mě to trvalo asi hodinu a půl ale nevadí :DDD
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Abych tedy trochu rozepsal, proč mě osobně tato novinka (přesun ikony galaktických brán na herní mapu) vadí:

    1.) Jak jsem psal výše, hrozí to, že to bude způsobovat zamrzání mapy a bude to hráče nutit k opakovaným restartům klienta (zatím se mi to teda naštěstí nestalo, ale dobře víme, jak je klient funkční/nefunkční)
    2.) Podobně jako píše SlowMode-Skywalker, způsobuje to docela velký pokles v FPS. A mě, který má normálně už tak bídné FPS, to klesá na max 1-2 FPS.
    2.) Při klikání po 1EE, což logicky trvá dlouho, pokud máte hodně EE a chcete je všechny využít v jeden den, tak vás to po 5 minutách z mapy vyhodí pro neaktivitu, takže musím znovu čekat, až mě to zase přihlásí. Tedy problém s restartováním se nevyřešil, jen se přetvořil v jiný problém.
    3.) Pokud se to někdy v budoucnu zase stane - a o tom nepochybuji - že se nebude dát dostat na mapu (tj. dostaneme se jen na hlavní stránku), tak už nebudu moct ani stavět brány. Stejně tak mě naštvalo přesunutí systému výprav do mapy.
    4.) Čas, který strávím klikáním EE, se mi bude odečítat od času boosterů a od času zdrojů v generátorech. To se dřív nedělo.

    Co se dá dělat, holt si na to asi budu muset zvyknout. Boostery a zdroje aktivovat vždy až po klikání brán a během klikání poletovat. Krása...

    Mimochodem jen tak ze zvědavosti, SlowMode-Skywalker, kde jsi sakra vzal tolik EE? To sbíráš palladium i ve spánku nebo co ? :D Pokud na to máš nějaký (legální) fígl, poděl se o to se mnou, prosím.
     
    Naposledy upraveno: 20/7/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Tak pokud nechceš aby tě to odhlásilo tak co 5 minut udělat pohyb lodi na mapě já to dneska takto dělal a v pohodě hlídal jsem si to :)

    Fígl je jednoduchý koupit tartarus, cpu sklad na loď, do toho pet protokoly na sklad já takto na PVE udělal sklad na tatara kolem 8700 a sbíral jsem celý den

    Poctivě jsem sbíral denně asi 8 hodin po dobu jednoho měsíce a v úplně v pohodě :)
    Jen se teď budu muset asi zase vrátit na paladko protože energie docházejí :D

    Já brány v neděli nedělám jen pro bonusu a to mě stačí měl jsem kolem 30.000 energii a v klidu zásobu na 2. měsíce :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/7/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. dotar5eP

    dotar5eP User

    Nwm jestli je tartarus dobrá volba :chladný: já mám citadelu, protokoly, peta a sklad má krásných 20 520 :D:D:D:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  17. neneman321

    neneman321 User

    Tak dnes 2x zeta a havoc zase nepadl, už mám skóre 7 zet a jen 2 havoc na slabším:D:D 6x za sebou nepadl, asi smůla:D:p
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Já musím říct že po měsicí co jsem nehrál jen se chodil dívat na bonus brány jsem spokojený :)

    Galaktická brána Delta dokončena.
    Obdržel jsi 45.000 laserové munice typu UCB-100.
    Obdržel(a) jsi 5 kupóny(ů) na opravu.
    Získal(a) jsi 450 Xenomit.
    Získal(a) jsi 450 Promerium.
    Obdržel jsi logdisky v počtu: 8.
    Získal(a) jsi 6 Krystal rozvratu.
    Získal(a) jsi 4 Regulátor axionových paprsků.
    Získal(a) jsi 12 Krystal rozvratu.
    Obdržel jsi 100.000 laserové munice typu UCB-100.
    Obdržel jsi 11.250.000 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 297.000 bodů za čest.
    Obdržel(a) jsi 45.000 jedn. uridia.

    [​IMG]
     
  19. neneman321

    neneman321 User

    26.09.2023 - 07:16[​IMG]Obdržen předmět: Laser - LF-PX01
    Tak po dlouhé době další laser do sbírky, zvyšuji na 4 kusy jen z bran, moc to nepadá, ale aspoň něco :)
     
  20. -baghira2-

    -baghira2- User