Diskuze: Galaktické brány / Materializátor GG

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Jedine zeta to je nejlepsi brana
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Přiznám se, trochu mě to zmátlo. Kdyby měl jen pár havoců, tak mě to neudiví, ale má všech 10. No dívala jsem se a opravdu nemá ani jedinou zetu, aby měl za ni kroužek. Má 62 Hádesek, 91 Lambd a 14 Kap. Asi je získal z těchto bran při speciálních odměnách. Je to teda dost neobvyklý, ale jak je vidno, tak možný.

    Takže až uvidíte loď full havoc bez kroužků za brány, nenechte se zmást, jako já :).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Warden

    Warden User

    Sentiero: U herkulů to bylo jednoduší, byla doba, kdy ho přidávali k nákupu uridia. Zpočátku k 330.000 U později i ke 150.000 U. A znal jsem človíčka, který si koupil 10x 330.000 U a měl full Hercul bez jediné kapy. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. -Birks-

    -Birks- User

    z lambd mu to mohlo padnout při speciálních odměnách,taky mi padly .
     
  5. jednoduchšie je to zo zety
     
  6. Warden

    Warden User

    gembler11111: Kdyby jsi četl pozorně, Sentiero psala, že neměl za Zetu kroužek, tedy žádnou Zetu neudělal.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Selendix

    Selendix User

    Pobral to z beden. Měl velké štěstí.
    Jeden Havok mám taky myslím z bedny
     
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    Spíš nechápu, že se to někomu vyplatí. Vždyť Zeta je výhodnější jak Lambda, stejně těžká a s větší odměnou...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Někdo, kdo řeší Lambdu po první; může to klidně robit kvůli titulů Boss všech Bossů.
    A navyše získa hafo proméria z Boss npc, pokud zbírá boxy.

    Také Lambda je levnější. Když do zety potřebuješ 111 dílu, na Lambdu ti stačí pouze 45.
    Pouze proto si to myslím, protože hráč nepřerobí tolik Urka jako na Zetu.

    I to může být důvodem toho, proč si to někdo myslí. ;)
     
    Naposledy upraveno: 9/10/17
    Cruenta†Ultionem a *Firefox1* tohle ocenili.
  10. Borat

    Borat User

    Hráči to robia kvôli efektu :D Mať full havoc/hercules a žiadne krúžky sa nepodarí nikomu len tak :D
     
  11. Sentiero

    Sentiero User

    Borat Ha! Už i ty jsi popletený :D Full hercules a žádný kroužky se podaří každýmu ;) Ale full havoc bez kroužku to je běh na dlouhou trať.

    Osobně v tom taky nevidím žádný velký plus. Na tom, co píše Borat asi něco bude. Hráči se chtějí odlišit od ostatních a být něčím vyjímeční. To, že se jim to nevyplatí už neřeší.
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Není to málo peněz, ale co jen ušetřil času, takových 40x kappa na full a to urko se mu určitě taky hodilo :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Warden

    Warden User

    Cruenta†Ultionem: V podstatě máš pravdu, jiní to tam nastrkají postupně a ještě se zlobí na pravděpodobnost. ;)
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    hmmm, problém je ale v tom, že na Sparťany už prostě nedosáhnou. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    Kronoska. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - vsak Kronosku nie je nejak tazke postavit. Ja ich mam uz dost za sebou, aj ked je pravda, ze to stoji dost uri vystavat tie brany na jej postavenie :) Ten bonus spartanov za to stoji ale ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Borat

    Borat User

    Ono ide o to, že hráči čo chcú mať havoc bez kružkov tak nebudú mať nikdy sparťanov nakoľko na sparťanov potrebuješ kronos a na kronos každú bránu a to by už mali krúžky...
     
    cernakockanamasle a -*-*-*-*-*-*- tohle ocenili.
  19. AgreCZ

    AgreCZ User

    Takovejhle účet vlastním a je opravdu kosmeticky vyjímečný :) Řeči, že je to lehké si strčte za klobouk pokud takovejto účet nemáte :D nevíte o čem mluvíte :p Je fajn na takovém krasavci lítat... Ale pro pořádné hraní to není, po chvilce budete trpět nedostatkem x4 munice a do ABG pro ni nemůžete :) A neústálé šepoty "jakto že jsi full hercul bez brány" vás po chvilce taky začnou štvát :-D
    https://ctrlv.cz/1wXe
    ID 169449253
     
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    Za Kappu je kroužek? Já myslel že je klasika trojuhelník ABCD a pak ty dvě Epsilon Zeta. :)
    A x4 z Kapp a Hades se dá docela dobře nahnat. Případně jít do ???.
     
    vzhůrudoboje a -baghira2- tohle ocenili.