Diskuze: Galaktické brány / Materializátor GG

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. 1SOFINKA1

    1SOFINKA1 User

    Ako sa dostanem na tu mapu ??? kde sú uber protegity?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    1SOFINKA1 - aky to ma suvis s temou? Musis pouzit skokove CPU, ktore ta prenesie na mapu X-1 a raz za viac pouziti sa moze stat, ze ta hodi na tuto mapu.
    Tu mas link: Mapa ???
     
    *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Sentiero

    Sentiero User

    AgreCZ Nu, pokud jsi full hercules bez kroužku, tak to moc výjimečné není. Někdo si možná neuvědomí, že za kappu není kroužek a proto ti šeptne. Ale jinak full hercules bez kroužku není nic neobvyklýho. Kdybys byl full havoc bez kroužku, tak to by teprve bylo výjimečný ;).
    Každopádně oba tyto případy jsou dost nevýhodný a hráč s takovým účtem si moc nezahraje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Těžko. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. No já 320 skoků a nic, uberprotegita jsem neviděl.:mad:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Já to měl poprvé asi na 500 a podruhé asi na 20. Jinak se tam dostávám běžnými skoky jednou za rok/dva asi tak.
    Ale ??? není brána, tak to sem nepatří. :D

    A bez těch kroužků, ono to zas takový omezení není. Jediné, kde je problém, jsou Sparťani. A pak že si hráč občas neudělá úkoly na mise. Ale jinak se eliťák vystačí bohatě s Kappama, Lambdama a Hadeskama. Já třeba dělám ABC minimálně.
    No upřímně začít to hrát teď, asi bych do toho šel. Ono mít takového plukase bez jediného kroužku, by vypadalo zajímavě. :)
     
    -baghira2- a Imperátor[CZ1] tohle ocenili.
  7. Taky zalezi taky za kolik ABG postavis, ale podle me se celkem vyplatej, urka se mraky vrati a munky je z nich taky dost + ranky taky :).

    No a plukase bez krouzku jsem shodou nahod jednou mel. :D Nevim, zda pamatujete, ale pred x lety se nejspis po restartu pokazili ranky a kazdymu to hodilo nejakej nahodnej rank. Vetsina tech co meli nizky ranky meli plukase a ty co meli plukase zase nizky ranky. :D No a ja mel najednou plukase, nemel jsem tusim ani irise a krouzek zadnej :D. Vypadalo to zajimave, urcite jsem si to screenoval, ale ten obrazek nemohu najit. Chyba trvala tusim ze pouze jeden den a po pulnoci nebo po restartu uz mel kazdy spravny rank.
    Vazne si nevymyslim, snad to i nekdo potvrdi. :) Tipuji ze to mohlo byt nekdy v roce 2012.
     
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    No já mám ABC aj zadarmo, ale o to nejde. Mě prostě nebaví. :)
    Munice se dá vydělat i jinak a dřív se dalo i na Demanerech sehnat x4 (RB) docela dost. A v nejhorším jde i koupit. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - zajtra ma zacat akcia pricom budu padat pekne odmeny za abg, cize treba pouvazovat nad ich robenim ;) 24.11. - 27.11.

    Argon Solace10%
    Argon Venom10%
    Prometheus Fragment: 2100%
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Teď jsem si toho všiml ve hře. Každopádně to není něco ke hře nutné a jde to hrát bez toho. :) Jak jem psal, jediný limit jsou ti Sparťani.
    Stejně čekám na neděli s Hitac akcí, takže mám ukol bloklý. Nebyl jsem schopnej se k tomu dokopat teď dva týdny a dodělat to v neděli. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. PanMajster

    PanMajster User

    1. otazka - jak nadobro vypnu to vyskakovani okna pribehu v kazde fazy kazdou hadesku?
    2. otazka - jakto, ze kdyz klikam brany tak mulitplier kdyz je na x5 ostane ale jakmile dostanu dalsi a ide to na x6 tak se okamzite pouzije bez mehos svoleni? nepamatuju si ze by to tak pred rokem a pul bylo, no nejak sem to nebral do uvahy, az ted kdyz me ta brana stoji kvuli tomuhle o kolika vice uridia.
     
  12. Warden

    Warden User

    PanMajster: K 1 podle mě nijak. Co se týká 2. otázky, je to tím, že multiplikátor může nabývat maximálně hodnoty 6x a proto se poté automaticky zatrhne. Takto to tvůrci hry nastavili a takto to funguje všem hráčům. Takto to fungovalo i před rokem a půl. Z hlediska statistik je nejlepší zatrhávat multiplikátor ihned.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    Hadeska nebyla koncipovaná k tomu, aby se jich dělalo 60 za den, ale hráči dělali jednu třeba i měsíc. Proto nikoho nenapadla ani možnost to vypínat.

    A o tom materializátoru to máš v 8 let staré nápovědě napsané, že "S pěti multiplikátory při dalším použití materializátoru získáš šestinásobek odměny".

    A co se týče statistiky, tak je jedno na jaký multiplikátor se to zatrhává a to až do posledních šesti dílků. To vychází z matematické logiky. :) Samozřejmě herní mechanika je jiná a s tou se musí pracovat jinak. Je tam ještě jiný logaritmus, než čistě náhodné losování podle % pravděpodobnosti.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Už som postavil 3 bety, 2 alfy, ďalšia beta je 20/48, alfa 33/34 a tu blbu gamu furt ani jednu, za posledných asi 100k urka tak 1-2 časti, som na 76/82...je to normalne? skušam po 5, po 10, po 100 nič, nechavam multiplikator na 6, nič, davam ho ked je 2,3 atď furt nič... už ma to nebavi:(
     
  15. Warden

    Warden User

    Dinosam-SVK-: Bohužel je to o náhodě. Pokud cílíš opravdu jen na Gamu, pak je nejlepší když doklikáš Alfu a Betu je nedávat na mapu, klikat po jednom a dávat multiplikátor ihned jak padne nebo ob jeden klik. Tak máš největší pravděpodobnost, že tu Gamu doklikáš. Nevýhodou ale bude, že ztratíš dílky, které jsi mohl získat v bráně Alfa nebo Gama.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Dinosam-SVK- Pokud si postavíš brány o víkendu se slevou, tak je můžeš točit pořád dokola bez ztráty uridia, pak je ti celkem jedno, jakou bránu z abc děláš :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dinosam-SVK- - pokial tocis cez vikendy a mas zlavu + premko, tak celkom pekne mozes aj zarobit na a b g ;) Bola by velka skoda (plytvanie uri) sustredit sa na gamu a nechat prepadnut casti na alfu a betu.
     
    Dinosam-SVK- a -baghira2- tohle ocenili.
  18. ja to tak delam jen o vikendu ale ne zase kazdej vikend. a vsechno jedu za uridium a hezky cesky po 100 vkach;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. no som sa dostal na nulu a všade mi chybaju dieliky...zjavne nemám dobré štastie na stavanie, no...som potreboval zarobiť na gola-x, stačilo keby som urobil tu betu a padli mi časti na gamu keďže mám aj premko aj zľavu...žiaľ, som na nule a na alfe mi chýba 6 časti, na bete 7 a na game 3...ale nemám naladu ísť teraz niečo strieľať, lebo to by som musel fakt dlho pri tom ako mi to tie časti dáva a poobede mi zľava končí...
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dinosam-SVK- - no to je skoda, skus splnit nejaku ulohu na Ucko alebo strielat NPC a zarobit. Na tak malo dielikov mozno postaci aj nejakych 20k ucka, kto vie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).