Diskuze: Galaktické brány / Materializátor GG

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Neya

    Neya Guest

    Naposledy upraveno moderátorem: 5/1/17
  2. Co je na něm nového kromě toho, že nepadají dílky do bran? Teda, padají, ale dva ze 100 EE..
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/12/13
    Dearuser, -baghira2- a Alyctro tohle ocenili.
  3. Korben

    Korben User

  4. Zafod

    Zafod User

    Korbene ono by možná stálo za úvahu, pokud se zavádí toto nové fórum u již starších názvů to ,,nový,, vypustit. Já vím že toho máte hodně, ale pouvažuj o tom, takhle to může být pro spoustu lidí matoucí :).
     
    Thunder-Cats a Silver-Hawks tohle ocenili.
  5. Korben

    Korben User

    Zafíku, Najprv musíme celé fórum prelinkovať, poupraviť pravidlá a návod a až potom sa môžeme upravovať a dopĺňať názvy. ;)
     
  6. Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli je nějak omezen počet EE, které může hráč najednou mít. Sám jsem nikdy víc než 900 EE nikdy neměl. Nikde jsem nic k tomuto nenašel, tak jestli někdo máte s tímto zkušenost. Díky za info.
     
  7. Ja bych rekl ze to omezene nebude. Sam si vzdycky naserim napr. na zetu kolem 2 000 EE a az pak klikam.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pocet EE nie je obmedzeni,cize mozes mat aj 10 000 atd...Ja osobne som uz tiez mal niekolko tisic EE nasetrenych vdaka paladku.
     
  9. Zeus

    Zeus Guest

    Jak psal kolega Punisher,není to omezeno,ale z vlastní zkušenosti vím,že moc ee se ti nenahromadí,protože potřebuješ dělat brány,aby si měl laser x4 nebo uridium.Mně se povedlo nejvíce 14000 ee a to byl už výkon :).
     
  10. featron

    featron User

    14000 EE hmm fakt pekný výkon :) ja som nedočkavý človek, takže som nikdy nemal viac ako 300 :D
     
  11. Zeus

    Zeus Guest

    Já jsem si je šetřil,pak za to udělám hodně bran najednou.Koupím si 50% booster BZ,vydražím obyčejný booster BZ a jdeš rychle nahoru v žebříčku.Ještě disagn Veterán a letouny Netopýr,to je potom mazec :)
     
  12. TRIXT

    TRIXT User

    Popravdě Korbene i mně se v poslední době stávalo, že při klikání mi ze 100 kliknutí padli max. 2 až 3 dílky a to včetně replikátorů. Beru to ale, že mně nemuselo padnout nic. ;-) Těch 13% je jen pravděpodobnost.
     
    Thunder-Cats a Silver-Hawks tohle ocenili.
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    TRIXT - ja osobne vyuzivam 10EE kliknutia,lebo je to aj rychlejsie vyklikavanie ako po jednom a este k tomu celkom v poho padaju diely.Mam aj lepsi prehlad o tom,co som ziskal ako pri 100EE kliknutiach.Samozrejme,ked mi ostanu uz len 2 casti do postavenia brany,tak klikam po jednom a pouzijem vzdy multiplikator x2,aby som mohol chytit 2 casti a nemusel na posledny diel cakat obcas pekne dlho,samozrejme nevyjde to vzdy,ale vo vacsine pripadov ano ;)
     
  14. featron

    featron User

    Ja stále dávam po 5 EE a cakam na multiplikátor x6 a hodím ho k 10 EE
     
  15. Zeus

    Zeus Guest

    Nejvíce vyděláš,když použiješ materizátor hned na 2x,tady máš statisticky největší šanci na odměnu.Je to jen matematika,nic jiného.
    Jednoduše,nejvíce z toho vytřískáš,pokud budeš hned klikat materizátor 2x.
     
  16. featron

    featron User

    Už som to skúšal a je to fakt lepšie ďakujem za radu :)
     
  17. ahoj chcel by som od vás poradiť postavil som gammu a staviam alfu a betu- chcem ešte tie dostavať, a chcem poradiť či mám radšej gammu postaviť a tak klikať alebo nechať v gg nepostavenú, či by ste nevedeli poradiť kedy by mohli skor padať dieliky do tej alfy najmä
     
  18. Logan

    Logan User

    Ked som klikal davnejsie brany ako divy tak ak si dobre pamatam postavil som 3 alfy 2 bety a jednu gamu a tak to slo dookola.
    Ak budes mat branu ulozenu v GG a nedas si ju na mapu, zbytocne prides o dieliky do tejto brany
     
  19. Zeus

    Zeus Guest

    Musíš jí dát na mapu,protože jinak ti budou její dílky padat do multiplikátoru a to je škoda
     
  20. Logan, Zeus - dakujem postavil som ju vyplatilo sa to, inak sa chcem spýtať boli zavedené nejaké úpravy? lebo ked som bol naposledy v gamme nebola takáto pekná strieborná a už vôbec takto nesvietila ked som do nej skákal, boli aj iné brány upravené?