Diskuze: Jackpot aréna

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 7/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *nohafuc*

    *nohafuc* User

    Lidi zlatí.To je tragédie.Jelikož hraju DO pro zábavu a necpu do toho prachy,tak ani neočekávám,že z toho prachy dostanu.Takže jackpot aréna mě může co? No jackpot aréna mě může tak akorát ......:) (nechat úplně v klidu);)
     
  2. Drift1

    Drift1 User

    ITSUKA-to je právě ono..já dal jen zářný příklad toho co je na to potřeba...neberu ale to že nějaká amerika apod. na tom bude líp..kolik hráču z česka i slovenska je na amerických serverech....najdou se lodě co to mají takto uspořádané ale jde v drtivé většině o lodě co začaly létat ještě v dobách kdy goliath byla jediná loď a servery by si spočítal na jedný ruce....mne je fuk jestli dají změnu nebo ne,jde o zábavu a pokud chci na jackpot a získat ho tak musím létat,střílet a tlačit výbavu na horu aby sem na to měl..vždycky ale platí že nejduležitější je šikovnost..poznám hráče kteří i s obyčejným leonovem bez lf4 dají zatopit daleko vybavenějším hračum.
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Jeste jednou to z opakuji. Server a mapa je neco jineho. Na Jackpot je mapa.
     
  4. -xghost-

    -xghost- User

    No tak ta mapa a hráči na ní musí také běžet na nějakém serveru ne? Ale tím ti nechci oponovat - je možné si to představit tak, že server na kterém běží JB (mapa) je dělán pro relativně malý počet hráčů, zatímco sloučení by nebylo možné, protože nový server by musel být obrovský, aby pobral všechny hráče slučovaných serverů?
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Nechápem čo tu riešite, proste je to tak ako to je. A to, že niekto z inej krajiny má väčšiu šancu .... poznám čechov, ktorý JP vyhrali takže tu nezačnite rozoberať platy a možnosti Američana, Francúza, Nemca atď. ;) Akú šancu ste mali vy osobne (čo tu frflete) vyhrať JPA? Myslím, že dosť malú takže sa pre vás nič nezmenilo.
     
  6. Zafod

    Zafod User

    Uvědomuje si někdo že se na mapu přesunuje pouze loď, nikoliv celý herní účet? Ono ve skutečnosti by přechod mezi servery možný asi byl. Zda by to dokázal script, nebo by se to muselo dělat ručně, to už já nejsem schopen posoudit. Nicméně by s tím byla děsná spousta práce, proto nelze tuto službu poskytovat. Tudíž zjednodušená odpověď na tento požadavek je, že to není technicky možné. Nevím co na tom nechápete.
    Zajímavé je že fakt o přesouvání lodí na JPB si zde ,,uvědomilo,, pár lidí až po sloučení s hráči z amerických serverů, předtím to nikoho nenapadlo. A přitom se potkali hráči z GE a třeba CZ1... Zvláštní, velmi zvláštní...

    Mimochodem DO je hlavně hra, on se někdo z vás registroval právě kvůli JPB? Aha...
    Já osobně na JPB nikdy nebyl. Tak nějak mi to nikdy nevyšlo, abych mohl být v daný čas připraven a měl jistotu že budu dostupný. Ani toho nějak nelituji. Ale co, třeba se tam někdy dostanu a vydržím aspoň jedno kolo.

    Pevně ,,věřím,, že většina lidí, co zde právě tuto aktualizaci kritizuje JPB určitě vyhrálo, popřípadě se umístilo na opravdu vysokých příčkách. Proč jinak, by tuto kritiku vlastně psali?
     
  7. Crystal

    Crystal User

    takze ako zhodnotim to takto, BP proste chce usetrit aby miesto 2 jackpotov museli vyplacat len 1 :)

    toto je jasne kazdemu

    2. dost ma to netrapi ci je 1 alebo 2, a Belgam dufam ze navrh na uplnie vyhodenie nepoctivcov z JA prejde, uplne ho podporujem, podla mna tam davno nemaju co robit

    kritizovat nic nebudem kedze nikdy som sa negemblil na full vybavu a tisice eur sem nevrazim cize nikdy nebudem moct vyhrat
     
  8. Nevím čemu říkáte poctivý lidé ale všichni tu moc dobře víme že 99% lidí co má 10,000 jackpotu má nabíráno botem což je podvod.. tím měli také BP jackpot smazat a aby si to nasbírali poctivě ;)
     
  9. Crystal

    Crystal User

    napr. ja mam rocny ucet na ge7 a mam na nom 10000 eur :)

    ak si iste niekto pametate raz dalo BP ako kompenzaciu za technicke problemy navyseny jackpot v bonus boxoch, cize sa dalo za 1 den nazbierat 10000, coho som aj vyuzil

    ale inak suhlasim s tebou vacsinou maju 10000 boteri

    ale vobec nechapem naco im to chces mazat? boteri nemozu uz vyhrat tie peniaze co maju nazbierane cize nema zmysel im nieco mazat
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ™Aviatоr•Ŧђє•huntєr™ a Crystal - nebude sa tu pisat o boteroch a kto ako nazbieral 10 000€.Diskutuje sa tu o usporiadani jackpot areny pre vsetky servery a nie boteroch a kto ako dosiahol maximum nazbieranych €.
     
  11. ♦piar♦

    ♦piar♦ User

    mna trapi iba jedno ako spomenuli amerike sa krasne navysi vyhra kedze vyplatia v eurach namiesto 10000 dolacov dostane 10000 euro to je jedna vec ze tie nieje fer a potom by som sa rad dostal k informaciam v ktorej krajine kolko co stoji napriklad ci graci alebo rumuni alebo americania nakupia 330 tisic uridia za 100 euro ako mi alebo ich to stoji menej ak je to tak potom nech tu nik nehovori o nejakej ferovosti a tak ,) tot moj nazor
     
  12. *pursuer*

    *pursuer* User

    Spozoroval som,ze vo FAQ je este uvedeny stary cas zaciatku jackpot areny.Kto ma pravomoci,tak to hravo moze zmenit na aktualny cas 17:00 ;)

    FAQ - Jackpot Arena

     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

  14. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    aj vám včera blba JPA ? mne v 2. kole nešla lišta išlo stlačiť len ctrl...nervy som mal
     
  15. -HeJkO33- Mne to robi casto na 5-3, treba len relognut
     
  16. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    Mne to nikdy nerobí,len v JPA a ako dám v JPA relog ? :mad:
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Problém v JPA malo väčšina ľudí a bol evidovaný, BP si je toho vedomé.
     
    -HeJkO33- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.