Diskuze: Jak si ověřit kvalitu připojení?

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Neya

    Neya Guest

    Naposledy upraveno moderátorem: 9/12/13
  2. Zdravím, ako vidím tak som prvý :D

    Posielam svoje vysledky z Pingtestu a Speedtestu.

    Pri pingteste mi to nezmeralo packety?? prečo? a mam kavalitne pripojenie na hranie DO?

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    _M-A-R-T-I-N_ - speedtest si sprav na Frankfurt:
    Mějte na paměti:
    Tyto testy musíte provádět na bod Frankfurt. Testy prováděné na Prahu jsou vám naprosto k ničemu:
    Co sa tyka pripojenia,tak nie je super,kedze ping mas vysoky,ale znamku mas B a C,takze to je hratelne si myslim celkom.
    Co sa tyka pakiet,tak tam vidim,ze mas 0% stratu,co je velmi dobre.Pokial by ti nezmeralo,tak to tam vypise.Potom treba mat aktualnu verziu javy alebo ak ju mas,tak povolit stranke vyuzit ju.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Veď ešte som to čítal, a test som robil na frankfurt, a čo su to vlastne tie packety?
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    _M-A-R-T-I-N_ - ping test mas na Frankfurt,ale speedtest nie.
    Packet loss - je percento dat ´´packetov´´ odoslanych na server,ktore nedorazia.Takze pokial mas 0% tak tam nie je problem,ale pokial mas iny vysledok,tak tam je problem a moze to sposobit horsiu hratelnost hry.
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  6. pokud děláš test internetu a tet hraješ tak se to bude trochu lagovat až se ten test internetu dodělá tak to pojede hladce ja to totiž znám každé 3 dny dělám test internetu a mám ping 17 stahovaní 60.mbs odesilaní 6.00.mbs
     
  7. -Bruňďa-

    -Bruňďa- User

    Mám problém s hrou, udělal jsem testy a tady jsou výsledky. Nevím, ale u Packet loss to pořád hází chybu.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  8. svi1

    svi1 User

    -Bruňďa- co se týče znemožnění testování ztráty packetů, vždy toto bylo přisuzováno Javě. Ujisti se, že máš správnou Javu tady.