Zpetná vazba Diskuze k soutěžím na fóru

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem Callisto, 2/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Warden

    Warden User

    -*P*R*I*M*E*-: Předpokládám, že to nebude zásadní, jde jen o výsledkovou listinu. Pokud ale již máš nick trvalý, klidně ho sem napiš a my ti ho ve výsledcích upravíme.
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Warden jak to myslíš? Nick ve hře se bude zveřejňovat tady na foru?
     
  3. Sentiero vypadá to že ano. Mně osobně se to úplně nezamlouvá, raději bych za aby se uváděl fórum nick, jak to bylo u spousty jiných fórum soutěží. Ale zas koneckonců takový problém to není, jen by to tou druhou variantou bylo trošku "diskrétnější", nakolik někteří hráči se v rámci klidu raději nechlubí výhrami.
     
  4. Warden

    Warden User

    Sentiero, ❦Čοlεκ❧: Ano, plánujeme zveřejnit tabulku, ale bez ID a bez nicků zde na fóru. Nebude zde žádná vazba. To by snad hráčům, co chtějí zůstat zde inkognito, nemuselo vadit. Pokud ano, můžeme zvážit i zvežejnění nicků na fóru, ale bude to hrozná dřina to předělat. Jaký na to máte názor? Je ta původní myšlenka moc problematická?

    P.S: V tabulce bude pořadí, nick, server a čas. Nic víc.
     
  5. Sentiero

    Sentiero User

    Warden Ano, pokud byste to udělali takto, bylo by to přijatelné. Jde jen o to, že nechci, aby zde byla vazba mezi mým nickem na foru a nickem ve hře. Pokud uvedete jen jeden z nicků a bez ID, jak píšeš, tak za mě, je to v pořádku.
     
  6. Warden

    Warden User

    Uff, jsem rád, že to nemusíme předělávat. ;) Vazba žádná nebude.
     
  7. Vyhodnotenie bude až 27.11 ako je napísané alebo skôr? už sa neviem dočkať aby som vedel aké má kto časy...nerobím sa nádeje že budem v top tri (skladal som to len raz) a ani v losovaní mi štastie nejde :D ale som zvedavý, no:D
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dinosam-SVK- - vyhercovia budu vyhlaseni, netreba sa bat. Trosku trpezlivosti, vsak vyhodnotenie je napisane na 27.11. az ;)
     
  9. jan42

    jan42 User

    Kdo to bude losovat ? Kdyby něco mám vás rád admini :D jsem váš kamarád :D :D
     
  10. Warden

    Warden User

    jan42: Losování provádí CZ&SK Team, úřední zodpovědnou osobou je Raziel. Pro losování se využívá generátor náhodných čísel, nikdo to netahá z klobouku. :D

    P.S: Také tě máme rádi, když nezlobíš. ;)
     
  11. Teda na to, že som to skladal bez predlohy a na prvú šupu (to bol šok, keď som zistil, že dieliky sa dajú otáčať a to čo som si tak krásne porozkladal ku okrajom mi teda bolo k ničomu), som vôbec nečakal také krásne miesto.

    Sláva víťazom, česť porazeným :D

    Súťaž samotnú hodnotím pozitívne, neviem kto v tom má všetko prsty, ale ďakujem :)
     
  12. Taky gratuluji vyhercum ;).

    Soutez se mi libila, protoze byla velice originalni. Prave puzzle jsem na pocitaci snad nikdy neskladal:D. Diky za moznost se zucastnit a tesim se na dalsi soutez. :)
     
  13. Callisto

    Callisto User

    Ahoj,

    jsem ráda, že se vám soutěž líbila. Doufám, že bude účast hráčů i při jiných soutěžích tak veliká :)

    Callisto
     
  14. svi1

    svi1 User

    Paráda co se soutěže zúčastnilo lidí. Tohle se Vám povedlo. Gratulace vítězům a ostatním gratulka, že to složili. Mě puzzle nikdy nebavily a když jsem tohle viděl, tak jsem to radši hned vypnul :D:D
     
  15. ak som sa pridal do súťaže všetko tam bolo ale ten screen už neexistuje vylosovaný ešte môžem byť?
     
  16. Tak tohle jsem nečekal :D. Děkuju za skvělou soutěž, určitě s tím pokračujte :D
     
  17. Sentiero

    Sentiero User

    Ja¢k~Şvk. Podle oznámení losování už proběhlo. Pokud se v seznamu výherců nenajdeš, tak jsi nevyhrál a v této soutěží už nevyhraješ. Ale nevěš hlavu. Měly by být další soutěže a třeba se ti podaří vyhrát právě v jedné z nich ;).

    Jinak, připojuji se k poděkování modům za soutěž. Tahle se taky povedla. Jen tak dál.

    ----
    P.S. Měli byste co nejdřív vymyslet další soutěž. Kdo si hraje nezlobí. Tak abych náhodou nezačala zlobit ...:D:p
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sentiero - mozes zacat zlobit, na to sa viacery pozrieme :p A bude onedlho sutaz s APS a ci aj na fore, tak to sa uvidi este ;)
     
  19. Sentiero

    Sentiero User

    Nu, na CZ mám malý účet. Na APS si netroufnu.

    Ještě k této soutěži. Všimla jsem si, jaký jste napsali nicky do vyhodnocení soutěže. Díky ;)
     
  20. PanMajster

    PanMajster User

    Aspon nejaku cenu utechy ste mohli dat aspon vsetkym ktorych ste tam napisali az po 99 poradie :D napr. zdvjonasobovac na 1 tyzden :D