Diskuze ke knize: Dark Orbit - Černé Proroctví

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem LukTok, 25/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. baty77

    baty77 User

    Hned jsem jí přečetl a mám už návrh, jak pojmenovat tu žhavou raketu (pokud samozřejmě nemáš již název vymyšlený): něco jako ,,Infernus" nebo ,,Inferno"... To podle mne vyjadřuje tu velkou termodynamickou reakci, která má podle příběhu vzniknout a roztavit tak kristallanty...
     
  2. LukTok

    LukTok User

    Omlouvám se, název jsem už měl vymyšlený. Ale beru na vědomí a tvůj návrh mohu zrealizovat někde jinde ;) určitě se to tam někde objeví.
     
  3. baty77

    baty77 User

    Nevadí, děkuji...
     
  4. LukTok

    LukTok User

    Tak, 19. kapitola je zároveň kapitolou poslední. Otázka na závěr tedy:

    Jak se vám kniha líbila? Jak vnímáte začátek, průběh a konec příběhu?

    Popřípadě bych samozřejmě i rád poprosil o uzamknutí vlákna, kde se kniha psala. A některého hodného moderátora, který by byl ochotný a měl by čas, i poprosit o případnou korekci (krom přímých řečí) v českém jazyce. Pro případ, že by tam bylo hodně vážných chyb.
     
  5. baty77

    baty77 User

    To už je konec ;( ??? Začátek byl takový psychologický a zdlouhavý, takže jsem čekal aspoň dvojnásobek kapitol... Ale jinak příběh dobrý, pěkně se četl... A těch pár chyb tam je, ale to podle mě nestojí za to... Jo, pěkné ;)...
     
    LukTok tohle ocenil(a).
  6. LukTok

    LukTok User

    Začínám přemýšlet o druhém díle... :D jinak tedy děkuji :) a nejspíš ano, bude nový, druhý díl, navazující na tento. Nevím, kdy začnu. páč napřed budu muset promyslet hlavní část děje. Těšte se tedy na pokračování :)

    A pokračování je na světě ;) tato diskuze bude rozvinuta o druhý díl knihy... :)

    Dark Orbit - Tichá válka Saturnu
     
    Naposledy upraveno: 3/5/14
    baty77 tohle ocenil(a).
  7. SauronL

    SauronL User

    Recenze:

    Našel jsem tam velmi mnoho chyb v pravopisu,háčcích a čárkách . Ale to není to podstatné.
    Ke knize : Příběh se mi líbil , ale není to žádné velké dílo. Nepochopil jsem asi kdo přesně je hlavní postava (bylo tam těch "hrdinů víc)" . Navíc mi ten příběh připadal strašně rychlý , nebylo to moc rozepsané , jenom skok sem skok tam a hned válka . Moc se tam toho neřešilo , šlo se rovnou na věc :D
    Příběh na mě zapůsobil ledabyle, nebyla tam ta chuť a láska po té postavě , takže ta fáze když umřel aby zachránil ostatní na mě zapůsobila normálně , ani se mě to nějak nedotklo . Např když jsem četl Eragona tak jsem smutnil pár dní po Bromovi :D , ale to je jen takový příklad samozřejmě ani nemůžu vědět jestli jsi ho četl nebo ne :D:p

    To byla jenom kritika , co se mi nelíbilo a mohl bys to upravit / spravit a vytvořit ještě lepší díl :D:D:D

    Na druhou stranu oceňuji tvoji snahu a chuť do psaní ;) , takže máš moji plnou podporu v psaní té druhé knihy, doufám že se ti povede ještě lépe než ta předchozí.

    Hodně štěstí tedy ;)
     
    LukTok tohle ocenil(a).
  8. Koukám že můj chvalozpěv na tvoji osobu tu stále chybí.. :eek::D Tákže: Opravdu oceňuji tvoji aktivitu a chuť něco tvořit, být kreativní, udělat něco co lidi zabaví. Za to samostatně velký palec nahoru ;)
    Ale musím se přiznat že jsem tvoje dílo ještě celé nedočetl (stejně jako Zafod, a to tam moje postava ani není..:D), ale to co jsem přečetl mne číst bavilo, i když to nebylo jak od mistra Tolkiena, nebo mistryně Rowlingové.. Oni svoje knihy napsali v dospělosti, ty doufám do jejich formátu ještě 'dorosteš' ;) A chybami se netrap, jsme na fóru, komu se tvoje tvorba líbí ten to neřeší a ten kdo chce psa bíti, hůl si vždycky najde.. :D
    Keep good work and GL. ;)
     
    LukTok tohle ocenil(a).
  9. LukTok

    LukTok User

    Pánové, případně slečny a dámy, děkuji za reakce :) Jasně, časem snad "dorostu" do většího a lepšího stylu s většími detaily, apd. Zatím si beru jako největší úspěch pravopis a gramatiku + děj. Navíc, je to forum, jak už zmínil Čolek, tak by to zas tak moc vadit nemuselo.

    Každopádně se chystám na další kapitoly do druhého dílu. Teď jsem pár dní akorát nepsal, neboť jsem vůbec nebyl na počítači. To víte, nemoc a učení je už tak dost vyčerpávající. Ale nebudu se vymlouvat, hned zítra napíšu novou kapitolku ;) tak snad vás nezklamu.

    S pozdravem,
    Luk Tok :)
     
    ❦Čοlεκ❧ tohle ocenil(a).
  10. baty77

    baty77 User

    No... Začátek byl dobrý, ale ten návrat Morloye... Ve staré knize se psalo:

    Takže ten návrat ve stylu Jamese Bonda mi přišel takový trochu... Prvoplánový... No nevadí, já jen, žes to tak trochu zabil... Byl tam prostor pro duchovno a nadpřirozeno a tys ho nevyužil... No nevadí, kniha se mi už teď líbí... Jen doufám v lepší zápletky...

    Já vím, že je to blbý, ale když jsem se já snažil psát můj příběh na pokračování, dával jsem to nejdřív číst někomu nezaujatému a sečtělému, v mém případě mému otci, který ke mně byl vždy velmi kritický a nezaujatý, a starším sestrám, které také mají vkus na dobré/špatné příběhy, filmy, knihy atd... Takže to takhle skus někomu dát přečíst, aby ti (ale popravdě) řekl, co si o tom myslí..
     
    LukTok tohle ocenil(a).
  11. LukTok

    LukTok User

    baty77, jasně :) ovšem ten děj byl myšlen tak, že to hl. hrdina George přežil, aby mohl bojovat dál se zlem, které je opravdu největší v blízkosti. O tom zlu se dozvíš později, v dalších kapitolách druhého dílu ;)

    Jinak jasně, také dávám takhle mé básně někomu číst, než si je úplně uložím pro pozdější vydání. Ovšem tohle beru jen jako příběh a zábava na foře. To nadpřirozeno ještě příjde, dle plánu. Toho se neboj ;)
     
  12. Zafod

    Zafod User

    baty77 já myslím že zde to dokáže přečíst dost nezaujatých lidí. Spíš bych neřekl že nezaujatý je v tvém případě tvůj otec. Neber to zle, jen prostě to bude vždy tvůj Tatínek :).

    Luky už se na to tvé veledílo chystám, jen nějak je málo času abych to přečetl na jeden zátah ;).
     
    LukTok tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tiez by som si to uz niekedy chcel precitat,ked je tu tolko chvaly,len moc casu nie je a skrz ucenia z knih na matury,ci skript na skusky na vyske sa mi nechce uz moc citavat,ale snad aj to pride,aj ked rad by som si to skor sfilmovane pozrel,mozno aj to raz bude :p
     
    -baghira2- a LukTok tohle ocenili.
  14. Jupiter33

    Jupiter33 User

    LukTok dobrý nápad možná že se vyrovnáš darkorbit bibli:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.