Diskuze: Klan

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *sanders*

    *sanders* User

    co se stane s kredity v klanu, když budu chtít klan zrušit?
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Kredity sa pripíšu mne na účet :D:D:rolleyes:

    Ale nie srandujem, jednoducho zmyznú :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Ahojte. Mali sme klan s ktorého chalani odišli a velitel dal mna ako šéfa klanu a z minuty na minutu mi zrazu ukazalo že nemám klan.. bolo v ňom 100mega kreditov ktoré chceli dať mne a teraz nemám nič. Nejakú radu prosím,čo sa stalo .. Ja som ho nezrušil proste som sa odhlasil prihlasil a už som v ňom nebol ..
     
  4. speedwayMACHINE,pokud budeš chtít, aby se ti na to podíval administrátor, určitě bych je zkusil požádat, napiš ID účtu a server. Ať mají co hledat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Warden

    Warden User

    speedwayMACHINE: Pravděpodobně se bývalý náčelník uklikl. Ty odkazu jsou hned pod sebou a místo aby ti dal velení, tak zrušil klan, viz obrázek:
    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Sentiero

    Sentiero User

    speedwayMACHINE a tohle je ten klan, ve kterém jsi byl?

    [​IMG] [​IMG]


    Pokud ano, tak ten stále existuje. Mohl bys zkusit napsat náčelníkovi, co se vlastně stalo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Korben

    Korben User

    Problém bude v tom, že v tom klane nikto nieje a posledný kto klan opustil, bol speedwayMACHINE.
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    Tak to bude někde chybička. V seznamu klanů to ukazuje 1 člena.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Korben

    Korben User

    Tak ja to pozerám v našich moduloch a tam je: Member count - 0. Skúsime o tom zistiť viac.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).