Diskuze: Klanové Bitevní Stanice

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher,. ešte pred nedávnom to bolo zabugované, že to nedávalo bonus :)
    a možné je všetko
     
  2. Zdravim, drive mi zobrazovalo nepratelskou zakladnu na minimape cervene a nyni je zluta jako kdyby byla normalni. Mame s tim klanem war, napada me zda nezalezi na tom jakou ma ten klan nastavenou firmu?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Warden

    Warden User

    Imperátor[CZ1]: Pokud si dobře pamatuji, na nimapě se vždy zobrazovaly červeně stanice jen nepřátelské firmy, nikoliv stanice klanu z vlastní firmy, se kterým máte war.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Nepratelske firmy? Takze klanu, co ma jinou firmu nez jsem ja ne? :D Nebo ten co tam da moduly, musi byt z nepratelske firmy?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Warden

    Warden User

    Imperátor[CZ1]: Klan, co staví bitevní stanici, musí mít jinou firemní příslušnost než ty. Klan, ne hráč z klanu co stanici staví.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Dobra, diky za ujasneni.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. POZOR na 2 věci pokud vím když máš s klanem stejné firmy WAR tak je stanice červená.Pokud je ale klan "bez firemní příslušnosti" je stanice červená pro všechny firmy a stanice útočí na hráče všech firem kromě tvého klanu.

    Post byl po upozornění hráče ZOHAN upraven aby odpovídal současné realitě tímto mu děkuji za upozornění :)
     
    Naposledy upraveno: 6/9/17
  8. TobrukSK

    TobrukSK User

    Zdravím neviem čím toje ale ked mam postavenú stanicu a chem napr všetkžch 8 modulov naraz meniť nejde to ide to iba po jednom... nechápem kedysi slo menit ked uz bola vystavaná po viacero modulov.. a trápz mato lebo kolega sklanu mení moduli po viacero a máme rovnaké práva nato s klanu
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. TobrukSK tuhle funkci před pár týdny opravili, takže už lze měnit jen po jednom modulu
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. TobrukSK

    TobrukSK User

    čo na tom mohli opraviť ked to je odkedy ich zaviedli do hry skôr to pokazili .. to bola normálna vec nie chyba
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. tak jim to běž vysvětlit, třeba se o tom s tebou budou o tom bavit :D Jsem ti jen napsal, co oficiálně oznámili..
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. TobrukSK

    TobrukSK User

    zdravím.. dnes som si všimol že modul boostru poškodení ukazuje že ... Modul boosteru poškození Zvyšuje poškození zpusobované zbraňovými moduly .. a to znamená že ten boster ako men a celému klanu pridáva dmg taktiež laserovým modulom stanice ? dakujem
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Ne jen hráčum
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Arya

    Arya User

    TobrukSK, no, popis je trochu matoucí a nepřesný. Booster platí jen pro hráče.
     
  15. =Marvin=

    =Marvin= User

    TobrukSK u boosteru je špatný překlad, respektive zřejmě nedorozumění v tom co jsou zbraňové moduly. DMG modul stanice vždy přidával DMG pouze hráčům kteří se nachází na stejné mapě jako stanice.
     
  16. chattt

    chattt User

    Mám otázku, nebo spíš návrh či co .... a to ohledně klanů co mají bitevní stanici - měl jsem postavenou stanici a začal mi do ní střílet hráč ze stejné firmy - několikrát jsem ho sundal nebo on mně, potom byli už dva a docela silní, tak už jsem to nedával, ale naběhlo mi mínus cti za sestřel hráče vlastní firmy, což je nelogické, protože napadl moji bitevní stanici.....
    tak jestli je to ok ?
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    Hodlá BP vůbec začít řešit bugování KBS? Začalo to haprovat v poslední době během akce Hitac, je po akci a stále je to rozbité?
    P.S. Doufám, že to budou fixovat rychleji než opravují UBA i refrakci?:rolleyes:
     
    Fazer7λητк tohle ocenil(a).
  18. Pool280

    Pool280 User

    chattt: z toho co popisuješ mi vychází že tvůj klan nemá firemní příslušnost. To se projevuje právě tak, že i hráč/i vlastní firmy mají stanici jako nepřátelskou, avšak ta do nich, ani ostatních firem automaticky nestřílí. Pouze se brání při vlastním napadení. V tomto případě bych pak vyděl 2 možnosti:
    a) nech to tank jak je ale pak musíš počítat s tím co se ti děje a co jsi výše popisoval
    b) změň si klanovou firemní příslušnost (aby jsi toho dosáhl, musíš mít v klanu pouze hráče jediné firmy), poté by již nikdo z vlastní firmy kromě válek neměl do stanice možnost střílet.