Diskuze: Klanové Bitevní Stanice

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Drift1 klan sis založil asi před nedávnem že? Když někdo přiletí, tak ho KBS nestřílí, a až když začně střílet, tak KBS začne taky. Všichni jí na mapě vidí rudě. Je to tím, že nemáš nastavenou firemní příslušnost klanu. Máš tam firma: Všechny ;)
     
  2. Drift1

    Drift1 User

    Už jsem to dal dohromady..o to mi šlo..teď vím proč střílel i on..díky SANDY aspoň ty jsi mi vysvětlil oč jde..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Dobrý deň, chcel by som sa spytat, ktory modul je silnejší : Modul na rakety II a je na lvl 16 alebo Modul na rakety III lvl 0 ? vopred dakujem za odpoved :)
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -Ultimate_Fighter- - Vzhladom na tuto informaciu:Upgradované moduly mohou být až o 30% účinnější než základní verze! - si dovolim povedat,ze lasery na lvl 16 su silnejsie,ale plati nasledovne:
    rakety II -Střední poškození, střední rychlost střelby, střední přesnost, střední dosah – Modul laserů SD (LTM-MR
    rakety III - Vysoké poškození, dlouhý dolet, nízká rychlost střelby, nízká přesnost – Modul raket NP (RAM-LA)
    Ono ten laser nemusi davat take rany ako tie rakety,ale zas strielaju rychlejsie a presnejsie,cize za minutu si myslim,ze ten laser by dal vacsi dmg ako tie rakety,kedze je na lvl 16.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. No ok diky :)
     
  6. Ahoj,muze nekdo vysvetlit toto,
    12.10. 19:542-6 IndusKlan "Tajní Agenti Marsu" zničil bitevní stanici.
    12.10. 19:542-6 IndusModul "Modul raket SP" (level 16) byl zničen klanem "League ★immortal".
    Ta stanice byla nase tedy klanu League,jak je mozne si znicit vlastni modul kdyz do nej nejde strilet?
     
  7. Nevyskočil nejaký hráč z klanu a zaznamenalo to ešte keď bol u vás? nič iné mi nenapadá.
     
  8. »vojta«

    »vojta« User

    Deborka[TVL] ..... tady řešili podobný problém a někdo tam psal, že tam je nějaký bug, že když je stanice v "útočném módu", tedy když po někom střílí, že do ní může střílet kdokoliv. mohlo by jít o stejný problém
     
    Naposledy upraveno: 12/10/14
  9. Ahoj
    Jsem s Deborkou v tomto klanu a kromě výše zmíněného se mi včera dokonce stalo,že naše stanice začala střílet do mě.
    Přiletěl rudoch,šla do něj stanice i my a když rupnul,stanice začala odstřelovat mě.Stačilo poodletět z dosahu stanice a pak,když jsem se na ní vrátil,už bylo vše v pořádku...
    Jsou to sice drobnosti,ale někdy takové věci můžou rozhodnout boj...
     
  10. HΞℓℓ•Câηηση jen mě napadlo,jestli nedošlo k nějakému bugu a nedošlo k poškození modulu zkrz např: smart bombu,kterou jsi použil na hráče v blízkosti tohoto modulu a tím pádem,byl vlastně jakoby první utočník hráč z klanu,vlastnící stanici a jelikož se toto stává i u hráčů vlastní firmy,že jsou zasažení smartbombou a i když ho sestřelí nepřítel,připíše se na vrub tobě do mínusové cti,toto co nyní popisujete,může být něco podobného.
     
  11. leaderOfcz2 tak určitě tam lítaly i naše i jejich smartky.Znáš to - když bráníš stanici,hážeš po rudých třeba i popelník nebo špinavý ponožky
    :D
    Prostě mě jen záráží to,že vlastní stanice do tebe může vůbec střílet a ty můžeš sundat svůj modul.Mělo by to být ošetřeno,aby tě stanice chránila a nestřílela po tobě v žádném případě a abys nemohl ty své stanici jakkoli ublížit...
     
    Naposledy upraveno: 13/10/14
  12. Hector

    Hector User

    Pokud chápu dobře, tak lze vypnout deflektor na urité minuty dle výběru. Po zapnutí beží azse stejný čas? (24 hodin) stitu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. »vojta«

    »vojta« User

    když je deflektor vypnutý, tak se nabíjí. myslím že běžně se za 1 minutu vypnutého deflektoru nabijou 2 minuty a během primárního času uvedeného ve FAQ se nabije 6 minut. poté co se deflektor opět zapne poběží buď dokud ho opět někdo nevypne, nebo dokud nedojde čas, který se nabil když byl vypnutý (sčítá se to s časem, který tam byl předtím)
     
  14. Hector

    Hector User

    jj díky moc už sjem to vykoumal
    jenom mam zase problém, včera jsem při deaktivaci štítu dostal +690min/hodinu. Ale dneska jenom 138 minut za hodinu. nic se nezmenilo zase na pul hodiny jsem to vypl a deflektor zustal
     
    Naposledy upraveno: 15/10/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. *_*Sol[!]c3*_* Prosim vás, potřebuji všechny moduly abych si stanici postavvil??
    A všímáte si stanic na 1-4??:)
     
  16. kolko tam má být těch modulú, a jakych prosim vás, moc vás prosím :D
     
  17. Michalsmonk
    Klikni na odkaz v prvním příspěvku této diskuze a důkladně si to pročti...
     
  18. Likan.

    Likan. User

    Zdravíčko,

    Aké hp má plášť a jednotlivé moduly bez upgradov ? Oplatí sa, podľa vás, upgradovať plášť ? Aký bojový modul je podľa vás najefektívnejší pri bránení KBS, počas toho ako je vypnutý deflektor ? Ako by mali byť postavené moduly, ak chcem aj počas bránenia mať booster na dmg a opravovák ? Ako podľa vás rozmiestniť miny aby sa KBS najlepšie bránila ? Poznáte nejaké maličkosti, ktoré by mohli pomôcť pri bránení, ako napr. to rozmiestnenie mín, ibaže niečo iné... ? Alebo naopak, aké poznáte stratégie na dobívanie KBS a aká je podľa vás naj ?
     
  19. »vojta«

    »vojta« User

    plášť má 3.900.000 života, normální moduly 1.040.000. upgradovat se asi vyplatí, ale není to zrovna zadarmo.
     
    Likan. tohle ocenil(a).
  20. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    OT smazane.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).