Diskuze: Klanové Bitevní Stanice

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -xghost-

    -xghost- User

    Sandy_Rivers: Ve FAQ číst umím, ale to, co tam je, nedává odpověď na mou otázku.
    Little_Tali: Super. Přesně to jsem chtěl. Nevěděl jsem, jak si přiřadit ty "lidový názvy". Díky.
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    -xghost- Co ti tam nie je jasne? Su tam vsetky skratky modulov a aj ich presny popis.

    Cisla I, II a III nie su moc dolezite, jednoducho ak ide o lasery, tak skratka LR je I., MR je II. a HR je III. Rakety LA su II. a MA su III.

    Kazdopadne prispevok od RobPol popisuje moduly zle, FAQ je presne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. tak jsem to upravila ty rakety, mela jsem to naopak.
    Jinak -xghost- daji se najit i v aukci, tam jsou cisla na obrazcich :)
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    -xghost- názvy nejsou lidové, jsou to zkratky a ty mají vždy nějaký význam, jen je problém jej občas najít. :) V originále a v cz překladu, jsou totiž moduly řazeny podle jednoho parametru.

    S prominutím si do tabulky půjčím seznam od Little_Tali z postu #140:
    laserové moduly:AJCZ
    LTM-LR je modul KD - tedy ILR - Low RangeKD - krátký dolet
    LTM-MR je modul SD - tedy IIMR - Middle RangeSD - střední dolet
    LTM-HR je modul DD - tedy IIIHR - High RangeDD - dlouhý dolet
    raketové moduly:
    RAM-LA je modul NP - tedy IILA - Low AccuracyNP - nízká přesnost
    RAM-MA je modul SP - tedy IIIMA - Middle AccuracyMA - střední přesnost

    Bližší podrobnosti k jednotlivým modulům věřím že jsi si už ve FAQ našel.
     
    -baghira2- a Little_Tali tohle ocenili.
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    Myslím, že jsi přehodil III a I. III mají největší přesnost a právě malý dmg... :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. RobPol

    RobPol User

    Právě že ne, III mají nejvyšší DMG a dlouhý dolet, ale opravdu malou přesnost ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Nízké poškození, nízká rychlost střelby, vysoká přesnost, dlouhý dosah – Modul laserů DD (LTM-HR)

    dosah a přesnost jsou stejné, a k tomu je dmg v opozici. Tedy I silné a nepřesné, III přesné a slabé. Dle FAQ :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. -xghost-

    -xghost- User

    |Orome|: Vypadá můj post hned nad tvým, že mi to pořád není jasné? :)

    Už mi všechno jasné je. Little_Talli mi to (na předchozí stránce) vysvětlila. Prostě jsem se už párkrát nachomejt ke stavbě stanice, hráči (nejen na fóru) často používají označení I, II, III a ve FAQ (který jsem měl pročtený už i předtím - s kompletním pochopením) je označení LR, MR, atd... , tak jsem jen nevěděl, co je co. Už to vím.
    Šlo mi právě a jen o tohle. Dík.

    EDIT: No a teď koukám, že to I, II, III je i na obrázcích v okně stavby stanice ve hře - teď si připadám malinko hloupě :D
     
    Naposledy upraveno: 15/11/15
    Little_Tali tohle ocenil(a).
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    -xghost- Nevadi, je to diskusia k KBS a nie je problem sa tu pytat aj na menej dolezite veci, od toho su predsa diskusie. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. pecko

    pecko User

    ahoj, chcem sa spýtať, všetke moduly sa opravujú za kredit? či pri väčšom upgrade sa mení mena za opravu.
     
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    pecko ano, všechny moduly se opravují za kredity.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Dneska už je takmer nemožne úspešne ubraniť bojovu základnu, a môžme byt aj 30ti. Podľa mna by mali zvýšiť hodnotu života hlavnému modulu.. lebo už ked len 5 full hráčov čo mixuju za 250k vybehnu po moduli empák, insta a na jeden nálet polka života dole, a môžu byť aj citadely
     
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jak se vám to může stát? Citadely hodí přesměrování palby a neuberou jí nic. A pokud je vás 30 (o čemž pochybuju) a má každý citadelu, tak nemusíte ani střílet a jen klikat schopnosti a pak hodit empa. S kruhem možná ani to není potřeba. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. ked si taký múdry, pod si zahrať GE3 tu su trošku iný hráči ako na iných serveroch, može byt x ciatdelov.. nabehneme tam 5ti dame ddm mini do stredu všetci puknu, a bazu nič nechrani.. je tolko roznych taktík
     
  15. »Wε•αяε•Łεgεŋđ« tak to je ale i vaše chyba :D Nemáte stát všichni na jednom místě - to je jasný, že pak stačí hodit jednou miny, abyste porupali, pak opravíte na místě (částěčně opravíte, třeba i pomocí aegis) => podruhý a už musíte opravit na portě. Neber to jen tak, že jsou různý taktiky na útok.

    Rozleťte se na moduly, někdo ať zůstane na středu, ať se jim těžko kliká, domluvte se citadely, ať házíte přesměrování palby postupně, ne všichni najednou, hoďte kolem EMP miny, atd. Neříkej mi, že ve 30 neubráníte stanici proti 5 lidem.
     
  16. kamarát, branil som nad 400bojových základni, viem kde sa ma stát atd atd. lenže ak to minuju všade a ty klučkuješ a minuju to sustavne to sa neda, a môžu byt aj aegisi.. každa jedna baza sa da puknúť. teda aspon pokial bude mat modul tak malo hp ako má
     
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    tak jak to popisuješ pak je správně že jí puknou, protože jsou schopní. HP základny je dost a pokud jsou síly vyvážené, tak to nejde neubránit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. PaiMei

    PaiMei User

    Pokud na základnu přiletí 5 fullek a kosí to motýlem na základní modul, tak i když je porupeš, udělají to takhle dvakrát, třikrát a stanice je dole. Nestihneš opravit střed ani náhodou.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. *RONIN*VRU

    *RONIN*VRU User

    odinstalujte moduly dokud je stanice prazdna, zkontrolujte zda stanici stavite jen vy, pote nainstalujte nove, pokud sou nainstalovane vsechny moduly je zluta riska plna a muzete stavet.
    -------------------------------------------
    od toho sou upgrady modulu, doporucuji, byt je to drahe, pote je skvele mit ve skupine dve citadely ktere sou na super tezkych konfiguracich ( stity v lodi i v letounech) + formace kruh (bez upgrd cca 1,5m stit) + booster stitu drazitelny, jste na 2m stitu a pri zamereni hlavniho modulu at smeruji palbu na sebe na stridacku, pri dvou aegiskach, dvou golech a spearheadovy (pruzkum odhali cast mapykolem stanice) muzete celkem uspesne hajit stanici i proti fegum.
    -------------------------------------------
    najdi si tabulky upgradu modulu bitevni stanice : https://board-cs.darkorbit.com//threads/faq-klanove-bitevni-stanice.389/
    BelgamTeam Leader uz na tom pracoval :)
    -------------------------------------------------
    ano, moduly pro utok sou jen raketove a laserove, deli se podle lvl 1-3 popsano v bibli DO, zadej do vyhledavace :)
    -----------------------------------
    ----------------------------------
    kompletni tabulky vseho, hezkou hru :-D
    https://www.google.cz/search?q=dark...0ahUKEwisj9ilnMzJAhXLDSwKHWHcDTgQsAQINg&dpr=1
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/12/15