Zpetná vazba Diskuze: Lodě a designy

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

AKá je tvoja najoblúbenejšia loď?

  1. Goliath Plus

    25.0%
  2. Citadel Plus

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Pusat Plus

    12.5%
  4. Solaris Plus

    12.5%
  5. Hecate Plus

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  6. Solace Plus

    9.4%
  7. Centurion

    15.6%
  8. Orcus

    15.6%
  9. Berserker

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  10. Cyborg

    9.4%
  1. maronon

    maronon User

    bude sa pripravovať loď spectrum plus????
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Nějak jsem nepochopil, proč je citadel za 40rb a citadel plus jen za 20rb?
     
    surgeon22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► mám Solaris už z první akce a nijak mě nenadchla. Mám pěkný staty na Beserkera, tak jsem ho taky testoval . Ty schopnosti jsou vesměs krátké a jsou to jen takové ozdobné šulítka o_O
     
    -baghira2- a zdarec1234 tohle ocenili.
  4. *Firefox1*, z popisu lodi, jejích schopností nic moc nevyčteš. Chce to prostě vyskoušet vlastníma rukama. Můžeš být potom zklamaný, ovšem není tady moc hráčů, co by u lodí v tomto tématu dávalo vlasní detailní popis, co která dokáže. Navíc solaris mi připomíná loď z jednoho seriálu. :D
     
    -baghira2-, *Firefox1* a zdarec1234 tohle ocenili.
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Piranha: túto loď má takmer každý. V obchode na hlavnej stránke, sa dá získať veľmi lacno.
    Dokonca je na ňu aj prvá misia v hre pre začiatočníkov. Len za nahliadnutie do riadiaceho centra.

    EDIT: názov tejto misie je po slovensky - Nová firemná stratégia
     
    Naposledy upraveno: 26/2/22
    surgeon22, zdarec1234 a *Firefox1* tohle ocenili.
  6. To jsou věci. a kdy bude piranha plus tam nepíšou někde v centrume?
     
  7. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Ta schopnost bersekera, která vrací poškození zpátky na nepřítele, nefunguje na bitevní stanice? Aktivoval jsem ji, vjel jsem doprostřed stanice a bum - Tvá loď byla zničena.
     
    surgeon22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Děkuji.
     
    surgeon22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Podle proškoleného admina podpory této hry se nejedné o bug či chybu ve hře, neboť vše důkladně jistě prověřil i otestoval, ale bohužel mi nějak nestihnul vysvětlit, proč se to děje?
    Proč 100% vyhýbání nefunguje na NPC, protože na hráče to podle podpory fungovat nemůže a ani nemá?
    co se týče nějakých chyb, tak jsme žádné chyby nenalezli a vše by mělo fungovat tak, jak bylo již napsáno. všeobecně 100% vyhýbání na hráče nefunguje, jelikož zde hraje roli i profil pilota. jak jsem již napsal, tak jsme žádný takový problém nezaznamenali.
    Pokud Vám jde o nějaké rady ohledně hry, tak Vám doporučím, aby jste se podíval na naše herní fórum, kde Vám určitě nějaký moderátor, nebo administrátor poradí.
    Jelikož se mám řídit pokyny členů týmu, tak se zde ptám, proč ta lodička mimesis nefunguje, jak by měla?
    NPC jsou UI a mají profil pilota i techy a miny?
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - ako som uz pisal, pokial neobdrzime od BP odpoved, preco je tomu tak, tak nemozeme tym padom poradit hracom a ozrejmit akym sposobom to funguje. Aj ja mam Mimesis so 100% vyhybavostou a zial dostanem obcas hit od NPC napriklad.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher,?? Po dnešních pracech ''na pozadí'' v podání Bp se poněkud dost změnila lodička solace plus?
    kam zmizel 4-tý slot?
    https://ctrlv.cz/L3dM
    A ta rychlost taky nějak neodpovídá?
     
    *Firefox1* tohle ocenil(a).
  13. ZOHAN pokud něco neodpovídá máš nárok na reklamaci, tady na fóru toho moc neviřešíš
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - dana vec bola poslana vyssie, musime pockat, co s tym spravia vyvojari.
     
    zdarec1234 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Kuki

    Kuki User

    Dobrý den , zajímá mě zda se bude nějak řešit citadela plus !
    Je docela přehnané když jsi stoupne k 16 stanici zapne si schopnost spektruma a stanici si sundá !
    Pak vlastně nemá cenu stanici stavět !
     
    -baghira2- a zdarec1234 tohle ocenili.
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kuki - supni tam raketove moduly a uvidis, co sa bude diat. Alebo si vezmi spearhead a vypni schopku citadel plus.
     
    zdarec1234 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ani spearhead sa neubrání citadele plus, aj keď vypne jej schopnosť.

    Pretože nemá toľko hp, aby sa jej ubránila.
    Navyše citadely majú po 2 raketomety. Žiaľ.
     
    surgeon22 a zdarec1234 tohle ocenili.
  18. zdarec1234

    zdarec1234 User

    To máš pravdu, ale jamxem můžeš vypnout jeho schopnost a třeba ti nezničí základnu.
     
    surgeon22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. A proč někdo někde neudělá návrh na hitech jamax schopnost :D:p
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - citaj pozornejsie, co pisem. Ja som uviedol, ze spearhead vypne schopku citadel, tym padom ju zakladna bude moct poskodzovat velkym dmg, ked bude schopka deaktivovana.
     
    -baghira2- a zdarec1234 tohle ocenili.