Zpetná vazba Diskuze: Lodě a designy

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

AKá je tvoja najoblúbenejšia loď?

  1. Goliath Plus

    31.8%
  2. Citadel Plus

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Pusat Plus

    13.6%
  4. Solaris Plus

    9.1%
  5. Hecate Plus

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  6. Solace Plus

    6.8%
  7. Centurion

    15.9%
  8. Orcus

    13.6%
  9. Berserker

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  10. Cyborg

    9.1%
  1. Já neprudím, znám postupy. V hangáru z popisu vyčtu kulový, kolik schopnost bere, v jakém perimetru. Proto také píšu o radu z praktického použití koupené lodě :D. Z prstu si to nevycucáš, že. Jinak skvělý postup BP, nejdříve do hangáru, za dva dny FAQ, potom prodej, potom oprava hry. Některá oddělení jsou hold napřed.
    Když jsem si pročetl schopnosti, pro PvE server a můj způsob hraní nepoužitelná loď, takže díky BP, ode mě platbu nečekej...
     
    Naposledy upraveno: 13/9/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►, ze zvědavosti jsem si koupil permici a Basilisk, protože podle popisu vypadaly ty schopnosti velice dobře, bohužel za sebe musím říct, že po chvíli létání mě nijak nenadchla a spíš zklamala.

    Momentálně na ni nejsou žádné moduly, takže mi to připomíná spíš létání se základním Golíkem + ty dvě schopnosti a jinak nic navíc.

    K těm schopnostem
    - Zvýšená srdnatost se dá použít i solo, funguje to trochu jako ta schopnost u lodi Holo, prostě ti to na 30 sekund zvýší poškození. Tady bych se ale zeptal vedení, jestli se v případě PvP ty dva bonusy sečtou, tj. jestli je to poškození hráčům vyšší zároveň o těch 5 % celkového i 5 % PvP. Jako taková pomocná schopnost celkem ujde.

    - Škodlivá mlhovina se sice tváří velmi dobře, ale ve skutečnosti mi nepomohla v PvP (alespoň v akci Galaktický svár) ani trochu. Létáme v Darkorbitu, kde dominují lodě s extrémním poškozením, rychlostí a ZB. Jít proti takovým s lodičkou bez modulů a navíc se snažit použít schopnost, která dává sice AOE poškození, ale i při maximálním pobytu hráče jen 24,000 / s je nesmyslné (tj. teoreticky celkem 240,000 - což spoustu dnešních lodí ani nepocítí - a vlastně ani tolik ne, protože těch 24,000 dává až na 5. úrovni, čili jen za posledních 5 vteřin udělá poškození 120.000. Bídné...). Navíc, na rozdíl od Cyborgovy singularity, mi přišlo, že schopnost nebere přímo ZB, ale bere to i se štítem (ale mohlo se mi to jen zdát, s Basiliskem momentálně v PvP nejde vydržet déle než 5 vteřin, opět prosím o upřesnění z vyšších míst). Jo, a dá se skutečně použít jen v PvP, takže to ani není sežehnutí jako u Solaris (+) a na PvE to nevyužijete.

    Mám pocit, že do hry přidali dalšího Disruptora - loď která se objevila z ničeho nic, ale na mapách na ni vůbec nenarazíte, protože její schopnosti byly těžkopádné a jinde než v PvP nevyužitelné.

    Ať si Basiliska každý zhodnotí sám, ale za mě, alespoň v tuto chvíli, rozhodně ne. Když se mi podaří do budoucna získat moduly, tak možná, ale pokud nějak masivně nezlepší tu jeho schopnost škodlivá mlhovina, tak se na ni bude jen prášit v hangáru, protože to poškození je na 1. úrovni opravdu málo a žádný hráč ani b0t vám v tom mraku prostě déle nezůstane.

    Já budu dále létat se svou oblíbenou Mimesis.
     
    Naposledy upraveno: 15/9/23
  3. Comander2023, jistě že za uridium , loď mě zajímala jen jako pokus a dávat za to peníze fakt nebudu. Navíc, dávat BP peníze ve stavu, v jakém Darkorbit v jednom kuse je, mi přijde jako plýtvání. Plus verzi bych zatím nechal mimo diskusi, zatím nefunguje pořádně ani normální verze.
     
  4. 123zelenina, děkuji ti za popis lodě a schopností ve skutečné hře. Sehnal si ji i jeden z mého klanu na serveru PvE, kde ji fakt využije. Holt nečtou lumpové, ale hrají furt :D a rukama.
     
    •ŞĦΘCK▪ a -baghira2- tohle ocenili.
  5. stonexx

    stonexx User

    Dobrý večer, neviete mi náhodou povedať, že kedy bude k dispozícií kúpa Orcusa? Ďakujem
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    stonexx dopředu to bohužel nevíme. Musíš sledovat hlavní stránku a akce, kdy se objeví možnost Orcus získat.
    Na jaře se dala získat i z bitevní permanentky za 30 klíčů. FAQ - Galaktický Svár 04/23
     
  7. Mám dotaz.
    Vyrobil jsem si solaris plus, že s ní budu dělat cuby.

    Chtěl bych se zeptat jestli někdo má tuto loď a jak nastavit konfiguraci této lodi (1. , 2.).

    Dal jsem full speed v jedné konfiguraci, ale mám rychlost 596.

    Jak to máte nastavené prosím, mě přijde dost pomalá ve srovnání s jinými plus loděmi. Nebo jak štíty.

    Dotaz zní jak nastavit konfigurace u této lodi :):)

    Děkuji...moc mi to pomůže.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. .ĹoĹ.

    .ĹoĹ. User

    Zdravím,
    vopred sa ospravedlňujem pokiaľ píšem do zlého vlákna.
    Mal by som otázočku ohľadom konfigurácií lode, teda prípadné skúsenosti a aktuálne používané konfigurácie aktívnych hráčov. Opravte ma prosím, ak sa mýlim, ale aktuálnou métou v hre je vysoký dmg a vysoká rýchlosť, preto aktuálne používam jednu ''ťažkú'' konfiguráciu, teda lasery v stíhačkách s dizajnom havoc, a v lodi samé štíty. Druhú používam tzv. ''samovražednú'' konfiguráciu, teda lasery v stíhačkách a v lodi generátory rýchlosti + dizajny havoc.
    Jedná sa o loď goliath+, 22 prometheus laserov, zopár bo3, moduly: 29% HP, 5 % rýchlosť a 17%dmg.
    Sú tieto konfigurácie podľa vás prijateľné alebo by ste ich nejako pozmenili? Lovím prevažne hráčov s minimálnym časov stráveným na PvE.
    Ďakujem :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Já osobně používám na této lodi skoro stejnou sestavu, nic bych neměnil.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Tak rychlá a těžká, to máš dobře. Jen záleží kdy pustíš schopnost. Když je u cubi hodně kolotočů, pouštím schopnost, až když se objeví protegity a pak dám kami. Kolikrát ti to vydělá víc, než cubi samotná. Když je tam jeden dva, počkám, až mi odstřílí štít cubi, pak to pustím a kami, a většinou mám nejvíc uridia z cubi já a k tomu z protegitů. Úkol na 35 cubi a 2000 protegitů máš potom za pár hodin :D. Zkoušel jsem všechny možné formace letounů, a nejvíc se mi líbí diamant a když je jich tam hodně tak vrtačka. Sám srdce, diamant- schopnost pouštět až po zničení štítu cubi a kami. Netopýr, kombajn se mi tam neosvědčily. Překvapily schopnosti dvojtý šíp, no vrtačka je lepší.
     
    Naposledy upraveno: 12/1/24
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Budem pisat feedback ohladne lode Spectrum+, cize ak mate nejake postrehy k tejto lodi, hlavne ti, co ste si ju kupili a hrali na nej, ak sa Vam nieco paci alebo naopak nepaci, pripadne by ste chceli, aby sa nieco pozmenilo, tak to do konca tyzdna napiste sem do diskusie, ja z toho potom spravim report a posle sa to vyssie.
     
  12. Punisher prosím tě nahlaš jim, ať zvýší počet laseru u spectrum plus minimálně o 1 slot.

    Protože jinak to není plus loď, a pokud jsou lepší moduly tak je základní spectrum lepší.
    Sám jsem tuto loď nevyráběl, slabá loď.

    Ne PVE je nepoužitelná 15 laseru je málo nezlob se. Základní solace s 15-ti procentním modulem na NPC je silnější například.

    Není to pak plus loď ...

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► děkuji.
     
  13. Nějakou úpravu ta loď potřebuje. Jakou netušim, ale potřebuje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Vývojáři moc nepřemýšleli nad tím, že si hráči budou chtít přehazovat výbavu mezi loděmi, tak třeba mám solaris+ a můžu to dát jen do pusat+, který nemám a nechci. Včera jsem postavil citadel plus, zajímali mě ty 4 schopnosti a mám na něj disajn legend, 2 moduly, ale výbava jen žluté LF4 a fialové štíty. Spartany si přehodím manuálně, ale pokaždé přestavovat loď nebudu. Takže, jen další loď v hangáru. Teď sbírám a posílám na solace+, i když do ní nemám výbavu. A to samé platí i u spectrum+, není shodná s žádnou + lodí, ani surgeon, proč bych ji tedy stavěl? Leda sběratelské potěšení v hangáru. Takže za mě loď, kterou si pořídí jen pár kolotočů, kteří mají všeho dost, nebo lidi, co je baví hodiny přehazovat výbavy.
     
    Naposledy upraveno: 13/1/24
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  15. ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► výborný nápad.
    Punisher doporučuji poslat příspěvek od Admirála.

    To přehazování mezi loděmi je divné, chtělo by to automaticky přesouvat.
    Nejsem typ co lítá s jednou lodí 10 let.

    Delta-7925H chtělo, ať přidají min 1 slot na loď do laseru nebo vymyslí další schopnost lodi. Je to slabá loď jinak.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    •ŞĦΘCK▪, kde vidíš nějaký nápad od hráčeADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►
    Vy oba jste si nevšimnuli, že konfigurace jdou i uložit, tzn, že když si jednou něco nahážu a uložím, tak mi to tam zústane na pořád?(snad)

    Upřímně ten spectrum s tak krátkou schopností oproti citadele plus je jakoby dost nesmysl, když přijde ještě i o dmg.
    Jeho ostatní schopnosti ohledně štítů jsou v dnešní době modulů na průraznost jakoby zcela na nic.
    Na co mi bude 4 mega štítů, když mi hráči střílejí jen do HP?
     
  17. Zohane, výbavu, celkem slušnou mám na jednu loď. Nemohu použít přesunout systém, protože lodě mají jiný počet slotů. Ty mi říkáš, že vyhodím ozubeným kolečkem výbavu do hangáru a ona se mi přesune z hangáru kouzelným kliknutím na uloženou konfiguraci do druhé lodě? Pokud tohle jde, skus mi to víc popsat. Protože, to neumím a rád se poučím.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. No ale takhle to funguje, ne? Uložíš si v lodi konfigurace a pak dáš jen načíst tu uloženou konfinu. Nebo jak to děláte? To pokaždý dáváš výbavu kus po kuse? Případně se omlouvám, jestli diskusi nechápu.
     
  19. Máte pravdu, jde to, moje chyba. Tuhle funkci jsem už zapomněl. Takže jediné, co je spektrum+ vytknout je, že to je slabá loď, která se hodí jen na nějaké úkoly, podobně jako třeba orcus bez modulů, když bych porovnal schopnost.
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  20. Spectrum plus je spíš mínus a vyloženě na nic (nechám se poučit, jestli někdo využití vidí), takže počítám a doufám, že ho nějak upraví.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.