Zpetná vazba Diskuze: Lodě a designy

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

AKá je tvoja najoblúbenejšia loď?

  1. Goliath Plus

    31.9%
  2. Citadel Plus

    2.1%
  3. Pusat Plus

    12.8%
  4. Solaris Plus

    8.5%
  5. Hecate Plus

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  6. Solace Plus

    6.4%
  7. Centurion

    14.9%
  8. Orcus

    14.9%
  9. Berserker

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  10. Cyborg

    8.5%
  1. [​IMG]Děkuji za obrázky. Kolotočáři- světský hadr. Skoro jak létající labutě. Až ho uvidím naživo ve hře, budu rozhodovat, kdyby měl nějaký bonus, jdu hned. Nahoře je anketa a chybí tam solaris+, šla by doplnit?

    Jeden z klanu:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 2/2/24
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, Jak tak rychle hráči získají ten design na orcuse? To jsou tak bohatí?:(
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - mozu mat datovy ulomok z predoslych permanentiek a pouzili ho az teraz.
     
    -baghira2- a Locker tohle ocenili.
  5. Ten Datovej fragment (nebo jak se to jmenuje, a jestli se bavíte o tom), pravděpodobně padá i z těch záhadnejch boxů v sez.per..
    A myslím, že když budou chtít, tak za U i za real prachy asi už tu permici můžou mít vybranou, ne?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H zatím s tím nemáme zkušenost, že by to padalo i z těch záhadných boxů jak píšeš.
    Jinak ano je pravda, že si někdo může koupit levely za uridium a nebo přes payment.
    Všech 50 levelů by mělo vyjít zhruba na 5 800 000 uridia a to je 11.600 bodů.
     
    -baghira2-, Punisher a Delta-7925H tohle ocenili.
  7. Za 160 euro koupil lodě, za 120 euro koupil permici a všechny balíčky s bodama. Je z Francie, a v tomhle klanu na PvE serveru dost přikládají pod kotel. Myslím, že obuvníci jsou tam max dva z skoro 50 lidí. Ty peníze odhaduji, já si nimi francouzsky nepokecám :D. Takže, žádný zázrak, jen balíčky na PvE serveru.
    Pro mě je důležité, že pravidelně lítají hádesky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. No já sice Orcus nemám, ale design jsem si koupil za deset fragmentů z minulé permice. Dostal jsem jich 15, splněno 58 levelů, bez nákupu.
     
  9. +slot na lejzr a schopka +2s, využití stále nevidím.
     
  10. Tak dobrý, asi mi tedy nemůžeš prozradit, jestli má nějakou schopnost :D. Už dlouho mám modul do orcus, tak jsem ho pořídil a včera mi přišly další dva a už to pálí na úrovni +lodě. To jsou paradoxy :D. Ještě ten disajn, ať nedělám rodině ostudu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. [​IMG]

    1) Šlo by jako zpětnou vazbu odeslat, že Liberator Plus je drahej? Za 250k U. bych si ho i pořídil :) Dík.

    2) Je možný ty šedivý lodě získat jinak (ze hry) než za peníze?
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  12. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H zjistím, jestli to už nebylo napsané. V tu dobu jsem nebyla v týmu.:)
    Disruptora bylo možné vyměnit za klíče bitevní permanentky při akci Galaktický svár 2020.
    Je možné, že se v nějakých akcích ještě objeví.
    Co se týká těch ostatních lodí, tak momentálně jen přes platební oblast.
     
    -baghira2-, Punisher a Delta-7925H tohle ocenili.
  13. NAIIDIUS

    NAIIDIUS User

    Ahojte..neviete mi poradiť ako získam loď orcus???neviem kde ju najdem..nieje ani v montáži. Bude nejaka akcia nato niekedy?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    NAIIDIUS příspěvek jsem ti přesunula do diskuze.
    Orcus občas bývá v bitevní permanentce na výměnu za klíče bitevní permanentky.
    Pak je možné ho koupit i v platební oblasti, pokud je žebříček Věčné brány(Black light)
     
    -baghira2- a coroner tohle ocenili.
  15. CROW

    CROW User

    Zdarec, pomožte mi rozhodnout vzit plusko Gola nebo Pusata? Neberte kolik je modulu ty příjdou později. díky za každou uvahu. Jo a nechapu tu schopnost toho Pusata kdyby se chtel nekdo rozepsat ;):):):)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Většina hráčů volí jako první solace+ a pak další + lodě. Já zvolil solaris+ na PvE serveru na farmení. Goli+ je silný rychlý, no skoro nic dalšího (když nepoužíváš PET) Pusat+ je rychlý a schopnost neposoudím, nemám. Citadel+ mám, 4 schopnosti a goli+ na ní nemá.
    S moduly je problém, někdy můžeš čekat půl roku, rok než ti přijdou. Takže bych vybíral + loď spíš podle modulů co máš, než loď co chceš. Moje rada.
     
    Naposledy upraveno: 3/3/24
  17. @CROW Záleží na akom servery hráš. Ak si na ge2 alebo podobnom ghost servery tak asi pusat +.
    Ak na realnom servery tak skor golo +,da sa s nim extremne hrat na milion sposobov,pet heat a podobne.
    Pusat je super ale je to oneshot.
     
    TI.TA.N, -baghira2- a CROW tohle ocenili.
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►, To jako citadela+ na goliatha+ jako podle tebe má? A jaké schopnosti konkrétně tato lodička má a které konkrétně použiješ v boji s jedním hráčem mimo skupinu?
    Upřímně bych tento předem prohraný souboj podle tebe rád viděl.:cool:

    P.S. A jen tak na okraj, nemá ta citadela náhodou jiný počet schopností větší než 4?
     
    Naposledy upraveno: 3/3/24
    TI.TA.N a CROW tohle ocenili.
  19. Kde tam píšu o souboji, kde by goli+ prostě odletěl? Prostě si myslím, že citadel+ má 4 schopnosti a goli ten head. Nevěděl jsem, že lítáš na PvE, tam se vše trochu jinak používá :D.
    Takže ještě jednou pro ZOHAN: 4 schopnosti> 1schopnost
     
    TI.TA.N, -baghira2- a CROW tohle ocenili.
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►, Takže když jsi napsal toto : goli+ na ní nemá, tak jsi měl na mysli jako v počtu schopností?
    ok borče. Asi jsem to možná špatně pochopil. A ten počet schopností jsi jistě měl na mysli, že cíta+ má o 4 schopnosti víc, než má goli+?
    ok, no hm...
     
    CROW tohle ocenil(a).