Zpetná vazba Diskuze: Lodě a designy

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

AKá je tvoja najoblúbenejšia loď?

  1. Goliath Plus

    31.8%
  2. Citadel Plus

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Pusat Plus

    13.6%
  4. Solaris Plus

    9.1%
  5. Hecate Plus

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  6. Solace Plus

    6.8%
  7. Centurion

    15.9%
  8. Orcus

    13.6%
  9. Berserker

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  10. Cyborg

    9.1%
  1. Většina hráčů volí jako první solace+ a pak další + lodě. Já zvolil solaris+ na PvE serveru na farmení. Goli+ je silný rychlý, no skoro nic dalšího (když nepoužíváš PET) Pusat+ je rychlý a schopnost neposoudím, nemám. Citadel+ mám, 4 schopnosti a goli+ na ní nemá.
    S moduly je problém, někdy můžeš čekat půl roku, rok než ti přijdou. Takže bych vybíral + loď spíš podle modulů co máš, než loď co chceš. Moje rada.
     
    Naposledy upraveno: 3/3/24
  2. @CROW Záleží na akom servery hráš. Ak si na ge2 alebo podobnom ghost servery tak asi pusat +.
    Ak na realnom servery tak skor golo +,da sa s nim extremne hrat na milion sposobov,pet heat a podobne.
    Pusat je super ale je to oneshot.
     
    TI.TA.N, -baghira2- a CROW tohle ocenili.
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►, To jako citadela+ na goliatha+ jako podle tebe má? A jaké schopnosti konkrétně tato lodička má a které konkrétně použiješ v boji s jedním hráčem mimo skupinu?
    Upřímně bych tento předem prohraný souboj podle tebe rád viděl.:cool:

    P.S. A jen tak na okraj, nemá ta citadela náhodou jiný počet schopností větší než 4?
     
    Naposledy upraveno: 3/3/24
    TI.TA.N a CROW tohle ocenili.
  4. Kde tam píšu o souboji, kde by goli+ prostě odletěl? Prostě si myslím, že citadel+ má 4 schopnosti a goli ten head. Nevěděl jsem, že lítáš na PvE, tam se vše trochu jinak používá :D.
    Takže ještě jednou pro ZOHAN: 4 schopnosti> 1schopnost
     
    TI.TA.N, -baghira2- a CROW tohle ocenili.
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►, Takže když jsi napsal toto : goli+ na ní nemá, tak jsi měl na mysli jako v počtu schopností?
    ok borče. Asi jsem to možná špatně pochopil. A ten počet schopností jsi jistě měl na mysli, že cíta+ má o 4 schopnosti víc, než má goli+?
    ok, no hm...
     
    CROW tohle ocenil(a).
  6. 555stein

    555stein User

    Myslím si že to myslel skor tak že cita + ma vo všeobecnosti viac možnosti využitia ako goli +, s čím v podstate nesúhlasím,goli + je aktuálne crazy daisy meta,ak napadaju moduly,je to nezastavitelna mašineria,či pve alebo pvp. Zároven sa chcem pochvalit s modulmi aké mam na goli+ (32%hp,12%speed,22%dmg) chýba mi ešte modrý,su nejake lepšie statovo? alebo čo by som mal chciet dostat v tom modrom? speed?
     
    TI.TA.N, -baghira2- a CROW tohle ocenili.
  7. Ale já goli+ naprosto neodsuzuji, taky na něj myslím, a možnosti kombinace disajnu amor a psyche jsem viděl s klanem v hádes. Každopádně, na PvE mám zatím jen solaris+ a citadel+, proto o nich píšu. Hodně záleží kde CROW hraje, jak hraje a na co loď potřebuje. To jsou ty otázky, které je třeba zodpovědět.
    S takovými moduly to jistě bude skvělá loď, ty ovšem nemám, ani CROW je mít nebude.
     
    -baghira2-, CROW a Tess tohle ocenili.
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    555stein, Tak určitě potřebuješ mít všechny moduly kvůli pasivní schopnosti a pokud je možnost mít na modulu 3 ''věci'',
    tak top moduly jsou třeba : rychlost, průraznost a úhybné manévry, nebo dmg na nečerveném modulu....
    Potom se z této lodi v pojetí některých hráčů stává doslova nezničitelným terminátorem.:(
     
    CROW tohle ocenil(a).
  9. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN
    On ještě někdo bojuje 1v1 mimo skupinu? :eek:

    Citadela Plus je moc OP(Overpowered) dle mého názoru. Když vychytáš dobré moduly na HP a DMG. Jediná nevýhoda je rychlost.
    Goliath Plus má výhodu v heatu na P.E.T. Když jsou dobré moduly a dobře vybavený P.E.T, tak je to slušná loď co se týká PvP.
     
    -baghira2-, CROW a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  10. CROW

    CROW User

    @ZOHAN ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► @Tess @555stein
    Tak jsem necekal tak rozvášněnou debatu:) vsem dekuji moduly mam jen na gola 16%rakety a na pusata mam 10%dmg. ale to prijde casem.do gola mi chybí 200diametronu:( tak to nejak rozseknu nad pusatem a golem. No a chci to ano na 1vs1:) jeste nekdo tak lovi sám;);) kdyby nekdo vedel jak funguje to odcitani na pusatovi napiste.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    CROW,
    Budeš asi muset dodat trochu více informací k tvému dotazu : odcitani na pusatovi?
    Netuším, co máš na mysli. Myslíš schopnost, ale kterou?
     
  12. CROW

    CROW User

    Ja nechapu tu schopnost Stim Barrier. Jak to funguje?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    CROW, Hele, jak to napsat rychle? je to pasivní schopnost lodě, která ti jakoby občas vrátí nějaké HP jako přenos energie podle nějakých pravidel, ale není to tak často a ta hodnota není nějak vysoká a ještě tam do toho nějak počítají štíty, profil pilota a bůh ví co ještě, ale globálně je to tak málo a hodně málo je i to spuštění, že to můžeš v podstatě ignorovat.
    Máš 5% šanci po obdržení dmg po úpravě obdržet 10% z té upravené(snížené) dmg zpět do hp lodi.
    Příklad . kristalon ti dá ránu za 4000 a kolik asi dostaneš po propočtu a snížení zpátky : cca 320 hp?
    Přenos ti vrací každou vteřinu hp a tato schopnost ti to vrátí statisticky každý cca. +- 20-tý výstřel?
    U té lodi jsou důležité moduly, dmg a hlavně rychlost.
    Ta pasivní schopnost je v podstatě nic. :cool:
     
  14. CROW

    CROW User

    @ZOHAN Děkuji takhle to chapu. Pro me super vysvetlení diky za tvuj
     
  15. Alyctro

    Alyctro User

    som tu po dlhsej dobe , aku ma aktual rýchlost pusat + (s generatormi) bo mi ukazuje 560 cca a 588 pod 2oj kolom ? nebolo tam viac ,alebo bola nejak uprava ?
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Alyctro - ja mam 672 rychlost bez modulov a bez formacie. SKontroluj si ci ti nedoslo promerko nahodou alebo ci nemas modul, ktory znizuje rychlost.
     
  17. yazu

    yazu User

    zdravim , nevím zda se toto téma sem hodí ale dnes jsem dostal ze šifry na Bl mapě toto: 1xUC-SP-RLS nevím co to je . děkuji za odpověd
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    yazu příspěvek jsem ti přesunula do správné sekce.;)
    Je to jeden s designů na loď Centurion. Zde je info Lodě a ich designy
     
  19. Tak jsem si udělal ten nový design na Goli+, mě osobně se líbí, aspoň něco se jim povedlo.
     
  20. Myslíš ten dogma goli+? Mě se na tobě líbí, že si necháváš datové fragmenty, dokud se ti něco nelíbí :D. Tohle neumím. No u disajnů volím funkční, vyjma orcus viking, ale to je úlet maximální :D. Když je to celá sada s letouny a pet. Spíš řeším, kdy bude bitevní permice, kvůli modulům. Ale i z zářivých klíčů mi padl jeden 27% HP na solace+, to už bude s hydrou značně přes mega :D.