Zpetná vazba Diskuze: Lodě a designy

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

AKá je tvoja najoblúbenejšia loď?

  1. Goliath Plus

    23.3%
  2. Citadel Plus

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Pusat Plus

    10.0%
  4. Solaris Plus

    13.3%
  5. Hecate Plus

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  6. Solace Plus

    10.0%
  7. Centurion

    16.7%
  8. Orcus

    16.7%
  9. Berserker

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  10. Cyborg

    10.0%
  1. svi1

    svi1 User

    SSCUltimateAero je to ve skupině. Je jedno na jaké mapě se členové skupiny nachází. Je to normální. Až takhle jednoduché to je.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Aha tak to som nevedel.. diky svi za objasnenie;)
    a este sa chcem opytat ze spearheadove oznacenie ciela kolko prida % k dmg a este ze to prida dmg len tomu spearovi ci celej skupine​
     
    Naposledy upraveno: 20/11/16
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    SSCUltimateAero Ma to byt oznacenie a zvysenie pre celu skupinu. Presne % dmg nevieme, no co som to odsledoval, tak to bude niekde okolo 10%.
     
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    V obchode som si vsimol lod Goliath Ignite a ide kupit len cez payment,ale ked na to kliknem,tak mi vyhodi tuto tabulku:
    Bohužiaľ ti nemôžeme tento balík teraz zobraziť.
    Dôvodom môže byť, že už tento balík vlastníš alebo nie je v tvojej krajine k dispozícii.
    A potom,ci chcem problem nahlasit.Cize ak si robim zbierku vsetkych lodi v hre a chyba mi uz len tato,tak proste ju nebudem mat,lebo BP sa rozhodlo,ze SK nie je podstatna krajina pre tuto lod,ci ako? :rolleyes: A tak som sa potesil,ked som ju zbadal v obchode,ze si doplnim konecne zbierku o tuto lod :confused:
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    *pursuer* Tento problem bol hlaseny uz minule ked bol Ignite v obchode. kazdopadne ci ide o zamer alebo chybu sa nedozvieme skorej ako po sviatkoch a dovolenkach.
     
  6. *pursuer*

    *pursuer* User

    |Oromë| - snad to dovtedy opravia,kym to bude v ponuke,lebo mi to pride trosku divne,ze robia v krajinach rozdiely.Hlavne,ked tu lod mohol ziskat predtym ktokolvek,kto pozval priatelov.
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

  8. *pursuer*

    *pursuer* User

    |Oromë| - davnejsie sa ta lod,teda v tom case to bol len design dal ziskat za pozvanych priatelov.Teraz sa da uz len platbou aj to nie pre kazdeho :/
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ahojte, pripravili sme nove FAQ Lodě a ich designy, ak by ste nasli akukolvek chybu, dajte nam vediet.
     
  10. Sentiero

    Sentiero User

    hammerclaw #52

    Opravárenský modul
    To je sice pravda, ale vzhledem k tomu, že se jedná o jinou loď, tak bych tam aegis vůbec nezmiňovala. Aby to nikoho nemátlo. Co to napsat třeba takto

    Opravárenský modul
    Tato schopnost umožňuje tvé lodi vypustit opravárenský modul, který postupně opravuje všechny spojenecké lodě v okolí.

    P.S. Ale aspoň jde vidět, že jste to zkopírovali kvalitně :D

     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    Sentiero Za upozornenie na chybu dakujem, akurat ta poznamka nebola nutna a zamrzi, travime tu volny cas a zadarmo, aspon trosku empatie by clovek ocenil ak robi nieco za co nic nedostane...

    Imperátor[CZ1] To opravim, asi viem kde je problem, diki za upozornenie.
     
  12. Pred nejakym rokom boli spolu s nejakou akciou menene, upravovane schopnosti lodi venom, lightning... je to vo FAQ - Lodě a designy aktuálne?
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  13. Warden

    Warden User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀: Jelikož v daném tématu není doba chlazení a u Venoma délka trvání schopnosti, tak ano je to aktuální. U lodí se speciálními schopnostmi došlo většinou ke zkrácení cooldownu a u např. Venoma i ke zkrácení doby trvání a tedy snížení celkových škod.
     
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

  15. PanMajster

    PanMajster User

    Zdravim potrebujem radu aky zvolit design na surgeona. Moznosti su samozrejme iba dve kedze ich viac nie je xd no takze locust alebo cicada design na surgeon? Ktory je podla vas krajsi? Neviem sa rozhodnut :D
     
  16. máš to úplne jedno je tam minimálny rozdiel :D
     
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    Mě se líbí osobně Cicada, Locust je takovej vyblitej...
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  19. krelkrel

    krelkrel User

    Ahoj, mam dotaz k dennímu loginu dnes (tj. den 11) byl bonus loď Lava Goliath-X tak jsem se přihlásil pln očekávání a kde nic tu nic. Tak kde je prblém?