Zpetná vazba Diskuze: Lodě a designy

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

AKá je tvoja najoblúbenejšia loď?

  1. Goliath Plus

    25.0%
  2. Citadel Plus

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Pusat Plus

    12.5%
  4. Solaris Plus

    12.5%
  5. Hecate Plus

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  6. Solace Plus

    9.4%
  7. Centurion

    15.6%
  8. Orcus

    15.6%
  9. Berserker

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  10. Cyborg

    9.4%
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    No nevím. Nemít na pomalé full lasery? To je trochu škoda. A o rychlé se dá debatovat, každý to má jinak. Spíš si najdi, co vyhovuje tobě, jak umíš přehazovat konfy a formace, atd atd.
    Já si třeba občas zalítám na kamikaze konfu a vůbec se toho nebojím. Jde pak jen o to změnit styl boje. I když je fakt, že na Cyborgovi jsem si to ještě nelajznul. :)
     
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Zdravím,rad bych se zeptal na lod mimesis, jakou to má max rychlost na promerku?
    a jak dlouho trvá ta schopnost scramble?
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ddavidd11 - zalezi od toho kolko a akych generatorov pohonu mas v Mimesis. Rychlost lode je 300 a moze mat 14 generatorov. K tomu pripocitaj promerko a mas vyslednu rychlost (este zalezi aj od formacie, ked mas na zvysenie rychlosti, tak aj to pripocitaj) ;) Co sa tyka schopnosti scramble tak pokiaľ je schopnosť aktívna, tvoje štíty sa budú postupne oslabovať a keď dosiahnu 0, funkcia sa automaticky deaktivuje.
     
  4. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Tak díky za odpověd ze ktere sem se nic nedozvěděl...:D
    Já se jen ptám jakou to má rychlost z full pohony na promerku,bez kola
    to co píšeš vím taky... já chci vědět jak dlouho ta schopka trvá:)
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= User

    ddavidd11 když to víš, tak chybí jediný krok, vzít do ruky kalkulačku a nabušit do ní čísla. ;) (300+140)*1,2 je kolik? :) Už ze základní rychlosti bez šutrů je vidět že mimesis je pomalejší než normální golík. Když si k tomu pak přidáš dalších 25% (*1,25), máš rychlost mimesis s aktivní schopností. A že to je raketa :) Tedy do doby než se schopnost deaktivuje, což se stane v případě že ti klesnou štíty na nulu. Samotná schopnost ubírá 10% štítu za vteřinu, čiže pokud si štíty nedoplňuješ a nijak jinak ti neubývají, je limit 10 vteřin.
     
  6. ddavidd11

    ddavidd11 User

    To kolik ubíra schopnost štítu bylo dost podstatné,takže konečně vím ja kto je :)
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ddavidd11 - my sme tu od toho, aby sme hracom poskytli informacie o hre, uz za to, ze ste lenivi a neviete vziat kalkulacku do ruky a vypocitat uplne jednoduche matematicke vypocty nemozeme. Poskytol som ti vseky potrebne udaje k vypoctu. Co sa tyka schopnosti, pytal si sa ako dlho trva, tam som ti tiez napisal, ze sa to neda urcit, lebo zalezi kolko mas stitu, nie je tam stanoveny presny cas trvania schopnosti, len ubera tito stit ako uz kolega uviedol a ked sa dostanes na nulu, schopnost skonci, preto moze schopnost trvat rozny casovy usek ;) Samozrejme vela hracov spekuluje, ze ked im stit doplna hammer alebo aegis alebo obetny plamen z PETky, ci mozu prekonat vlastne povodny limit 10 sekund, atd... :)
     
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    No a když jsi šikovnej, tak může trvat vlastně neomezeně. :) Na NPC se to třeba v pohodě vysabovat dá, případně mít ještě po ruce aegisku. :)
     
  9. Alyctro

    Alyctro User

    caute, nvm ci sa mi to prestava chciet hrat , prichadza jar a cloveka to taha viac von .
    Alebo je to tým že tu všetci začíname lietať 1lodi cyborgovi, kruhu a spartanoch xD ?
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Alyctro - hraci sa zrejme snazia vyuzivat kratky CD u Cyborga, ale ako nahle pride ta zmena, tak uz nebude tolko hracov na tejto lodi. Osobne som videl celkom vela hracov lietat na mimesis aj hammerovi ;) Ale prva nova lod, co vacsina crafti je prave cyborg.
     
  11. Osobne su najlepšie lode pre mna CYBORG a SPECTRUM a nie cyborg sa nepouživa len kvôli singe ale aj kvôli jeho vlastnostiam 10 % na dmg , 16 laser , 16 štitov , zvíšene HP .
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Nuz vacsina elitnych hracov pouziva ine lode na boj nez cyborg, tu hlavne pouzivaju hraci, ktori pockaju, az hodi super EMP a potom hodia singu, nech dokona dielo :) Samozrejme, ze tie parametre ako 10% dmg su velmi dobre aj laser/generator navyse. Ale taka mimesis dokaze byt neskutocne smrtiaca, pokial to hrac vie so sabovanim, tak vie byt efektivnejsia. A to nehovoriac o tej zmene, ktora ma prist.
    Cyborg:
    Singularita - trvání sníženo z 30s na 27s, NERF
    cooldown zvýšen z 175s na 900s NERF
    Mimesis:
    Schopnost Scrambler - zvýšen dmg z +25% na +30% BUFF
    Zeslabování štítu sníženo z -10% na -8% BUFF
    Teleportace - vzdálenost snížena z 50 na 35 NERF
    Udaje su orientacne.
    Tym netvrdim, ze silnejsi hraci nepouzivaju cyborg alebo ze je slabsi jak mimesis. Len, ze prva volba z novych lodi je takmer u kazdeho cyborg, pretoze setri municiu, kedze ma vacsi dmg a singa je tiez velmi dobra. Druhu lod si voli tiez vela hracov hammerku a mimesis az naposledy. Nechcem jej robit nejaku reklamu, ale neskutocny potencial ma ta lod v sebe, ked to s nou hrac vie. Ale vela hracov napriklad neda dopustit na solace, spektrum alebo tatarku(kvoli zrhnutiu). Samozrejme kazdy si bude hajit tu lod, na ktorej sa mu najlepsie lieta a stotoznil sa s jej vyhodami a nevadia mu jej nedostatky ;)
     
  13. Na tatarku pride NERF čiže nebude rychla a potom pride do hry aj pusat , lightning . Ohladom Cyborga ked hodiš emp mask a vyskočiš nanho na ťažkej konfe tak ta schopnosť na mimesiske ti bude k ničomu , hammer je tiež dobry len nema rychlosť , a dnešna komunita na DO nevie isť 1 v 1 tak si len zdrhne a už sa vali na teba jeho klan s MOTYLOM , samozrejme použiješ schopnosť a hodi ťa to ešte viac od portu a možeš isť rovno na zakladnu . Taky LIGHTNING bude mať viac potencialu ked zrušia tu OP tatarku , alebo aj taky PUSAT neni zlý a ak to hrač vie tak je to smrtiaca lodka .

    Ale samozrejme každemu vyhovuje dačo ine :)
     
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Moje slová. Osobne na Pusatku nedám dopustiť. Rupol som už s ňou, nejednu loď nepriateľa.
    No nájdu sa aj hráči, ktorí podceňujú hráča na Pusate s kreditovými stíhačkami. Ale väčšinou tým, podceňujú loď Pusat.
    A doplatia na to, zvlášť keď som na love & nie sú dosť opatrní.

    krtko458458458 súhlasím. Vystíhol si to veľmi presne.
    "hammer je tiež dobry len nema rychlosť & ta schopnosť na mimesiske ti bude k ničomu,
    hodi ťa to ešte viac od portu a možeš isť rovno na zakladnu" - Tiež si to, o tých lodiach, to isté myslím. ;)
     
  15. Borat

    Borat User

    V tomto ti musím oponovať. Lietam na mimesiske a ver tomu, že cyborgovi ani ťažká konfa na vŕtačke nepomôže.
     
    KALLES★KEVLAR tohle ocenil(a).
  16. Samozrejme záleži aj od hráča - jeho schopnostiam v boji , boostre , upgrady a pod.
    Edit: idem si teda pozrieť zopar playov s Mimesisom
     
  17. Ono teraz žerie pri schopnosti mimeziska strašne veľa štítu - 10% len pri 500k je 50k/sek, takže na to aby si vydržal dlhšie schopnosť ako 10 sek. musíš buď fakt veľa uberať alebo znížiť štít, čím zase riskuješ že keď ťa náhodou súper trafí máš po schopnosti...ale samozrejme, v prípade že to človek vie hrať tak to je pecka, dá sa využiť aj tech na štíty a meniť určo formácie z kruhu na srdce a z nej na vrtačku a sa predlži ten čas...ono pri 14 laseroch a +25% dmg sa dostaneš na vyšší dmg ako dokáže cyborg dotiahnuť a k tomu z väčšou rýchlosťou;) a 5% prenikanie štítu nie je na zahodenie ani v bráne, na toto dosť veľa ľudí zabúda u mimsisky:) a čo sa týka portu, aj keby ťa to portne od portu, stále máš dosť času prepnúť na bycikel, hodiť spomaľovačku, poprípade emp a mask a už ťa nenájde:) ja som si ju vyrobil ako prvú a zatiaľ som spokojný;)
     
  18. No tak mimesiska sa oplati len ak maš na rychlej dajme tomu 4 štity , hodiš schopku a sabuješ
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Nie vsetky videa s Mimesis sa daju najst, niektore su len, ked vam poslu priamy link, pretoze sa najdu aj elitni hraci, co nestojia o velku pozornost a takto si len medzi sebou davaju linky a pozru fighty. ;)
    Dinosam-SVK- - preto som pisal, ze to ten hrac musi vediet, ako si udrzat stit, dobre je mat nastavene sar rakety v raketomete, aj to prida stit zo supera. Pokial dojde k najhorsiemu, stale ma schopnost premiestnenia sa. :) Ked ju este k tomu bufnu, tak to bude riadny masaker by som povedal.
     
  20. Borat

    Borat User

    Ja mam na ťažkej full dmg a na ľahkej 3 štíty a 1 vs 4 alebo 1 vs 5 si v pohode dávam. Akurát pokiaľ hráč da emp tak musim rýchlo niečo nakliknut a sabovať to. Je to dosť dobrá loď a nič jej nedokáže ujsť.
     
    KALLES★KEVLAR a Dinosam-SVK- tohle ocenili.