Diskuze: Mapa ???

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem WhiteHairStyle, 25/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. $WarpyII$

    $WarpyII$ User

    4 dny se pokouším tam skočit ovšem stále nic zajímálo by mě jestli se skoky "restartujou" každý den na 0 denně udělám cca 400 skoků šance je 1 ku 1000 proto mě zajímá jestli se to každý den vynuluje a dále bych chtěl jen říct že mě celkem štve když vydím že někteří hráči tam skáčou ve skupině 6 lidi a podáři se jim to pokaždé během chvíle navíc na jednom videu tam je asi cca 10 lodí který z mapy ??? udělali pvp pro klanové střety
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Nemyslím si, že by se počet skoků resetoval. Je to opravdu o štěstí. Někdo se tam nedostane ani po 1000 skocích a někomu stačí jen 100 skoků. Zkoušej to dál, jednou se tam taky dostaneš.;)
    Tu mapu upravovali už tolikrát a stejně se najdou hráči, kteří pokaždé přijdou s novým bugem a zase ho využívají.:(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. =Marvin=

    =Marvin= User

    $WarpyII$ Sance je porad stejna pro kazdy individualni skok, at jich mas za sebou 3 nebo 1000. Zadny "restart" nebo vynulovani skoku tedy neni.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Warden

    Warden User

    $WarpyII$: Pravděpodobnost při skoku je 1/1000. Pokud si naplánuješ, že skočíš 1000x je pravděpodobnost, že se na mapu dostaneš než začneš skákat rovna 1-999/1000^1000 tedy asi 63%. Pokud se ti ale na mapu nepodaří hned skočit, je při každém dalším pokusu pravděpodobnost, že se tam dostaneš nižší. A pokud se ti tam nepodaří skočit ani při 999. pokusu, pak platí že před 1000. pokusem máš pravděpodobnost, že se ti to podaří, zase jen 1/1000. I kdyby sis naplánoval 1.000.000 skoků, tak před jejich zahájením není pravděpodobnost 100% (nemůže být). Prostě nemáš žádné záruky, že mapu ??? někdy uvidíš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. $WarpyII$

    $WarpyII$ User

    Mockrát děkuji za info :)
     
  6. jojo1164

    jojo1164 User

    a nebol niekedy nejaký navrh ako tú mapu trochu upraviť ? :D
     
  7. Warden

    Warden User

    jojo1164: Návrhů pár bylo, ale BP si rozhoduje sám, jak upravovat různé části hry.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    Limitless. Vím přesně jak to bylo. Čilím se proto, že vedení TVRDILO, že už to vystřílet do rohů nepude! A teď zas všichni tvrdí, že to najednou zas jde? Tak kde to jsme.

    Tielkman: Ve dvou to máš za půl hodiny vystřílené úplně v pohodě. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. $WarpyII$

    $WarpyII$ User

    Tak jsem se tam dnes konečně dostal !! Krásný pocit cca 500 skoků :) ale co mě naštvalo na střed mapy někdo položil unmask minu takže jsem byl hned dole!:(
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  11. $WarpyII$

    $WarpyII$ User

    O tom píšu měl jsem tam ultramask
     
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    Njn, další věc co udělám, až se tam někdy omylem dostanu :D Rozházím tam unmasky a zpomalovačky. XD
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    $WarpyII$ - praveze si nepisal, ze si mal ultramask, len ze si nabehol na minu, co odmaskuje. Musis skusat dalsie pokusy teda, nech sa dari ;)
    Keby bolo na mne, ziadnu taku mapu by som nikdy ani nespravil, ked vidim tie pocty bielej na niektorych uctoch. Samozrejme, ze z bran to nemaju. :rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    Dřív to bylo složitější to tam nahrabat. Ale tak je to se vším. Třeba brány se nezměnily, al jak hra postoupila (hlavně slevy), tak se to prostě dá farmit. To samé cubikon, cokoliv.
    Jediná věc, jak tomu předejít je udělat x5 munici a posunout hru, kdy bude něco zase vzácné. Protože x4 a RSB jsou už běžné spotřbní zboží. Ještě že ten seprom zůstává pořád stejný a nejde farmit. :) Aspoň tím je vše omezeno o 30%.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. [flav]

    [flav] User

    Badmaniak prepac ale sepron je tiez uz pase u niektorych hracou co vyuzili bug ale treba nieco nove co je fakt tasko dostupne a neda sa to kupit za ecka
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jasně, s bugem nepočítám. Ale někteří dostali banána, ostatním to bylo udajně aspoň smazáno. I když to co si nafarmili během toho, co ten seprom měli, to už jim nikdo nevezme.
    Stále věřím tomu, že se spojením přijde tvrdé promazání všech nepoctivců. Teď si to bohužel dovolit nemohou.

    Mimochodem teď během akce zas nějaký hráč dostal ban v TOP30, nevím který, furt si mění nicky, ale jeden tam rozhodně chybí. I to vidím jako dobrou zprávu, že stále někoho banují a nenechávají to projít. ;)
     
    pepouch, pepan70 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tak konečne sa mi na tú mapu, podarilo už po druhý krát dostať.

    Tentoraz na GE4, výpis:
    13.06.2018 - 00:12 Tvá loď byla zničena vetřeleckou lodí typu UberProtegit.
    13.06.2018 - 00:12 Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu Saboteur.
    13.06.2018 - 00:11 Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu UberProtegit.

    Bolo to chybou v skokovom cpu galaktického skoku, keď som ho použil
    z mapy 1-2 na mapu 3-1. Tentoraz som mal šťastie, hodilo ma to, na
    spodný okraj minimapy a pri mne len dva uber-protegity, jeden normálny
    a ten druhý čo spomaľuje, neváhal som a zostrelil ich oba. Potom sa však
    objavili ďalšie dva normálne uber-protegity & len tak-tak som im ušiel
    s milimetrom HP. Nanešťastie pri ľavom okraji minimapy, som narazil
    na mínu a pripočítalo to uber-protegitovi.

    Avšak na druhej strane som hrdý, že sa môžem zaradiť ku tým;
    čo z GE4, na tejto mape vôbec boli.
    Síce o trochu dlhšie, ako minule na serveri GE5, ale predsa.
    + môj prvý zostrel uber-protegita na GE4. Toľké šťastie. :):D
     
  18. Arya

    Arya User

    -baghira2-, to se ti pěkně zadařilo. Gratuluji.:)
     
  19. Chlapi,skáču jak o život a furt nic. Ale gratulace aspoň tobě,-baghira2-:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. coolmen

    coolmen User

    Ahoj,když tam budete skákat tak si vemte rovnou ukol na sabotéry protoze se vám budou počítat do ukolu ale jen ty ktere vam dávájí spomalovací koule.Ty normal se vam pocitají do ukolu na protegity.Jinak sem tam skákal ze spearkou cca 600 skoků.Skákat můžete za kreditove skoky protože NENÍ rozdíl mezi těma za urko.Snad tyto typy někomu pomůžou.Jo a měl jsem problém z ultra maskováním,nejak to tam blbne.Hodně štěstí všem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.