Diskuze: Mapa ???

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem WhiteHairStyle, 25/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, měl jsem tu čest se tam dnes dostat, ani to netrvalo tak dlouho na to,že jsem to zkoušel poprvé, jen škoda, že mi před chvílí vypadlo spojení a já byl zničen uber-protegitem-sabotérem.
    Musím se tam vrátit :D chybí mi ještě 60 uber-protegitů do úkolu.
    [​IMG]
    [​IMG]

    Technická, je to nějak omezeno, že tam lze třeba skočit jednou za den/dva atp.? Nebo je to jen o štěstí při skoku. Děkuji ;)
     
    Naposledy upraveno: 19/2/19
    ·вяησ·, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    ஃWolffяimusஃ Gratulace.
    - Tak to si velice šikovnej, že se Ti, na té mapě ??? daří.
     
  3. -baghira2- Děkuji.
    Kdyby na tu mapu nebyl úkol asi bych to ani nezkoušel. Celkově mi to zabralo asi 50minut skákání a pak se povedlo.
    Zkusím to za pár dní znovu,velmi rád bych ten úkol dokončil, je za něj velmi slušná odměna.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Septarzx

    Septarzx User

    Ja som tam bol nedavno nič moc predtým bolo lepšie ..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Teď je to lepší,protože se tolik nebuguje kvůli munici x4, někteří si tam nahrabali miliony a pak machrovali.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Septarzx

    Septarzx User

    však mapa ??? bola práve o tom že sa tam raz za život dostaneš tak si aj pekne zarobíš nie iba brany a brany a brany dookola..
     
    pecko a -baghira2- tohle ocenili.
  7. pecko

    pecko User

    ahoj mám asi 600 skokov a nic. par otazok , skokove cpu mam iba v jedej konfiguracii, som v maske, je to problem pre skok na ???
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pecko - nie je to problem, avsak pri skoku na otaznikovu mapu ta odmaskuje. Su hraci, co skakali aj par tisic krat, je to individualne, kedy sa hrac dostane na danu mapu.
     
    bhagira22, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Dnes 1 500 skoků a nic :confused:, nudil jsem se tak jsem skákal a přitom četl knihu. Tak snad někdy příště :D.
     
    -baghira2-, bhagira22 a bhagira222 tohle ocenili.
  10. Spectrum

    Spectrum User

    No a mne sa stalo toto na novom acc dokonca ešte v tutoriali.. myslím že držím rekord :D 4 skoky a hotovo.. daroval by som ti ten vstup namiesto mna.. ani box som nezobral a umrel som. [​IMG]


    PS: a ešte ma dalo aj na kraj mapy... proste mega štastie ale zároven som to nemohol využit :)
     
  11. Dnes dalších 350 skoků a nic :D. Jdu na zmrzlinu.
    Spectrum, děkuji, gratuluji a přeji aby se Ti to povedlo až to budeš potřebovat :).

    Edit: Dalších 110 skoků nic :confused:.
     
    Naposledy upraveno: 7/7/19
  12. Perňa

    Perňa User

    Mně se to povedlo 3. pokus a ještě k mému štěstí mě to hodilo na okraj mapy, nevěřil jsem tomu, ještě jsem tam stihl potkat i jednoho dalšího hráče, který se objevil zrovna vedle mě jak se mu to povedlo a ten se mě tak lekl, že začal letět směrem k protegitům, já bych ho nesestřelil, ale protegiti měli jiný názor :D
     
  13. Dnes dalších 200 skoků za sebou a nic :confused:. Já tam prostě ten úkol nedodělám :rolleyes:.

    Edit: A protože ani dnes po dalších 300 skocích nic tak jsem se rozhodl jinak.
    [​IMG]
    [​IMG]
    Asi to tak bude lepší, než ztrácet čas u toho.
     
    Naposledy upraveno: 21/7/19
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  14. pecko

    pecko User

    ou to som urobil aj ja ale ja som mal 0 uber k 250 :) nezavidim
     
  15. Jinak to nešlo, přes 2000 skoků a nic, vyměnil sem u toho spearhead, solace, cyborg, pussat, aegis, yamato i defcona, ani trik z UBA nepomohl :confused:, tak jsme to vzdal. Mám spoustu jiných úkolů, které čekají na splnění. Tohle si nechám až někdy zase za dlouho.
     
  16. pecko

    pecko User

    trik z UBA?
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  17. Uf, dnes po dalších 379 skocích se mi podařilo skokem číslo 380 proniknout na tuto mysteriózní mapu :) a splnit úkol. Měl jsem to i návštěvou :D.
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 3/8/19
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tak to Gratuluju ke splnění úkolu a k nádhernému titulu.

    [​IMG]
     
  19. Arya

    Arya User

    ஃWolffяimusஃ, gratuluji a preji dalsi herni uspechy. :)

    Mne se to tehdy povedlo na cca150. skok. Skoda ze to s tou mapou dopadlo takto. Ale ona to byla jen otazka casu, kdy to upravi.
     
    ஃWolffяimusஃ tohle ocenil(a).
  20. -_santax_-

    -_santax_- User

    Raz sem tam byl ale mám ntb z roku 1,2,3 tak skok lag a dead :D ale bych byl proti kdyby daly jiný úkol a tendle smazly :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.