Diskuze: Mapa ???

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem WhiteHairStyle, 25/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. RedONE1

    RedONE1 User

    A ludia co maju tam odlozene lodicky tak tie su/budu vykopnute? A aky bude trest?
     
  2. Borat

    Borat User

    O tom ti povedať ešte neviem, ale budem sa snažiť na tu chybu stále apelovať aby to čo najskôr opravili a keď to bude opravené a systém bude fungovať tak ako má tak reštartom vykopne aj tie odložené lodičky.
     
    cernakockanamasle a -baghira2- tohle ocenili.
  3. RedONE1

    RedONE1 User

    Okej tak som teda zvedavy :) kazdopadne v utorok urcite vyskusam ten system na jednom z mojich uctov a dam vediet :)
     
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    No tak pak je už snad všechno v pořádku. :)
    Teda až na to, že to někteří využili na desítky milionů x4, ale s tím už asi nic neuděláme. :) To je jak s těma RSB. "Můžeme jim dát ban na 14 dní, ale vzít jim to nemůžeme, protože nevíme kolik" :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    RedONE1 Ano, je to GE3 a ak narazas na tie 2 adminske lodky co tam lietali tak to sme boli my a mapovali sme situaciu. Jediny dovod preco sme hracov hned nezmazali z mapy bol ten, ze su inej narodnosti a nemali by sme zasahovat na cudzie ucty.

    Ano, ucty sa budu vykopavat z tej mapy, vykopneme ich hned ak ide o nasich hracov. Identifikovat ten bug sa da jednoducho, kedze lod, ktora tam skoci normalne ma v hangari poziciu v mape ???, bugnuta lod sa ukazuje ako odstavena na x-1. Cize ziadne staznosti ja som tam skocil teraz neprejdu...

    Vdaka tomuto rpesne videme, kto to tam ma bugnute.

    Chyba je odoslana a potvrdena od vedenia a su tam uz aj dake ine ucty od inej podpory.

    Badmaniak Jedna vec je nahodne zaznamenat chybu, druha vec je ju aktivne a dlhodobo zneuzivat ako to robia hraci co som spominal. Bohuzial ani mne sa nepaci akosa niektore veci riesia respektive neriesia, zmazat by to slo ale to uz ide bohuzial mimo nas. Ver mi, ak by sa dalo a bolo by to na mne tak by som s tym zamietol velmi prisne.
     
    ChuckNorris a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Mňa by skôr zaujímalo ako je možné, že je tam celý klan....predpokladám, že existuje aj bug ako sa tam dostať.....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Není to bug, je to o snaze tam skočit. A když už tam někdo je, je údajně vyšší šance tam přiskočit.
    Teda pokud tam neměli ty lodě, to je pak jiná.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Od včera to intenzívne skúšam, zatial cca 300 skokov, som zvedavý či sa tam dostanem.....toto ma fakt zaujalo
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Borat

    Borat User

    Rasputinn13 tak veľa šťastia ;) Len dúfam, že za 5 sekúnd nebudeš sa znova opravovať na domovskej mape :D
     
    cernakockanamasle tohle ocenil(a).
  10. Já intenzivně skáču už 5 dní. Aktuální počet skoků = 840... a nic. No jestli je šance na vstup 0,1% tak už bych se měl teoreticky blížit, jelikož to je 1 z tisíce... ale jak znám BP tak se tam dostanu nejdřív o Vánocích. Jen mi vadí to, že skoro každý kdo to zkusí je tam do 100 skoků úplně na pohodu a jen já a ještě jeden hráč skáčeme X dní a prd -.-
     
  11. Borat

    Borat User

    Master-of-VRU17 šanca stále ostáva taká aká je. Nescitava sa. A poznám ľudí čo použili aj 3 000 a viac skokov aby sa tam dostali a poznám ľudí čo skakali niekoľko dní a za pár sekúnd boli na domovskej mape.
     
    cernakockanamasle tohle ocenil(a).
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Chci se jen zeptat, jestli se stejnou intenzitou kontrolujete tuto mapu ???, stejně intenzívně jako GE3, taky české servery?
     
    pavlaplán119 tohle ocenil(a).
  13. Já neříkám nic o nějakém sčítání šance, pouze říkám, že když je šance na vstup 0,1% tak kdybych si vzal jako základ(100%) 1000 skoků tak 0,1% z 1000 je 1 skok. Takže by mělo cca platit že za 1000 skoků se tam člověk jednou dostane. Neříkám, že to tak být musí, pouze by to procentuálně odpovídalo.
     
  14. Borat

    Borat User

    ZOHAN boli sme aj na CZ serveroch a tiež tam niečo nehrá. Určite sa tam pôjdem pozrieť ešte a hráčov no vlastne klan čo tam bude si celý preverim.
     
    cernakockanamasle a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Sentiero

    Sentiero User

    Ale jak na globále poznáte, jestli ty účty jsou cz/sk? Teda jestli to není tajný..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Admin vidí spoustu věcí o kterých se nám smrtelníkům může jen zdát...nejhorší ale je, že pití na baru v pirátské stanici mají zdarma :eek::D.
     
    Sentiero tohle ocenil(a).
  17. To je nejhorší.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Łïmïtlεşş - iba prve kolo je zadarmo :D
    Co sa tyka viditelnosti, tak v prvom rade zalezi na pravomoci. Hraci vidia menej nez modi a modi zas menej nez admini,atd... ;)
     
    -baghira2-, Sentiero a Łïmïtlεşş tohle ocenili.
  19. BP toto raz vysvetľoval, predstav si, že hádžeš kockou, ktorá má 1000 hrán. Môže ti padnúť číslo v rozsahu 1-1000. Hrôza? Len počkaj...teraz tá horšia časť - na ??? mapu sa dostaneš len ak hodíš 666.
    Keby si mohol kocku po každom hode o jednu hranu obrúsiť, bola by pravda čo si napísal - stačilo by ti tých 1000 skokov a si tam. Lenže na brúsku nemáš dostatočné práva :cool: takže ak stále dokola hádžeš 123, nepomôže ti to - šancu pri ďalšom skoku nezvýšiš.

    Percentuálne určenie nejakej šance je len štatistika - čislo, ku ktorému by si konvergoval (limitne sa približoval) pri nekonečnom počte pokusov.

    Ja viem, je to nanič a najlepšie je, že keď sa tam raz dostaneš, budeš z toho taký vyhúkaný, že ťa uber protegit hneď pošle klepať plech na x-1 :D
     
    Łïmïtlεşş a -baghira2- tohle ocenili.
  20. |Oromë|

    |Oromë| User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.