Diskuze: Mapa ???

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem WhiteHairStyle, 25/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    Najprv sa to musíme dozvedieť my. Zatiaľ nemáme informácie o prípadných trestoch, preto zbierame informácie, ktoré musíme spracovať a poslať. Nieje to jednoduché a preto potrebujeme aj pomoc poctivých hráčov.
     
    Łïmïtlεşş a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    A co za pomoc? Já jen slyšel, že někteří tam tu loď měli, ale když se to tu propírá, tak by si ji tam nechal už jen blázen. :) Takže pokud to nejde zjistit zpětně z logu, tak už se těžko něco vyřeší, potrestá a odebere. Hráči si je už dávno nechali vykřupat...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Korben

    Korben User

    Badmaniak, Vývojári z logu určite nečítajú, tak ako ja som nebol na tvojom účte a viem že si dnes šupol dole 5 hráčov na mape 4-5, respektíve 4, lebo jeden bol 2x. A je toho viac čo sa dá zistiť. V BP, ti účet rozoberú na súčiastky. :)
     
    -baghira2- a ChuckNorris tohle ocenili.
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ano, takže máte nějaký log. :) Záznam činností, nazývej to jak chceš. :)
    Ono to je právě v pořádku, tak by to mělo být a dohledat co se dá a dokázat to těm hráčům. Já jen, že kdysi jste zase říkali pravý opak, že se některé věci zjistit nedají. :) Já se nemám čeho bát, takže to jen podporuju.

    A byla to mapa 4-3. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Korben

    Korben User

    4-3, alebo 4-5, to je už jedno, pozeral som zbežne. A je pravda, že niečo nejde dohladať, lebo my máme len určité možnosti, no vývojári v prípade potreby, vedia dohľadať toho neskutočne veľa. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak hlavně aby se jim chtělo. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Korben

    Korben User

    Veď toto :D
     
    -baghira2- a ❦Čοlεκ❧ tohle ocenili.
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tak konečne sa mi na tú mapu, podarilo už napokon dostať.

    Výpis z GE5:
    11.08.2017 - 18:27 Tvá loď byla zničena vetřeleckou lodí typu UberProtegit.

    Bolo to chybou v skokovom cpu galaktického skoku, keď som ho použil
    z mapy 1-3 na mapu 3-1. Na 3 sekundy som videl uber cubikona a okolo
    neho mnoho, aspoň 30 UberProtegitov. Jedna rana a bol som síce dolu;
    ale už sa môžem zaradiť ku tým, čo na nej boli.
    Síce krátko, ale predsa.
     
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak to gratulace. :)
    Aspoň vidíš, že se tam dá dostat bez snahy a náhodně.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Každy tu piše že se mu tam podarilo dostat ja som minul približne 4000 skoku cpu 1 a nic pak sem skušal cez 4-5 a i s Cpu 2 a ani v tedy ma to am nechce chapem že je tam mala šanca ale každy sa tam dostane z max 3000 skoku a ja stale nic at delam co delam nejake rady ?
     
  11. Honzin

    Honzin User

    Chce to pevné nervy musíš vydržet. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. no tak netušim či je mam až tak pevne :D
     
  13. delam to dokola už 15 dni a stale nic i tet skaču a dufam za 8 let moj učet na tej mape ešte nebol
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ™☻Megatron☻™[19ℓvℓ] - asi nechces pocut odpoved, ze ak sa tam aj dostanes, tak ta to moze hodit niekde ku stredu a potom to bude chvilkova zalezistost ako to opisuje hrac TU :) Cize ber do uvahy, ze dostat sa tam este nie je ziadna vyhra ;) Ja som sa tam dostal este pred niekolkymi rokmi a bola to chvilkova zalezitost, lebo ma to hodilo akurat ku stredu a uz sli po mne :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Honzin

    Honzin User

    Mně se tam podařilo skočit po 800 skocích takže nevím v čem to vězí ale držím ti palce.Já teď čekám na level 22 a skáču dál.
     
  16. level už mam 23 asi proto me to tam nechce dat :D a dik snad se to do 10 000 podari ked ne rozpredam soj učet a prestanem hrat :D

    na to sem pripraven že me to hodi na stred ale aspon by som vedel že aj ja sa tam dokažem dostat :)
     
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    Vsak na FB jsem videl screen ze uz jsi tam byl. Nebo jiny Megatron?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Sentiero

    Sentiero User

    Na tu mapu se dá dostat jedině chybou ve skokovým CPU. Ten, kdo se tam nedostane, tomu CPU funguje správně. Takže byste vlastně měli být rádi, že to CPU funguje tak, jak má :D:D
     
    -baghira2-, Punisher a ❦Čοlεκ❧ tohle ocenili.
  19. v tom s crene tam boli dvaja z SS a ja se tam len zkoušel dostat :D
     
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jo takhle, to jsem si už nevšim, že jsi byl na jiné mapě. :) Jen jsem se mrknul na skup, kdo že tam zas je a zase někteří stejní. :D Že se to někomu povede každej týden fakt nechápu. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.