Diskuze: Maškaráda 2016

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 12/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pecko

    pecko User

    ano viem ze sa oplati hned zaskrtnut multiplikator, lenze ked ti neda po tolkych klikaniach neviem ci to rozhoduje, skor trafim rovno diel ako 2x multi.
     
  2. ja klikam po 100 supech za 4000 urka a mnel jsem alfu dnes i za 30 tis uri :)

    Jinak dočkáme se ještě surgeona v obchodě nebo získání v nějaké akci ? protože jako 100e za nej opravdu davat nebudu :)
     
    Naposledy upraveno: 27/2/16
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jo.
    Při akci Montáž...
     
  4. Dnes bylo od Kluků z týmu oznámeno že bude o výkendu v obchodě jak jsem pochopil ( pochopil jsem jako za cenu a ne v paymentu) kdyžtak me nekdo opravte:)
     
  5. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Ahoj,
    nechci se nikoho zastávat, ale nikdo tady netvrdil že Surgeon bude ke koupi tento víkend i za uridium v rámci Maškarády.

    V rámci funkce Montáž by měl být ke craftění, ale zda to tak nakonec bude a kdy ta funkce (a zda vůbec) bude taky nikdo definitivně neřekl.

    Takže se asi musíme nechat překvapit.
     
  6. Chalani budte takí dobrý a povedzte mi čo je ta akcia montáž
     
  7. ,, Áno máme informáciu a tá je, že dizajn bude cez víkend v predaji a to je všetko. ,,
     
  8. Korben

    Korben User

  9. No právě... prodejí se dá pochopit jako prodej v obchodě, kdyby se napsalo v balíčku nebo jako odměna za uri tak bych to pochopil...
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

  11. jj, no já právě myslel jen ten payment pak jsem přečetl tohle tak jsem myslel že bude i v obchodě (ale přišlo mi divný že když je v paymentu tak by byl i v obchodě) no nejblyžší možnost je asi v květnu? (doufám že bude parasite tide teda- pokud to nebyla jednorázová akce) a nebo až by byla konstrukce ale to taky neočekávám někdy ted... spíš to vidím na konec léta :D (ale to jsou jen a pouze doměnky)
     
  12. Korben

    Korben User

    ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄, ak je niečo v obchode, tak to môže byť za urídium a aj cez payment, alebo v obchode nemáš produkty ktoré ťa presmerujú na payment ?
    My sme reprodukovali len to čo sme dostali.
     
  13. Aj ja som čakala do dnes na najvačšiu zlavu ,ked že je nedela ,posledný den akcie ,no nič sa nezmenilo. Pre hráčov bez premium-ka je to stále 70 ur - 1gg Nevadí,snád nabudúce.....;)
     
  14. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Ahoj,
    ale když máš premko a slevu 25% tak točíš jen brány A,B,C stále dokola za 40 U a ještě ti Urko roste. O tom kolik logdisků X2,X3, raket a min ti defacto napadá zadarmo ani nemluvě. Nevýhodou je že ty brány nějaký čas zaberou....
     
  15. Karel ja v pátek mněl 700tis uri točim od patku cele dny ABC a ted už budu mít po dokončení bran 1 020 000 uri fakt se da dostat do plusu a o munce ani nemluvě :)
     
  16. Korben, myslíš že ešte vôbec niekedy daju za 300k u sergo ? alebo už to bude len platene, lebo ak si dobre spominam niekedy koncom helloweena bol za 100 e ešte
     
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

  18. Na halloween byl surgeon?
     
  19. jo byl ale taktež jenom v paymentu :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.