Diskuze: Maximální DMG

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. svi1 parde pracující čolek, to je dost solidní oxymorón. :D No, koukám že rozdělaná tabulka už je dost uleželá, tak by neškodilo ji provětrat ať nemá chudinka proleženiny. :D Uvidíme co se s tím dá dělat, teď když zase trošku vím o čem hra je vidím v tabulce s odstupem pár fundamentálních chyb, tak na ně zkusím v blízké době najít záplaty. A když ne, nu přátelské upozornění úplně dole už obsahuje. :D
     
    Cruenta†Ultionem a svi1 tohle ocenili.
  2. MALENKUNA

    MALENKUNA User

    zdravim dotaz:
    4 LF4 paritidrill
    5 LF4 hyperplasmoid
    3 LF4 magmadrill
    8 LF4 7lvl

    to je jen v letounech v lodi je 15 lF4 na 7lvl

    8x havoc
    8 letounu na 16lvl
    apis na 15lvl
    iris 13lvl

    poskozeni letounu 52%, seprom, buster dmg 20%, solace... a

    dmg x1 cca 10-11k na vystrel
    dmg x2 cca 21k na vystrel
    dmg x3 cca 34k na vystrel
    dmg x4 cca 55k na vystrel
    dmg rb 214 46k na vystrel
    strelba pouze laserama ani rakety ani 5raket a standartni formace

    poskozeni na vrtace

    x1 cca 13k
    x2 cca 27k
    x3 cca 45k
    x4 cca 65k
    rb 214 60k

    pri souboji uber-100, plt 3030, x3, vrtacka, ale jeste se mi nepovedlo kopnout pres 280k na vystrel. zajimalo by mne co mi chyby
    ze tenhle dmg nemam?
    35 SB, full LF4 + pet, booster dmg 20%, 5 raketomet na 8lvl, letouny na 16lvl, iris 13lvl, apis 15lvl, v profilu modra linie uplne full, ruda skoro taky full, raketovy vyzkum na 4lvl, kvantova optika 1 - 2 taky full, laserova optika taky full...
    pri souboji na vrtacce dostanu za 280k a jdu dolu ani schopnost nepomuze. s takovou vybavou by hraci mneli pukat o 106? ne?

    poradi nekdo v cem je chyba? punkt: 32 zet pouze 8 havoc drop je vazne mizerny :(

    dekuji predem za tipy a rady

    hezky den
     
  3. 123812

    123812 User

    Vzhledem k tomu, že pokud nestřílíš demanery, tak RB má stejné poškození jako x4, tak nechápu, proč píšeš x4 - 55k a RB - 46k.

    Hlavní problém bude určitě v tom, že nemáš všechny havoky... ty ti přidají hodně dmg navíc.

    Podobné DMG mám na tartatusce bez havoků, počkej až ti padnou poslední 2 a uvidíš ty čísla :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MALENKUNA - ako prve, co som si vsimol je, ze ti chyba full havoc, preto mas mensi dmg. Len pri plnom pocte ti prida 10% naviac na lasery v stihackach. Taktiez mas solace a cyborg ma oproti nemu o 10% dmg vacsi. Samozrejme nemas este uplny upgrade na stihackach a laseroch, pripadne full nove LF4, co by tiez pridalo nejaky ten dmg. Pripadne taka nakaza zvysuje dmg o 10% taktiez. Este k tomu zalezi, ci ten hrac nie je v skupine, pretoze aj tam moze byt neskutocne navysenie dmg, pripadne ked maju KBS na mape, kde ten hrac bojuje.

    Priklad: Cyborg s full hyperplazmoidami (na hracov su sice lepsie magmadrill, ale vacsina sa sustredi skor na vyssie HP), upgrade stihaciek, PP, seprom, stihacky full lvl, 20% dmg boostre s nakazou na vrtacke moze mixovat za 267 500. A to bez raketometu a rakiet. Pokial by som priratal aj okolite boostre, tak by mohol zamixovat za 334 375. Pokial ide napriklad o Dimishera, tak to radsej ani nejdem ratat, ake cisla by daval pri zapnutej schopnosti, aj ked do stitu :)
     
  5. Alyctro

    Alyctro User

    caute , otazka : mam full lf4 lvl16 seprom ,spartany ,dmg bost25% , mix x4 / RSB a dam 130k dmg pod vrtackou , prileti ,,cavo,, a da mi 240 k dmg akoby nic !!!! kde je problem
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Alyctro preco uvadzas svoju vybavu? Co to ma spolocne s jeho dmg? Pokial mal nakazu a skupinove boostre, pripadne zakladna a booster z kappy, tak ti mohol zamixoval na cyborgu. Taktiez mohlo dojst k scitaniu dmg.
     
  7. Punisher, no a pak můžeme připustit, že použil nějaký program. Ne dokázat, ale připustit, jako jednu z možností.
     
    bhagira22, *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Cruenta†Ultionem - na zvyseny dmg sme este teda nevideli program. Zial vela krat sa stane, ze hrac podlahne v boji a samozrejme dochadza nie raz k scitaniu dmg alebo hrac ma plnu skupinu s dmg boostrami, nakaza a vsetko mozne a potom dava fakt pekne rany.
     
  9. Alyctro

    Alyctro User

    jaj , ok , dik za take info , co som cakal , že by prave toto ?? je mi jedno kolko dal on ale že ja nedavam to ma trapi :D. tak nic punisher ja možem mat 3 nakazy a 3 cyborgy a i tak to nedam . a prave preto som uviedol moju vybavu a nerozumiem preco aj nie ! mna trapi moje dmg nie jeho takže nabuduce skor nez zas zamudrujes citaj pozorne.
     
    bhagira22, *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Alyctro - skor ako nabuduce nieco napises, velmi dobre si to premysli. V prvom rade sa nauc vyjadrovat, pretoze v tvojom prispevku nevidim nikde otazku typu ´´preco aj ja nedavam taky dmg s takou vybavou?´´ Cize ked chces davat rozumy inym, najprv sa nauc sam vyjadrovat zrozumitelne, dobre?!
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Alyctro, ten dmg co pises, 130k bys mel davat spis jen rsb a ne v mixu s tou vybavou co uvadis... Takze bude problem asi nekde u tebe, mozna mezi zidli a pocitacem. :rolleyes:

    Mixem 240k dava kazdy druhy hrac...;)
     
  12. Osobní rekord s využitím maximální možností hry mám 252 000 se Surgeonem.
    Jeden spoluhráč dal i 260k. A když by jsme vzali dmg jen na štít tak Diminisher je ještě daleko výše ;).
    Je třeba využívat to co hra nabízí a je toho opravdu mnoho :). Nepatřím mezi hvězdné hráče,ale již mnohokráte jsem potrápil daleko zkušenější hráče než jsem sám.
    Přeji mnoho štěstí ;).
     
  13. Úplne bežne mixujem hráčom 300k,.. Neni to nič až tak zaujímavé, keď si zrátaš že 260k dám len biela+rsb, ďalej musíš zarátať rakety a petku... Samozrejme keď sa do toho sčíta predošlá strela tak tam vyskočí aj 400k, nehovoriac o kamikaze atp... Pokial viem, tak sa mi podarilo dať cez 500k najviac... No Tam už išlo o to že predošlí mix mu neukázalo a pri ďalšom sa sčítalo... Samozrejme po niečom takomto, čo je úplne bežné a nič nezvyčajné v hre prichádzajú správy typu: Programmer, Botka atp...
     
  14. -••ÐełteN••- povedz mi ako mozeš dat 260 000k z 4x - rsb ty si kúzelnik a dalej ze dám aj 400k a podarilo sa mi aj 500k ty kokso ty dávaš lode na jednu max dve rany o_O
     
  15. dolejda

    dolejda User

    Já jsem se taky dlouho divil dmg přes 200k, které jsem od ostatních dostával. Poté mi došlo, že se dmg často sčítá a když si vezmu, že s x4 jde dát 120k a x6 180k, tak je normální, pokud od fullky dostaneš přes 300k, protože se do toho započítají často i rakety. Jak jsem od ostatních zpozoroval, tak se může sečíst vzácně i víc výstřelů, tak se dmg dostane i přes 400k. Teoreticky by mělo jít dosáhnout 600k dmg s diminisherem. A připomínka nakonec: vaše dmg se z vašeho pohledu nikdy nesčítá, aby bylo jasno, proto i na youtube jsou dmg testy z pohledu poškozovaného.
     
  16. Eρεβος*SK nevidím na tom nic divného ;). Jak jsem napsal
    #72.
    youtube.com/watch?v=gPQJWW4sPt0
    youtube.com/watch?v=b_WlXyJIcSM
    youtube.com/watch?v=ufEDAmZEbw4


    Edit: tady jedna kuriozita :D
    youtube.com/watch?v=wG0zAfrRQIQ
     
    Naposledy upraveno: 21/7/18
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Poziadam ta, aby si sa naucil chovat na fore a odpustil si tie ironicke poznamky. Nik tu na to nie je zvedavy. Hracom sa snazim pomoct a robim to vo svojom volnom case, takze sa nabuduce zdrz podobnych komentarov. Ked chces nieco skutocne riesit, tak zadaj otazku, aby tomu porozumeli aj ostatni, nie len ty sam.
    Tentokrat som ti takyto typ postu zmazal s upozornenim. Nabuduce to uz bude za body.
     
  18. maronon

    maronon User

    Zelenáč fóra
    ahojte upgrade lvl 16 Rozptylový laser 3 sa chova ako neupgradovana lf4 a ma dmg plus 150 pri 26 kanonov na x4 je 120 000 ale s mixom to je lod 16 kanon plus 10 kanon letun a rakety overene... ale treba seprom a oba bostre dmg​
     
    Naposledy upraveno: 30/12/18
    Maronos, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. nestabilní lf4 na 16 lvl kolik dává dmg ?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.