Diskuze: Maximální DMG

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Honzin

    Honzin User

  2. maronon

    maronon User

    nemam zistene upgrady
     
    Maronos a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Zdravim. Teraz som bol namape 1-BL a takzvaný hrác -»βЏηηЧ|M^E|ЋЏηηЧ«- (VRU) GE1 si sám strielal INVOKE XVI sám s dmg
    750 TISIC!!!!!! žiadam vysvetlenie ,ako je možné dosiahnut s UCB 100 také dmg ak to nie je PROGRAM !!!!
    Dokonca ma zostrelil na 1 ranu pri štíte 750 tisíc a plnom živote.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. pecko

    pecko User

    nahodou nova lod a ful tie nove lasery? plus dizajn a bostre no neviem
     
  5. Lasery Promethea
    [​IMG]
    AtributyHodnota
    Poškození210
    Bonusové poškození rozptylu200
    Cooldown bonusového poškození5 sekund
    Dosah600
    Odchylka poškození25%
    Poškození proti blacklight NPC*x3,5
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. chlapci nekomentujte že môže bol som tam znova a max co dávali druhy bolo 150 000k až 230 000k ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► ty si to spočitaj a potom piš ešte raz 750 000k
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. pecko

    pecko User

    vsak to nahraj radi si to pozru z BP :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. hej tak to aj bude
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Eρεβος*SK, jsem mizerný počtář, na to tady máme Prchlíka. V DO už není nic nemožné.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. pecko

    pecko User

    ale ak to tak rychlo preletim nemoze dat 750k ani nahodou, mozno 400k ale to fakt len tak ratam
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. jaritko

    jaritko User

    Pri full prometheus laseroch to nie je problém.
     
  12. Muže se secist ale aby hrac co na vas zautoci da tri ctyri rany a vezme jen hp a zustali mi stity cele tohle mi vysvetlete
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. pecko

    pecko User

    no nieco daju do hry napriklad automatcke naklikavane pet na NPC a booteri to samozrejme zneuziju, hlavne ten IT macher, co ma napisany kod a ked sa nieco zmeni zmeni to aj on. mozno ze je to kvoli tomu ze ta municia je len zamerana na trup, alebo proste stit vynechava :) no nechajme sa prekvapit.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Y*o*D*i*A*k*, tak toto sa stalo aj mne život nikde a štiti plne
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Almáreon

    Almáreon User

    pravdou je,že některé lodě teď kopou neuvěřitelně.Má to 1.400.000 štítů a dávají za 200 tisíc .Docela bych chtěl vidět to rozložení štítů a laserů :)
     
    stefan.sv a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  17. Almáreon

    Almáreon User

    Byla to loď Solace (nebyl ve skupině,protože jsme mu posílali pozvánku a zamítl ji)a jsou na tom podobně i některé Cyborgy.Pokud něco takového napíšeš tak by bylo dobré sem dát nějáký výpočet.(a určitě neletí bez popř.s jedním pohonem,ale můžeme z toho vycházet)

    a ještě dotaz k laserům.Jen hypoteticky pokud budu lovit NPC a budu mít souhrnem 10 laserů Paritydrill a nestabilní LF-4 je lepší je mít místo upgrade LF-4?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pokial ty nieco taketo napises, tak je dobre dat nejaky blizsie info, pretoze to co si napisal je kludne mozne. Nepisal si, ci tolko mixuje, nepisal si co je to za lod, nepisal si, ci mal nakazu, atd... Takze do buducna, ked zacnes upozornovat dakoho na vypocty, tak si pozri ty, co si sam pisal ;) Pretoze podla toho opisu, co si tam hodil to nie je nic neobvykleho.

    Paty su lepsie ako LF4 s upgrades, no nestabilne nie, pretoze maju odchylku moc velku.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Almáreon

    Almáreon User

    ať počítám jak počítám tak mě to nevychází i kdyby to byl mix a ,aby byli informace komplet tak to bylo bez nákazy a proto jsem psal,že bych to chtěl vidět a bylo to myšleno všeobecně a myslím,že to neudělá ani Citadela.Ty tvrdíš,že to jde.Dokonce,že to není nic neobvyklé tak sem s tím.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).