Diskuze: Maximální DMG

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Almáreon - v prvom rade by si mal napisat, ze na akej lodi bol ten hrac. Dalej, to ze niekto napise, ze videl hraca s takym dmg a takym stitom neznamena, ze to bolo skutocne tak, uz len z hladiska toho, ze ak tomu hracovi zahapruje internet, tak vidi scitany dmg. Najlepsie je natocit video a to sa da trosku rozoberat ako ked hrac napise ´´videl som´´...
    Cital si nad sebou prispevok od hraca, co ma tiez realne skusenosti s dmg?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Almáreon

    Almáreon User

    Punisher
    -#110
    -Frog psal pouze o DMG a psal,že má i 1.4 mil štítů?
    -nikomu internet ,,nehaproval,,
    -někde jsem psal,že někteří na fóru mají nějaké stigma a jak se zdá patříš mezi ně
    -#96 jsem jen psal,že bych to chtěl vidět a ty jsi na to psal,že je to běžné a v dalším a v dalším si to obhajuješ nebo pořád něco řešíš

    Prostě to sem hoď pokud si za tím stojíš a je to.Jinak jsou to tvoje prázdná a úplně zbytečná slova.Chtěl jsem to prostě jen vidět.Obíráme se navzájem o čas a já nedokážu,že to nejde a co ty?
    V případě,že na to budeš opět ,,nějak,,reagovat tak ti dopřeju poslední slovo.
     
  3. No... :p
    Tu mas video... Jedna sa o server G2, na ktorom momentalne hrajes aj ty.

    Bol som to otestovat....
    Ako si pisal, na 1.429.258 mega stitu som potreboval 6 stitov...
    V skupine, s 2 hracmi a 20 % SHD navyse som mal 1.619.826 stitu.
    Na "PROMERKU" som kopal cisto len s RSB - 150 000 na ten dvojity damage. Zober si kolko by som kopal na seprome.
    A to mam "len" 24 laserov.
     
    Dinosam-SVK-, *Firefox1* a svi1 tohle ocenili.
  4. Almáreon

    Almáreon User

    FrOg!_Is_Back_[SvK] chtělo by si to přečíst co to bylo za loď a ostatní věci kolem,ale jinak pěkná práce.
     
  5. maronon

    maronon User

    zachvilku sereme na tuto hru vsetci pre zmeni dmg co so mysla ze tu dotoho clovek bude furt donekonecna nalivat prachy __??
     
    Naposledy upraveno: 6/2/19
    Maronos a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Ahoj dostal som info ze da sa x4 a RSB dat vyse 700k dmg s prometeus full skupina s boostrama.A ty ktory hraju nefer oni to vedia davat castejsie niez ty ktory hraju poctivo.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ***Janci*** - aha tak info. Co som sa ja vsetko docital a dopocul, co nebola pravda, toho bolo teda :D Ten spomenuty dmg nie je problem dat do tych BL NPC. Do hraca taky dmg nedas, jedine, ked sa scita dmg.
     
  8. Punisher mne sa to stalo no nestihol som spraviť video lebo som to necakal ale čo vystrelil po mne bolo 650 000 k a druha 680 000k bolo to na BL mape GE 1 dalej neviem stihol som zdrhnuť s minimalnim životom to bolo s lodou cyborg a potom som tam bol so spearheat v masku našiel ma ani som si ho nevšimol to bola jedna rana s rsb 75 a bol som na základni.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Eρεβος*SK - dobre by bolo vidiet to video. SI pisal, ze si nestihol spravit video, ale siel si tam so spearkou, to si mohol zapnut uz potom video. Kym neuvidime konecne video dokaz, tak zial. Ked sa zazije podobna situacia, treba zapnut video a vratit sa spat. Taky dmg moze byt jedine scitanim dmgu, inak nie je mozne dat taky dmg hracovi na ranu.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Punisher oki nabuduce to skusim nahrat ale program na to nemám vieš mi poslat neaky link?
     
    Naposledy upraveno: 10/2/19
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Eρεβος*SK skús bandicam alebo ešte lepšie hypercam.
    - Na webe, by mal byť, bežne ku stiahnutiu. ;)
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  12. Shooter_92

    Shooter_92 User

    a nema lepsie pouzivat priamo z grafiky amd relive alebo nvidia Shadowplay

     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Shooter_92 Bandicam a Hypercam patria medzi povolené v tejto hre.
    - O tých druhých, či sú povolené v tejto hre, o tom fakt zatiaľ neviem.

    Eρεβος*SK tu je odkaz na Bandicam: Bandicam osobne.
    - Je jediný, ktorý som zatiaľ našiel.
     
    Naposledy upraveno: 10/2/19
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  14. Shooter_92

    Shooter_92 User

    ja som skusal nieco natacat amd relive a zatial som ban nedostal :D ale tak neviem je to mozne
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Prečo by neboli povolené? :D:D Obyčajné programy ktoré robia záznam z obrazovky. A kto rieši čo je v tejto hre povolené a čo nie? Sa pozri na mapy :D:D:D
     
  16. Shooter_92

    Shooter_92 User

    tak neviem mozno ze spickove detekcne programi bp to detekuju ako niaky aimbot :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. diky vyskusam
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Zakoupil jste si někdo ten balíček? Zajímalo by mě zda těch 10 hodin funguje v reálném či herním čase ?

    Přidej šťávu!
    Pozor, pozor, všem vesmírným pilotům! Nenechte si ujít jedinečnou příležitost na zisk balíčku Posílení! Posuňte svou hru na novou úroveň s 10 hodinami 20% navýšení poškození, 20% navýšení ZB, 50% navýšení štítů, 20% navýšení oprav − a navrch s 1000 Sepromu!
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. jaritko

    jaritko User

    Keďže sa jedná o boostre BO1 a BO2 a nie DLB, mali by fungovať v hernom čase. No za podobnú cenu mám distribučné boostre na dmg, shd a hp na 100 hodín a BO1 si vydražím alebo kúpim za uridium.
     
  20. nero3

    nero3 User

    Punisher

    nejdříve ti chci poděkovat za vypracování kalkulace "Mximální DMG"... je to zajímavá informace, alespoň pro mne
    Předpokládám, že jsi počítal i s upgr Prometheusek na 16lvl.

    Nemohl bys napsat jaká loď má nyní největší DMG ?? Upgrade moduly s tím trochu zamíchaly a abych se přiznal tak už se v tom ztrácím.

    Mám silný dojem že Cyborg už není tou lodí se kterou se dá dosáhnout nejvyšší DMG.

    Předem díky
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.