Diskuze: Multi-firemní klany - Co s nimi?

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Warden, 7/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Teď půjde jen o to, jak dlouho to budou mapovat a jak dlouho bude trvat náprava.:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ak dôjde k spojeniu servrov,možno prichádza čas vytvoriť 4-tu firmu,kde kde budú všetky multi klany terajšie aj budúce zahrnuté.Budú mať vlastný znak a každý hned bude vedieť čo sú zač.
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Vysvětli, nač je nám 4-tá firma? Dark je předce vojna 3 firem, né 4.
    I kdyby se zavedla, nevědlo by to k ničemu dobrému, protože by napádala zvyšné 3.
    - Pak by z toho byl, ještě větší pozlepenec a guláš všech 4 firem, a budě hůř.

    Prosím rozmýšlej, když už Tě něco takového napadně, jak by to mělo fungovat.
    Nakolik i tohle by se dalo hráčmi, moc dobře zneužít. A oni to vědí.

    Pokud nebudě zákaz střílení do vlastných a rušení mezifiremní diplomace,
    pak to nepovede k ničemu. Toť můj názor. ;)

    P.S.: Na shrnutí pořád pracuju, není to vůbec jednoduché. Zatím mám jenom holý základ. :)
     
    Naposledy upraveno: 22/11/17
    bhagira22 a krtko458458458 tohle ocenili.
  4. stefan.sv

    stefan.sv User

    ooch len to nie 4 ta firma?som sa dobre zasmial to by bol uplny chaos jedna firma zmiesana vlastne z troch zakladnych je nezmysel len preto ze niekto je v multi kulti klane..to fakt nie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. *SATKO*

    *SATKO* User

    Chlapi len klud,ak si sa zasmial tak máš lepsiu náladu.Zrejme ste si nevšimli v mojom príspevku slovíčko -možno- a hned taká tvrdá kritika.BP hladá nové cesty a možno budeme prekvapený.Baghi,zneužit sa dá čokolvek ako som sa za svojej kariery ako pilot už presvedčil.Keby to BP proste chcel zrušit,tak uz to je a toto vlakno by neexistovalo
     
  6. No ono to s tím zrušením nebude tak jednoduché, snad neudělají něco, co nebude promyšlené. A jak napsal *SATKO*, zneužít se dá všechno. Tady padlo docela dost návrhů, tak třeba něco z toho bude. A že by něco u BP šlo rychle?:(
     
    *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  7. 1980milan

    1980milan User

    ako Satko nepovedal žiadnu hlúposť možno by to bolo celkom zaujmavé bola by to firma agresivnej frakcie a mohli by ju nicit všetci ako vru eic aj mmo všetko je možne a možno by už potom tak moc v zmiešanom klane nechceli byt keby boli proti ním všetky firmy ;)hra ide dopredu
     
  8. Mmm zajímavé téma.. Ale ty "Nápady" mi přijdou dost nepromyšlené..

    DMG do hráče stejné firmy 0? Takže mi bude někdo střílet do NPC (Cubikon, Uber) a já se budu jen dívat a usmívat? Nikdo nemáte rádi, když vám do Cubikona někdo střílí..

    Minusové body za sestřel stejné firmy? Čest už do mínusu dostáváme. A není takový problém říct někomu, kdo je jiná firma. Tím toho taky moc nevyřešíte.

    Nevím, co bych tu ještě rozepsala.. Každopádně jsem PRO multifiremní klany.. Myslím si, že je každého věc v jakém je klanu a s kým je v klanu. Navíc, lidí odchází z klanu protože dostanou válku.. Ale tu taky nedostali většinou bez důvodu. Proč bych je měla střílet do - když je může střílet klan? Nemají lidi utíkat z klanů.. Aaaa ještě tu padlo něco jako "Neposílat war vlastní firmě".. Tak na co chcete rušit multifiremní klan? Rovnou si napište o ochranu ne jen na x-1 a pojďme si všichni vesele farmit NPC.
     
  9. ♥♀Ájuška♥ asi jsi nepochopila základ téhle hry. Válka tří firem. A NPC jsou tu pro všechny, vydělává se na tom U,kredity, suroviny. Jen tak se mají možnost začínající zlepšovat. Všichni jsme nějak začínali a mě taky nikdo neodháněl od Cubi(tedy občas). A je to docela opruz, když bojuješ a místo pomoci tě sundá stejná firma.:)
    Pokud jsem popletl pohlaví, tak se omlouvám.
     
  10. Citacia zmazana
    Válka tří firem, ale když si přečteš některé návrhy, tak to směřuje spíš k farmení jen NPC.. Jako návrh, že nebudeš moci střílet vlastní firmu, nebo lidí bez klanu mi přijde přehnaný.. Když už nechcete multifiremní klany, tak ať je v klanu jen jedna firma.. Já klidně taky přestoupím.. Ale ať teda mají klan všichni a neutíkají z klanu před válkou :) Nikdo nechce střílet do mínusu :) Teda aspoň já ne :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/11/17
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  12. Střílet lidi bez klanu a vlastní by jít nemělo právě kvůli tomu, že ty střílíš jinou firmu ale dorazí tě tvá firma jen proto, že jsou v multi klanu. Tohle vadí všem nejvíc, aby platilo, že co je na mapě červený, jde sundat, modrý ne. A aby v klanu byla jen jedna firma tu chtějí všichni. Asi jako když jsem začínal, musel jsem štvát elitu, že střílím cuby. Až na výjimky mě nechali, protože jen tak můžeš vydělat. Nemluvím o nákupu za peníze.
     
  13. *SATKO*

    *SATKO* User

    MuadDib85[CZ],este to nezazila-odstrel z vlastných radov,takze to vidí inak než o čom hovoria solo piloti.Pekne si to napísal,presne v tom tkvie celý problem.Krásne boje firiem sú preč ako aj pomoc slabším hračom.Podpora vlasnej firmy v boji na mape je takmer nulová
     
  14. Taky mě střílí vlastní firma. Na CZ2 už to podle mě ani jiné nebude.. Proto píšu, že mě to nevadí a jsem pro multifiremní klany :) Ale tak každý máme svůj názor na tohle :)
     
  15. *SATKO*

    *SATKO* User

    ♥♀Ájuška♥ nechcel som sa Ta dotknúť,vážim si nazor každeho hraca.Tieto klany mi nevadia a lietam sám,vyhovuje mi to tak.Hrácom ale vadí,že v multiklane hráč cudzej firmy vyprovokuje konflikt na nasej mape a ked sa hrači domacej firmy začnú brániť doražaju ich vlastný.Toto nie je správne a musí prísť nejaké obmedzenie takehoto správania sa.Ak sa hra má rozvíjať tak toto nie je správna cesta.V tomto vlakne sa zhromaždujú názory hracov,pretože každý príspevok môže byť svojím spôsobom aj riešenim
     
  16. Tak se taky vyjádřím :).
    Ano originálně byl Darkorbit myšlen jako ,,válka tří firem,, a ze začátku to i tak fungovalo. Aktuálně ale tato věc ustupuje do pozadí a dostávají se sem tyhle multifiremní klany, ze kterých jak vidím se tu můžou skoro všichni zbláznit :D. Než někdo začne s tím, že jsem jeden z takových joudů a jen tu bráním svuj klan... tak ne nejsem, mám svůj rodinný klan, hraju převážně solo a jsem spokojený.
    Ano, firma stále nějakou hodnotu má, např. já jsem celou dobu hrál u VRU, ale na rok 2016 jsem přestoupil do EIC, jelikož VRU byla jasně dominující firma na mém serveru a já neměl co střílet. Teď jsem zpět u VRU a zpětně tohodle ročního přestupu lituji, ale každý má k firmě jiný vztah a to tu žádné téma na forku nezmění.
    Války mezi klany byli, jsou a i budou. Je sice moc hezké, že tu jistí lidé navrhují zákaz střílení komplet vlastní firmu.. ale představte si firmu jako skupinu lidí. Ne každý musí mít stejné názory a ne každý má rád rozhodování všech členů této skupiny. Když mě hold někdo štve(cíleně mě sabotuje, krade NPC atd.) tak je válka způsob, jak si tyhle problémy vyřídit, jelikož jinej způsob než lasery na to v DOčku nemáme(Když nepočítáme Malbora, co chce zmlátit někoho před obchoďákem :D)
    Další věc, která v téhle situaci hraje velkou roli jsou kamarádi. Když si zakládáte účet, tak neovlivníte, jaké lidi v té firmě potkáte a kde si najdete kamarády, se kterými si rozumíte. Já mám například spoustu přátel v EIC i MMO, řekl bych dohromady i víc než u VRU. S některými z nich se nestřílím, s jinými občas. A upřímně, radši pomůžu kamarádovi z MMO, než abych pomáhal někomu z VRU, kdo se chová s prominutím jako totální pako.
    Je sice moc hezký, že se zruší multifiremní klany, ale to věc nezmění. akorát místo toho, aby ty lidé lítali pod zkratkou [XYZ] tak budou mít 3 různé klany v každé firmě a budou spolupracovat dál. Zakázat se to dá dost špatně a i kdyby to BP nějak provedl, tak to akorát naštve další lidi a pravděpodobně to tu hru už úplně dorazí.
    Hold když se vám nelíbí, že někdo má multifiremní klan, tak si sežeňte své přátele a vymlaťte je. Už se mnohokrát stalo, že si banda lidí myslela, jak nejsou úžasní a nakonec to s nima špatně skončilo. Je to střílečka, když se vám to nelíbí, tak to přestaňte hrát, a zapněte Farmeramu, tam vám nikdo nic neudělá :D. Já osobně jsem aktivní v klanu sám, mám válku s TOP 2 a TOP 3 klanem na serveru, které z části taky zasahují do multifirmy a nehroutím se. Když je potkám tak je sundám, když na mě nalítnou ve více, tak hold křupnu a pošlu je na základnu jindy. Je to jenom hra :)

    Neříkám, že můj názor je 100% správný, jen jsem se chtěl vyjádřit. Díky za přečtení :)
     
    *SATKO* a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  17. josef402

    josef402 User

    jo ty zlate casy:confused: kde před 100 lety :) bylo firma :) klan :) pilot us bohužel odzvonilo :cool: když se nepritel ukazal na mape šli po nich všichni bez výjimky :D:D:Dafiremni války sli stranou:p:p:p takove hromadne nalety to byl mazec:rolleyes::rolleyes::rolleyes: to us dnes ti novy hrdinove o tom nemaji paru to byla hra panecku vcil , du :eek::eek::eek::eek::eek::eek: ah joo_O
     
  18. Když už teda zrušít Multifiremní klany.. Tak dejte přestup bez ztráty cti. A ať jsou tedy všichni piloti v klanu.. Nebo aspoň po vstupu do klanu nesmí člen klan po dobu 100 dnů opustit.. Protože řekněme si to upřímně.. Vždy se najde někdo, kdo vás na mapě bude štvát.. A střílet ho pořád do mínusu? :/
     
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    No já si pamatuju i klany či solo hráče, co tohle nerespektovali. Naprali to do vás u cuby a nazdar. Případně pokud naletěla druhá firma, nejdřív to naprali do vás a pak si to vypoříádali teprve mezi sebou.
    Takže nevím na jakém serveru si tohle zažil, ale CZ to asi nebyl, protože tady byla mentalita (aspoň u MMO) vždycky dost pokřivená.
    Až do doby MEC, kdy vlastně tím firemní příslušnost skončila a byli buď schopní mít několik klanů napříč firem nebo i všichni několikrát přestoupit...
     
  20. konecné řešení je jednoduché hráči vám odcházejí hra je nebaví ani se nedivim strilite si cubu nebo delate ukoly ... prileti hrac z vasi firmy z multy clanu a behem chvile vas sestresi hrac ze stejneho clanu ale jine filmy a ten z vasi mu jeste pomaha .... jednoduchej napad ... proste zruste sanci mit v klanu hrace z jine firmy zrusit sanci ponka spojka cehokoliv ... ( v tesim reseni uvazovat i o tom ze kdyz se spoji jinak odstranit moznost zvat co skupiny hrace jine firmy ... a pokavat do vas zacne jina irma strilet a vase taky ... dostane hrac ze stejne firmy body dolu jako to je ked sestrelite svojho je to radikalne ... a nejlepsie resenie ..- btw hraci vam odchazi jen kvuli multy clanum co nici komunituznemoznuji se hracum posouvat dal a hra je pak nudi protoze nic neudelaji vemte si hru drive firma proti firmne ... nebyl by den kdy by nepratelska firma nebyla vystrilena a multy clan znicen
     
    stefan.sv a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.