Diskuze: Multifunkční lodě - Aegis, Citadel a Spearhead

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Vďaka tiež to tak vnímam, ak nakúpim muníciu za urídium tak to ide aj s Pussatom, ale pri kreditovej mi aj keď sa snažím odchádzajú štíty aj keď v 2 konfigurácii mám len štíty....a kupovať muníciu na úlohy za urídium je dosť drahé aj keď už dávno nie som študent...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Karlosray

    Karlosray User

    kdy budou nove lodě nemate o nich nejake info nebo aspon foto jak maji vypadat
     
  3. *pursuer*

    *pursuer* User

    Karlosray - na fore som nasiel len neofiko staty v prispevku TU

    Po zadani nazvu lodi si na YT vies pozriet videa jak vypadaju.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. FoxPetr

    FoxPetr User

    Cruenta†Ultionem Já bych řekl,že je konstantní,do citadely dávám 20 a 4 generátory štítů.Obě konfigurace při požití cestovního režimu mají stejnou rychlost,teď asi kecám,ale je to 544.Doháním tím,prchlé boss malý krisy.
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

  6. Brej den přeji, mám menší prosbu ohledně schopnosti jamax u lodě spearhead. Jednu dobu jsem se spear lítal hodně, hlavně kvůli warům abych jim zrušil případné bojky/40cítky/štíty. No jak jsem začal opět hrát byl námi vyhlášený war který má dost velký počet aegis lodí, no když někdo z nich hodí jakoukoliv schopnost můj jamax nefunguje. Zkoušel jsem jamax jen na bojku, potom jen na hráče i když u bojky nebyl a nakonec jsem hodil jamax když aegis stálá na bojce a taktéž můj jamax nezafungoval. Obrácím se na vás neboť pokud vím jamax má 50ti % šanci na odmaskování a 100 % šanci na zrušení jakékoliv schopnosti lodě.
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Rapper7★ČR★ Aku presnu spearhead si mal? Obycajnu, veteran alebo elite? Pojdem to potom testnut a uvidime ci tam je chyba.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Spearhead elite.
     
  9. Sentiero

    Sentiero User

    Jak přesně by měly fungovat schopnosti ultramask a průzkum u spearhead? Je tam vždycky cooldown nebo jsou situace kdy tam cooldown není?
     
  10. Warden

    Warden User

    Sentiero: Měl by tam být cooldown vždy, ale dá se zkrátit pomocí boosetů.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Sentiero

    Sentiero User

    Warden zkrátit to ano. Napíšu to jednoduše, když se ... smazáno ... . Je to bug? A pokud ano, řeší se to?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/8/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Warden

    Warden User

    Sentiero: Nevím jestli se o tom ví. Zkusím to zjistit.

    Edit: Ne, nevědělo se o tom. Je to bug a bude nahlášen, takže nepoužívat.
     
    Naposledy upraveno: 13/8/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sentiero - nabuduce radsej napis post s tym opisom a potom ho hned zmaz a pripadne napis novy, aby sme sa na to pozreli. ;) Pretoze si to tu precitaju dalsi hraci a zbytocne ich to bude nutkat vyuzivat bug a ked nie ich, tak sa podelia o tuto informaciu s dalsimi a vzdy sa najdu experti, co to vyuzivaju:rolleyes: To len mensia informacia do buducna.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Sentiero

    Sentiero User

    Warden dobře, díky. Používat to nehodlám, ale když jsem se s tím setkala poprvé, tak jsem to ještě párkrát zkoušela, abych tu nepsala bludy. Tak to by snad neměli brát jako zneužívání bugu...

    Punisher nebyla jsem si jistá, jestli je to bug nebo ne, tak jsem se to snažila trochu naťuknout, no asi se mi to moc nepovedlo :oops: Ale žádný popis jsem nepsala, ten teprve píšu. Tak schválně jestli to opravdu uvidíte, když to smažu :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. 123812

    123812 User

    Sentiero zajímavý bug :) Příště můžeš napsat i do sekce CHAT, tam to vidí jen moderátoři a nemusíš nic mazat, takhle to třeba pár lidi přečetlo. :)
    Já jsem tu náhodou přišel a viděl, každopádně bug využívat nebudu ;)
    PS: Divné, že si toho nikdo dříve nevšiml / někdo to už dávno nenahlásil

    Samozřejmě, nejsem blázen, navíc nevím k čemu by mi to bylo dobrý :) a napomáhat podvodu - nikdy.
     
    Naposledy upraveno: 13/8/17
    Sentiero tohle ocenil(a).
  16. Sentiero

    Sentiero User

    123812 ve vlastním zájmu bys ho používat neměl ;) Ani ho prosím nešiř dál.

    Teď mě napadlo, že s tím mazáním to není zrovna šťastný řešení, protože jak se jednou stránka načte, tak tam ten příspěvek zůstane a hráči si ho můžou celý přečíst, i když to smažu během pár sekund. Tak příště budu psát do chatu :)

    P.S. On si toho možná někdo všiml, ale nehlásil. Bohužel, jsou tu i tací...
     
    Naposledy upraveno: 13/8/17
    -baghira2-, 123812 a Warden tohle ocenili.
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sentiero - nic sa nemusis bat, vidime to. To je jedno z privilegii na fore, ze vidis aj to, co nechces alebo nemusis :D
     
    -baghira2- a Sentiero tohle ocenili.
  18. Mám otázku - sentinelova schopnosť vyruší dimisherovi schopnosť?
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    Viem len to, že diminisherovu schopnosť vyruší spearhed so schopnosťou Jamx.
    O inom vyrušení, bohužiaľ a momentálne neviem.
     
  20. Tak čo som čital tak aj okamžity štit vyruši diminsherovi sxhopnosť, preto sa pytam či aj sentinelova schopnosť, predsa posiluje štity
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.