Diskuze: Návod pro začátečníky

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Neya

    Neya Guest

    Naposledy upraveno moderátorem: 25/1/18
  2. Kruciprdel

    Kruciprdel User

    Ahoj jak prosím funguje cpu výzkumu? Dám ho do lodi a nic se neděje....
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  4. Kruciprdel Aby ti cpu fungovalo je potřeba mít v nastavení povolené automatické vylepšování zbraní pomocí cpu. Pak už jen stačí vzít nějakou surovinu a vložit ji do laserů nebo raket,cpu ti bude automaticky vylepšovat zbraně touto surovinou.

    Btw: Proč se toto cpu ve FAQ jmenuje laboratorní? Pro mě to vždy bylo cpu výzkumu, koukal jsem se i do hry a tam je také výzkumu :).
     
    Naposledy upraveno: 30/12/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. asi myslí toto - CPU výzkumu -
    cpu auto boosteru zbraní --v obchodě to je jinak popsaný než v bibli ( laboratorní) --jsou tam tři za kredity a nebo učka--tak nevím který myslí

    Vybavuje laser a rakety zdrojem, který je momentálně používán v laboratoři.

    Kruciprdel to ti dává bud seprom a nebo šutry ktere máš v lodi na rakety a nebo lasery.

    Kruciprdel jinak zajimavý nick :)
     
    Naposledy upraveno: 30/12/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. nechci bejt nejak otravnej nebo tak neco ale vy jste necetli poradne toho típka nick.to zavaní že jsi zvas vystrelil :p:p:p:p
     
    cernakockanapepri a -baghira2- tohle ocenili.
  7. MaronEZZ

    MaronEZZ User

    Sygauras poradím ti prerobit si PP lebo ho mas zle v oprave mas zbytocne pridelene body, ktore mozes vyuzit inde a lepsie.

    Neber to v zlom, ale mne pride ze sa stazujes na vsetko a na kazdu akciu a tato hra nie je na 1 den, takze chce to trpezlivost.

    Tess prepac ze som reagoval tu, pripadne az si to dana osoba precita tak tento prispevok mozes vymazat alebo ak sa da presunut do spravnej sekcie, chcel som len reagovat a pomoct trochu Sygauras, lebo vyzera ze v tejto hre nevie ako sa posuvat a potrebuje fakt poradit pretoze podla screenu co dala tak jej vybava je chaba, ale vzdy sa da zlepsit aj bez penazi ak hraje free to play. :rolleyes:
     
  8. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    MaronEZZ přesunula jsem to do správné sekce. Když uživatele označíš vyskočí mu upozornění. Určitě si to přečte zde. :)


    Sygauras pokud budeš potřebovat jakékoliv rady, můžeš psát zde.
     
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  9. Tess mohu tady vložit to co jsem psal ráno ale bez fotek zkoušel jsem to podle rady že tam mám dát rok aby to vydrželo a stejně to nešlo zase :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Sygauras

    Sygauras User

    Oceňuju že se mi snažíte pomoct, ale ...
    Zajímavá "rada" máš to blbě ale nepopsat v čem přesně a nebo kam to dát ... no nic.
    Všeobecně platí že se snažím podle vlastního uvážení hrát hry tak aby mě vyhovovaly, bavily a tak nějak prostě měla klid od něčeho čemu nerozumím a co je pro mě otravná složka (ať už PP nebo montáž, popřípadě zušlechťování) takže to prostě nalátám jak to kam vleze a proboha snad si nikdo nevšimne že to mám křivě, špatně vybarvené pastelkama nebo nedej bože mám červený triko, místo zelenýho.

    Na druhou stranu je dost peklo jak už píše Zohan, číst návod na půl hodiny(četla jsem to tak asi do třetiny a půlce textu jsem stejně nerozuměla a nebo nechápala v čem je pro nováčka přínos, pak jsem to vzdala). V tomto případě to bohužel platí i pro FAQ / bibli, protože i přes xy hodin studování neznám odpovědi na takových 275 otázek ale protože mě to v podstatě netankuje, tak ty odpovědi nepotřebuju.

    Další věcí na kterou mám "alergii" ale rozumím jí, je peskování za chyby.
    Já jsem cizinka, s češtinou občas bojuju i když jsem tu už delší dobu a sama po sobě hodněkrát čtu co napíšu abych ty chyby neměla ale mám je. Kapitolou samotnou je pro mě psaný text.
    kdys to nekto datluje z mobilu a ani se nesnazi delat kolikratmezeryanebo se alespon snazit o carky hacky odstavce mam chut mu slapnout na krk a dat par facek protozevtompripadepulcetextunerozumim.
    A jak je to slovensky ztrácím se úplně protože ty slova jsou jiný a mají jiné skloňování.

    Tohle téma asi smysl má ale nějak postrádá smysl když ta rada je "máš to blbě" a nebo je to návod jak na ovládání raketoplánu.
    Můžu mít pochopení pro dlouhé texty, sama píšu recenze na filmy, knihy, seriály a občas hry (hlavně pro zahraniční forum ale i občas sem někam v ČR) a kolikrát popsat co a jak je na 50 000 slov jakoby nic.

    Je na vás jestli to necháte tak a nebo to smáznete.

    PS : pokud tam jsou chyby, tak pardon.
     
  11. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Veškeré příspěvky, které jsou OT i reakce, jsou smazané.
    Toto vlákno slouží k tipům a radám pro nováčky a ne k dohadování.
     
  12. coroner

    coroner User

    Tak jsem si přidal do Mimesis druhý raketomet a je z ní holky zlatý docela dobrý sekáč:)
     
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    coroner, hele a mohu tě poprosit o radu zkušeného uživatele s lodí mimesis, jak ti funguje spec. schopnost této lodi
    při jejím spuštění (myslím tím těch 65% úhybné manévry) na NPC, protože při jednoduchém selském počítání mám dle výpočtu cca. 130% úhybné manévry a předpokládám, že běžná NPC nemají skylab, nebo profil pilota.
    Docela dlouhou dobu se ptám všude a nikdo(včetně podpory) mi to není schopen vysvětlit.
    Ještě mne napadlo, že úhybné manévry v profilu pilota fungují pouze na hráče, ale i kdyby to byla pravda, tak po odečtu bych měl stále více než 100%.
    Osobně si myslím, že když omezovali cooldowny na max. 75%, rychlost na 750( kameny v pohonech mimochodem tuto rychlost zvyšují?), tak od té doby je nějak ta mimesis rozbitá.
    Z podpory mi po dlouhých dotazech napsali pouze strohé sdělení, že tuto lodičku testovali a vše funguje správně, ale nejsou schopni mi vysvětlit, proč více než 100%, není podle BP alespoň 100% a NPC snad nestřílí na klínu, nebo nějaké speciální rakety.
     
  14. coroner

    coroner User

    Ahoj Zohane, já se asi musím omluvit, ale jen jsem chtěl poradit nováčkům vlastnící Mimesis a makají na prostor pro druhý raketomet.
    Popravdě stopky na čas ani šupléru na odchylky v procentech nemám a neřeším. Současně si po létech ústrků užívám Pusat plus a stejně dostávám přes držku;)