Diskuze: Nový systém montáže a upgradů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 14/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Pri novych LF-4 napr. magmadrill sa pise ze zakladne poskodenie laserom je 212 a dodatocne zlepsenie 5x pvp-poskodenie znamena to teda ze proti hracom budem davat 5 nasobne poskodenie 1060 alebo je to zle napisane a ma tam byt plus 5 poskodenie cize 217?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    403 krystalů pro Spartana? Tam budete mít někde chybu soudruzi. :D
     
  4. Warden

    Warden User

    Badmaniak: Trochu jsem se netrefil při kopírování čísel. Už je to napraveno. Díky za upozornění.
     
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    https://board-cs.darkorbit.com//threads/faq-spartan-dizajn-pre-stihacky.108956/

    Rád bych se zeptal, zda tyto informace jsou aktuální nebo byla změna. Protože já jsem si pořídil konečně Sparťany a dává mi to pouze 5% HP navíc, ne 15%. Oproti Herkulům 20% není 15% zas takový rozdíl, ale vědět, že je to jen 5%, tak jsem to ani nestavěl. :(

    Dík za odpověď.

    EDIT: A to nemluvím o tom, že problém s vybitím HP při přepnutí konf je tam pořád. To už jsm taky myslel, že je opravené. :(
    No to byl kauf teda. A náhradní sadu herkulů komplet nemám. :D
     
    Naposledy upraveno: 8/8/17
  6. Selendix

    Selendix User

    Já si dělám náhradní sadu, aby až to někdy smontuju, tak nedopadl jak sedláci u Chlumce.
     
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    No zatim se zdá, že to je celkem na nic. Kromě těch 10% štítu na utočné konfě to nedá nic navíc, jen ubere. Těch % by to teoreticky mělo přidat, ale zaprvé to mělo být 15% a zadruhé se ti to furt při přepnutí konfy vybíjí. :(
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak Moment a máš plný set? Lebo ak ma pamäť neklame tak by si mal mať 5, a pri 5 je 1% za každú, čiže 5%.

    Štatistiky pri plnom sete (10)
    ŠtatistikyHodnota
    Poškodenie10%
    Stitovy bonus10%
    HP Bonus15%
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jasně že mám plný set. A i tak je to 5%. A co je nejhorší, teď to čtu i v montáži, kde je napsáno 5% :(
    Takže to někdy museli změnit a nám ani slovo o tom.

    EDIT: Jo a těch 5 jsem ani do lodě neházel. Už mám full, z podpory mi napsali a vrátili mi něco.
     
    Naposledy upraveno: 9/8/17
  10. Warden

    Warden User

    Badmaniak: Jen pro jistotu. Za každý Spartan je to 1% HP navíc. Deset letounů dává 10%, dodatečný bonus je 5% a dohromady je to tedy 15%. Osobně to nemohu ověřit, ale takto to bylo myšleno.
     
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    Zkoušel jsem to ještě jednou a je to opravdu 15%. Nevím jakto, ale vážně to bylo jenom 5%. Bez letounů asi 485 a s letouny 512. Tak nevím. :(
    Takže tam žádná chyba asi není. Přitom obojí jsem měřil na srdci.
     
    Naposledy upraveno: 12/8/17
  12. Warden

    Warden User

    Badmaniak: Tak jsem se přihlásil na testovací účet. V jedné konfiguraci jsem Spartany měl, v druhé nikoliv. Na té bez Spartanů jsem měl 312 000 HP. Na druhé konfiguraci jsem měl 358 800 HP. Dělá to tedy přesně 312 000 x 1,15 = 358 800. Nevidím nikde problém. Jak jsi to ověřoval? Zkusil jsi stejnou loď a do jedné konfugurace Spartany dát a do druhé nikoliv? Kontrolováno na standardní formaci letounů.
     
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    Achjo, promiň. Psal jsem rychle. To předtím měla být omluva, že to je v pořádku. "Zkoušel jsem to ještě jednou a je to opravdu 15%", Vypadla mi tam jednička, to je jak naschvál. :D Už jsem to opravil. :)
    Také mi to včera vyšlo 15 právě. Ale předtím když jsem je měl, jsem to hned vyzkoušel s nimi, pak je vyndal a bez nich a byl rozdíl násobek asi 1,048 nebo tak nějak, obojí na srdci.
    Hele vážně nevim, proč mi to předtím tak vyšlo, jestli tam nějaké HP "zůstaly", vážně netuším.

    Takže je vše v pořádku (snad).
     
  14. Warden

    Warden User

    Badmaniak: Také doufám, že je vše ok. ;)
     
  15. Septarzx

    Septarzx User

    Kym nebude scrap ako smejdna surovina predtym tak toto fakt nema vyznam nic sa neda staviat
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  16. Warden

    Warden User

    Septarzx: Předpokládám, že slovem "smejdna" surovina máš na mysli "jednodušeji dostupná". Jediné co ti v této situaci mohu doporučit je střílet uber saimony a uber mordony na 4-5 (tedy pokud se tam dostaneš). Pokud si na ně navíc vezmeš úkol, zabiješ dvě mouchy jednou ranou.
     
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    Pro eliťáka je to ale zbytečnost. Jestli nasbírám 40 scrapu za hodinu (a žádné uri, jen mi pojedou boostery), tak mám dva boxy, ze kterých pravděpodbně nic nepadne. To mám lepší zajít do práce a koupit si je. Což nebudu vyhazovat prachy, takže ve výsledku se na to vydlábnu. :)
    Jediné, v co doufám, budou akce jako byl I-Hitac, kde to padalo požehnaně. Škoda, že tehdy jsem nesbíral, protože montáž boxů nebyla a stačilo mi "jen" 2k scrapu do zásoby.
     
  18. Ahoj, mám dotaz ohledně sparťanů. Co se počítá do základnu pro bonus dmg a shd, které full sparťan poskytuje? Jsou to všechny lasery (popř. štíty) v lodi a letounech, nebo jen lasery (popř. štíty) v letounu, který je vybaven sparťanem?
     
  19. 123812

    123812 User

  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    123812: To je starý, hodně starý. :D Už dávno je to jinak. :)
    Počítají se jen letouny. A jen ty kde je letoun, stejně jako to je s havocy (tam je to u spartanu solo, ale chápem ne? :) ) a herkuly.