Diskuze: Nový systém montáže a upgradů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 14/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. zdarec1234

zdarec1234 User

Neskočil bych za to do ohně, ale myslím, že ano. Někde se mi to doslechlo. Ale neproklínej mě jestli ne.

2. ZOHAN

ZOHAN User

Když to tak je nastaveno od BP, tak to tak má fungovat.
    Když vyrábíš seprom, taky to nejde přeskočit.;)

3. Když vyrábím Seprom, tak je hotovej hned, ne? Snad všechny nový věci za poslední 2 roky jsou vyrobený hned. Přinašeče vozej Izochron, takže asi nějakej mám a tohle bylo prvně, co bych to použil. Proto se ptám. Onehdá jsem tady byl taky přesvědčovanej, že je něco dobře a za pár dní to opravili...

4. ZOHAN

ZOHAN User

Není to hned, trvá to 5 sec.. a pokud se ti sekne montáž, tak relog a tak pořád dokola.
    A pokud by to mělo jít přeskočit, tak by tam BP nasadil cenu minimálně 20.000 izochronu.:)

5. Jaj. 5s a 12h? To první znamená "hned", a že se to sem tam zasekne není předmětem mýho dotazu. Izochronu mám 15k+, to by na pár hodin "slevy" mohlo stačit...

Sdílet tuto stránku