Diskuze: Nový systém montáže a upgradů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 14/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Sentiero - pekne a vystizne napisane.

  Sygauras - tvoj prispevok je absolutne OT, ale ponecham ho aj preto, ze si novacik na fore a aj preto, lebo si sa predviedla, ze o inom tu pises, ze tvori OT a sama si napisala uplne OT, lebo si sa vonkoncom nevyjadrila k teme. Ak mas pocit, ze hrac porusuje pravidla fora, tak mas moznost nahlasit prispevok a my posudime, ci je nieco porusenie pravidiel alebo nie. Sentiero ti to dobre napisala a dufajme, ze si konecne vstupis do svedomia, lebo uz viac krat ta na fore nik napominat nebude. Ako byvaly kolega Korben uz viac krat napisal, ze kto si pride po radu a komunikuje slusne, tak nemame problem mu poradit, ale kto tu pride ako velka voda a zacne sa tu ohanat, mat ustavicne narazky, tak nech je pripraveny niest nasledky za to. AKo aj za svoj prispevok dostavas body za nerespektovanie pokynov clena timu, kedze vyssie som uviedol, ze sa budeme venovat teme a ty si nenapisala vobec nic k teme.

  A teraz sa vratime k diskusii, toto je dostatocne vysvetlene, ze v diskusiach sa nebudu napominat hraci, od toho je funkcia nahlasit.
   
 2. Zkusím to znovu. Limity surovin a komponent:

  IAC: 3000
  I-olej: ???
  ABR: ???

  A je případně limit ještě na něco? Víte někdo? Strejda G nějaký zprávy o limitech ABR nabízí, ale konkrétní hodnoty jsem nenašel. Díky.
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 3. Tess

  Tess S-Moderator Team Darkorbit

 4. Badmaniak

  Badmaniak User

  Teď už tedy nejde normálně upgradovat cokoliv? Dřív stačilo uridium, ale tady to nechápu. Mohu si tedy vybrat uridium NEBO ABR a nebo potřebuji mít pro upgrade obojí?
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 5. dotar5eP

  dotar5eP User

  Badmaniak - do 13 levelu ti stačí uridium a ABR, od levelu 14 potřebuješ uridium, ABR a olej :)
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 6. ZOHAN

  ZOHAN User

  dotar5eP, A od 16-tého levelu ještě IAC. Aby toho nebylo málo předce.:)
   
 7. dotar5eP

  dotar5eP User

  Aha, tak to já nevěděl :( olej se schání blbě a o IAC nemluvim. Když se nad tím člověk zamyslí vše se schání špatně:cool:tož otázka co dřív dělat ? ale tímhle tempem neudělám up na 16 nikde a budu rád pokud se mi povede 15 :D To ten neptum neudělám nikdy :D Protože přitom množství co padá z přenašeče na něj rovnou můžu zapomenout :D Při tomhle tempu se snad dočkám Solace+ :mad:
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 8. kentik007

  kentik007 User

  dotar5eP čoskoro vraj bude Orcus plus. :D
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 9. dotar5eP

  dotar5eP User

  Víš co se mi líbilo ? Já hňup udělal v neděli GG brány ABG a diametrion padl jen z Kappy :cool: a jsme zase u toho prostě všechno se tu schání blbě. Kdyby toho ABR padalo trošku víc neřeknu ani slovo, ale 3 až 4 kusy ?:mad: to je k smíchu :cool:
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 10. kentik007

  kentik007 User

  dotar5eP Nesústreď sa toľko na ABR však máš na dosah aj iné zlepšenia v hre :) Potom uvidíš zrazu keď ho bude tak veľmi treba tak ho bude dosť no zároveň bude málo niečoho iného :D
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 11. dotar5eP

  dotar5eP User

  Jinže já mám všeho nedostatek :D A co si budem nejsem v tom věku kdy to zapnu ráno a sedím u toho 24/7 :D tak to mi řekni jaký ? :eek:
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 12. kentik007

  kentik007 User

  dotar5eP Napríklad Sparťanov alebo Havoc keď nemáš tak je to dobrá vec :) Prometheus lasere taktiež. (Za misie ich máš zadarmo 10) Profil pilota je tiež základ budovať. A hlavne odomknúť lasere v petke aj tie Heat.
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 13. dotar5eP

  dotar5eP User

  kentik007-
  na prometheus momentalně stojim páč AtthendyIX sám nedám :) Havocy splněny, taktéž nasbíran hercul. Sparťany chci, ale krystal rozvratu nedostatkové zboží. Na ty sparťany je jeden recept bo jich musim mít 10 ? to se přiznám nwm :D Lasery na petce odemčený :D profil pilota už jen dodělávám páč moc logistků :D A tak snažím se získavat vše
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 14. dotar5eP nenaháněj všechno naráz, dělej to postupně, napřed jedna věc a pak jiná. Aspoň já to tak dělal:cool:
   
 15. *brutus*

  *brutus* User

  dotar5eP recept na sparťaň ti stačí pouze jeden,krystal rozvratu vytočíš hodně i v abg,jenom to chce trpělivost
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 16. sabotér90

  sabotér90 User

  Attenda si sekni někde u stanice nebo u brány, a dáš si ho i sám, klidně x1... Jen to trvá. Na spartany toč každou neděli hades, ideálně se slevákem. Pořád je to prodělečný, ztatíš okolo 20 - 25k uri na bránu, ale krystalů z toho padá dost. Nebo můžeš jezdit ABG, se slevákem budeš i lehce v plusu, ale krystalů je tam tak málo, že než nasbíráš 2250, tak tě z toho jebne. Samozřejmě, pokud hraješ (jako většina "hráčů") s pomocí, tak toč ABG... V takovém případě tě propad do šílenství trápit nebude :)
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 17. dotar5eP

  dotar5eP User

  Sabotér90- hele na hádesku je problém někoho sehnat, a co týče ABG tak to se dá, ale gammu nedělám tam posílám jednotku :D záleží jak myslíš s pomocí :cool: Co jsem koukal na Lambda tak tam padá 10-15 k.rozvratu. Lambda je celkem rychle hotová a na postavení není tolik dílků. No uvidíme jak dlouho budu dělat sparťany :cool:
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 18. sabotér90

  sabotér90 User

  Hele, pokud posíláš jednotku, nedostaneš krystaly (pokud teda v posledním roce něco nezměnili). Lambda se vyplatí vážně jen ve chvíli, kdy víš, že nemůžeš hrát v neděli odpo / večer - to většinou hráče na hadesy najdeš. Počet dílků na stavbu je stejnej, ale lambda má horší odměny a o dost míň krystalů. Ve výsledku je to ale na tobě :)
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 19. dotar5eP

  dotar5eP User

  sabotér90- Ne nic nezměnili a vim o tom :) S těmi krystaly nemáš pravdu ABG padá 5-10, od delty až po Lambdu je to 10-15. Včera jsem dělal Kronosku a tam padlo přes 30 :)
   
  -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
 20. Badmaniak

  Badmaniak User

  Takže je to tak, že co bylo dřív jen za uri je dneska několikanásobně dražší? Přitom žádná změna? Alespoň tedy do 16 levlu. Viděl jsem že navýšili bonusy, ale to i těm, co to udělali dříve na LF4 jako já.

  No moc mne tím tedy nepotěšili.
  To co měli jiní dříve skoro hned(stačilo uri), tak teď je na roky a roky. :)

  Cena uridia za upgrade asi dolů nešla co? To už si nepamatuju, kolik to stálo dříve.
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).