Diskuze: Nový systém montáže a upgradů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 14/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *brutus*

    *brutus* User

    Badmaniak cena upgradů dolů nešla,ale jednou za 14 dní v pátek je hodina upgrade od 19h a se slevákem je to o dost levnější
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jasně, tohle bylo vždy.

    Takže to v podstatě udělali o poznání těžší a bez bran to nelze nijak získat.
    No co jsem koukal, kolik se za to dostává, tak je to pěkně naprd...

    Nebo je to jako s Krystalama rozvratu, které taky byly na získání na hodně dlouho, ale jsou akce, kdy se toho dá nahromadit i několik tisíc za víkend?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. sabotér90

    sabotér90 User

    ABR se nejlíp získává asi z kalendáře a z akcí (koupíš permanentku, proházíš klíče za ABR a další věci). Brány pouze na ABR se snad neoplatí točit, padá toho málo.

    Oleje na upgrady není potřeba zase tolik, pokud nemáš, vystůj si párkrát Urge IV nebo Regard CXI a máš vystaráno...

    IAC je problém, ale to vlastně řešíš až ve chvíli, kdy máš všechno na lvl 16, takže na to se zatím nesoustřeď.


    Osobně mě mnohem víc naštvala změna s krystalama za spartany... Sice se Havocy a Herculy teď dropujou snáz, ale zase musí člověk odjet asi 80 hadesek, aby to mohl poskládat... Nehledě na to, že pokud chceš hydru, tak dalších téměř 100 hadesů. Na palici...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. dotar5eP

    dotar5eP User

    sabotér90- Já zase nejsem tolik informovaný, ale kde toho Urge IV a Regard CXI najdu ? dík za odpověď
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. sabotér90

    sabotér90 User

    Párkrát denně se spawnne na x-6 a 5-2 mapách... Nepamatuju si přesný časy, někde na DO forech se to dá dohledat... Tuším turecký forka to byly? Už nevím. Takže googli :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Olej se dá získat i z bonus brán - úterý - středa - čtvrtek každý den se to mění v tyto dny
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).