Diskuze: Nový systém montáže a upgradů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 14/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Łïmïtlεşş souhlas, že to musí být náročné, ale vystřílet 10-15tisíc saimonů, to je množství, které jsem vystřílel za cca.5 let je fakt hukot...možná to stihnout jde.....za hodinku jsem nahrál 32 šrotu, tj. cca. 90hodin hraní, abych udělal jenom šrot na surgeona, tak to bych si musel vzít dovolenou a tu si brát fakt nebudu...:)
     
  2. *pursuer*

    *pursuer* User

    Mozno tie pocty este behom akcie upravia a tie pocty budu nizsie. ;)
     
    Naposledy upraveno: 9/5/16
  3. [thomas27]

    [thomas27] User

    Z uber NPC je to ako pri klasických padá len jeden kus suroviny? .... ja som za hodinku hrania + akciová misia nazbieral 80 šrotu, ale stále viac a viac to lagovalo
     
  4. Mě by docela zajímalo jestli suroviny padají i z NPC v branách? A zkoušet se mi to zrovna nechce :D.

    EDIT: Tak v bráně padají suroviny normálně, i přes vypnuté cargoboxy. Ono to nebude zas tak horké jak to vypadá :).
     
    Naposledy upraveno: 9/5/16
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  5. klasika...akce montáž tzv. nic nefunguje a samý lag...
     
  6. Čo tak kus počkať kým sa to opraví. Von je pekne tak aspoň sa choď prevetrat kým sa to opraví.
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Łïmïtlεşş Suroviny padaju aj v branach.

    Pre vsetkych, problemy su, zavadza sa novinka, cakajte na opravy. Bohuzial...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. neplatim si slevu premko dablboxi na to abych cas co si vymezuju na hru travil venku takze pochop ze se mi zrovna ven nechce ale hra stoji za 2 veci takze prosim opravu hned :)
     
  9. chalani ide vyrobit viac enigmi ?
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. ok chapu :)
     
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  13. Ahoj pár dotazů:

    Kdy budem moct koupit veci v obchode?

    Nikdo jiny mi nemuze sebrat ten ,,nový zdroj,, ? když neseberu vcas tak zmizí?

    Ukoly jsou jen jednorázové nebo každý den?

    + Lordakie nic nedropí?

    + Stačil rlg a bez lagu
     
  14. Ako podla mna moc surovin treba ved surgeona ani pusat nemam sancu vystaviat za 2 tyzdne proste... :(
     
  15. SSCUltimateAero Sestřelil sem 10x za sebou Saimona + nějáké bosse. Ani z jednoho sem nedostal Šrot. Nedovedu si představit že by se někdo X dnů trápil na saimonech v uvozovkách jen za "design". ovšem takto to padalo i na TEST serveru, ale stále doufám že tam přidají těch počtů trochu více.
     
  16. Hlavne nech uberu pocet surovin bo to radsej kupim ten design alebo skusim ciadela toho vydrazim v aukcii v pohodicke :D
     
  17. jisap123

    jisap123 User

    Asi tak, udělal jsem si statistiku nějak na ten šrot, a i boxíkovaní vychází lépe :D Kdyžtak o zkušenosti se můžeš podělit tu.
     
  18. Mamina71

    Mamina71 User

    No tak podle vašich reakcí jsem nakonec rád, že jsem si Surgeona pořídil přes nákup Uridia (při MHH 1,089 mega účka za 2400,- Kč).
    Na hru mám obecně málo času, stačí že se budu trápit se sběrem surovin na Pusatku, která mi stále chybí.

    Ale teď k dotazu: ve hře nevidím možnost craftingu LF4 - takže bude přidána později ?
    Tušíte někdo kolik a jaké suroviny jsou na ni potřeba ? test server jsem nehrál.
     
  19. Drift1

    Drift1 User

    To je zase konverzace-chcete něco?tak proto něco dělejte...nic není zadarmo..to je česká mysl..fuj..mimoto já to raději vypnul a počkám si že to snad zítra bude lepší...do 22.5 je čas..:D..suroviny padají a dá se to jen je plno jiných co si léčí ego ale to je věc druhá..takže radím čekejte a běžte ven...čím víc budete hrát tím větší bude nárok na hře co se týká stability a tím pomaleji to dají dohromady vudči sabotáži z vaší strany.
     
  20. Zdravim,len sa chcem opytat ci sa menili aj hodnoty obsahov v boxikoch.Do dnesneho poobedia mi petka zbierala z boxiku 5ee a teraz 4ee a dubble mi neskoncili nic som nemenila .Dakujem.