Diskuze:Nový systém montáže a upgradů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Arya, 30/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Arya

    Arya User

  2. Septarzx

    Septarzx User

    Ziadame o vratenie dielkov do apisu a zeusa ktore sme mali a stratili sa.. mal som 45/45 45/45 a teraz nic
     
  3. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    no ja stale dieliki mam staci posunut listu v montazi na veci ktore uz vlastnis a mas tam 45/45
     
  4. _Yano_

    _Yano_ User

    Drop Rates

    This information is correct at the time of writing this and may change in the future:
    • Galaxy Gates - 4 Per (Unknown if Double Rewards doubles this value or not)
    • Alpha Gate - 3 Per
    • Beta Gate - 3 Per
    • Gamma Gate - 3 Per
    • Qurantine Zone - 20 Per
    • Kronos Gate - 100 Per
    • Lambda Gate - 4 per
    Toto som našiel na wiki, tak dúfam, že sa drop ešte zmení, lebo upgrade pre solo hráča bude nereálny.
    Ak sa ráta len 48 prométheov a 20 štítov na lvl 16, tak treba cez 20k ABR, čo je ekvivalent 5k lámbd ...
    Nevraviac o oleji, aj keď aspoň na lvl 14 nie je problém dostať všetko, ale získať 3k oleja, to je min. na 1,5 roka, ak sa pošťastí a bude padať olej ako bonus z brán a sem tam natrafím na x-6 na to bonusové npc ...
    A to som bol šťastný, že keď som sa vrátil k hre, tak sa dalo všetko získať rýchlejšie, ako predtým ...
     
  5. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Nejsem si jist jestly to bude stejne ale u LF4 (coz dneska je jako nic moc) to dela ted 56x ABR ,9751 Uridia ,24x olej a 10:24 Hodin casu na Up z lvl 15 na 16lvl , opravdu toto je zlepseni at zu cenove nebo casove ?
     
  6. Holoskad.

    Holoskad. User

    • Alpha Gate - 2 / Gate
    • Beta Gate - 2 / Gate
    • Gamma Gate - 3 / Gate
    • Delta Gate - 4 / Gate
    • Epsilon gate - 4 / Gate
    • Zeta Gate - 3 / Gate
    • Kappa Gate - 4 / Gate
    • Lambda Gate - 4 / Gate
    • Kronos Gate - 8 / Gate
    • Hades Gate - 1 / Gate
    • Kuiper Gate - 6 / Gate
    • Qurantine Zone - 20 / Zone
     
  7. SepulturA1

    SepulturA1 User

    To je pěkné, takže když teď jako normální hráč co si udělal A/Z full havoc/hercul a hraje víceméně sám, teď začnu pracovat na upgradech, tak mi to zabere kolik.. 200-500 ABC protočit na upgrady? (a to jsem hodně skromný) To je trošku ujeté ne? Urko se dá postupně nastřílet, ale tohle je jiný lvl.
     
  8. Vidím to tak že chcú donútiť hráčov chodiť tú nudu aka karantena a k tomu samozrejme kupovať boostriky :D neprekvapilo by ma ak by dali do obchodu aj booster na ABR :cool:
     
  9. Drift1

    Drift1 User

  10. sagto

    sagto User

    Zkus srolovat a podivat se co ti tam chybi... par jednotek tam chybet bude...
     
  11. Arya

    Arya User

    Budou ti chybět nano-kondenzátory. Sjeď posuvníkem dolu a omrkni to.
     
  12. Drift1

    Drift1 User

  13. Zdravím neviem či píšem správne ale hádam hej stalo sa vám niekomu že ste šetrili abr ako napríklad ja na štíty kým pridajú zase chromin a pri 3000 sa to zastavilo a prestalo to pridávať písal som si už síce na podporu ale neviem či to tak má byť nemá byť a úprimne som rád že som prišiel iba o 44 abrka akurát som musel zastaviť točenie karantén.
    Podla mňa hra berie do úvahy nákladný priestor ako to bolo pri bugu ktorý prišiel s pridaním abr ked vám zapĺňal nákladný priestor, avšak berie do úvahy iba nákladný priestor lode a rozšírenia nákladného priestoru pretože som mal nahodený solace s nákladným priestorom 4200 v danom momente, ale je možné že sa mýlim. (nenašiel som o tom nikde info- tak poprosím moderátorov ak môžem aby na to oficiálne upozornili aby sa niekomu inému nestalo to čo mne)
     
    Naposledy upraveno: 15/11/19
  14. ahoj můžete mi prosím někdo sdělit k čemu slouží Izochron dočetl jsem se jen že ho můžu vyrobit a ale k čemu slouží ta věta co je v systému montáže bu´d nemá smysl nebo jsem bl..
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Slouží k urychlení(zkrácení času)samotného upgrade.
    Dej něco upgradovat a po potvrzení toho upgrade otevři oči.
     
  16. Nový systém montáže Apisu a Zeuse - měla jsem většinu dílků a při akci mi stačilo dokoupit cca za kolem 100K urka. V nové montáži však je potřeba kolem 400K urka. Takže pro mně špatná novinka a Zeus už nepostavím, nejsem idiot.
     
  17. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    ???????
    (Pro přidávání odpovědí zde nemáš potřebná oprávnění.)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. KIŁŁĘ®

    KIŁŁĘ® User

    Mali by zvýšiť odmeny ABR v bránach, lebo toto je nič...
    Predtým to bolo lepšie.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.